|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čiščenje z luno
14.3.2006 17:15:49   
valči
Imam eno vprašanje in sicer,ali bo jutri od 00.30 dalje na vodi?Sicer je polna luna,kar pomeni,da 24 ur nič ne ješ in si tako prečistiš telo.V službi smo tri,ki se tega gremo,me zanima,če je tu gor katera pogumna za to?

Jaz se namreč moram prečistit grehov-krofov in sladkarij,ki jih zadnje čase nekontrolirano uživam.Ne vem,kaj me nese v greheuser posted image

Če je katera za akcijo,naj javiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čiščenje z luno
14.3.2006 17:37:06   
Anonimen
jaz se javim. Sicer sem še med odločnimi, ampak trenutno sem zelo NEodločna in grešim na vseh koncih in krajih. Zato se vam bom jutri pridružila.

Itak imam vodne dneve zelo rada. Po njih se telo res zelo prečisti.

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čiščenje z luno
14.3.2006 18:45:20   
dulcinea
Jst sm to že delala. Telo se prečisti,sam zdaj sem na dieti pa mi tista čisto zadošča. Mogoče potem ko dam na določeno težo.

LP;D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čiščenje z luno
14.3.2006 22:58:45   
lelaval
Jaz sem z odločnimi preživela že 2 vodna dneva - uspešno. user posted image

Sem pa si včasih  omislila prečiščevalne dneve 1x na mesec (pa nisem se ravnala vedno ravno po luni). Če se prepričaš, da boš zdržala, ni problema. Edino 2 kavi sem si pa privoščila. user posted image   Mene kava še nasiti. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čiščenje z luno
14.3.2006 23:26:56   
t_t_y
Ojla punce, ker sem sicer na 90D, pa sem se v zadnjih dveh tednih nekajkrat pregrešila, se vam tudi jaz pridružujem jutri. v kolikor ne bom zdržala, sem pa na škrobnem dnevu, ampak se bom potrudila.
Evo Skutica, pa bova dve odločne zraven.

pozdravček


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čiščenje z luno
15.3.2006 7:19:56   
katis
Jutro!

Uspelo vam bo!

Voda, pa kakšen nesladkan zeliščni čaj za pomiritev pa bo. Sem se že držala lune, pa je kar lepo šlo.

Jaz bom pa imela čiščenje danes teden, ko je zopet luna in imam na sporedu vitaminski dan - to bo moja priprava na vodni dan pet dni kasneje.

Držim pesti!



_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čiščenje z luno
15.3.2006 16:58:22   
valči
Kako vam kaj gre?Jaz imam trenutno malo krize,ampak zdržala bom.Če sem v službi,med samimi keksi in sladicami-delam kot slaščičarka,potem bom še sedaj do konca dneva.Je pa kar zoprno,otroka nonstop jeta,sama hrana okrog meneuser posted image ...Verjetno danes bolj vidim hrano.
Koliko se pa shujša,če se kaj?Ve katera?

Lepo zdržite,upam,da nisem ostala sama,tako kot v službi,ko sta obe obupali že pred enajsto urouser posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čiščenje z luno
15.3.2006 17:41:19   
t_t_y
Ojla, ne nisi ostala sama, sem tudi jaz še zraven. Sicer imam jaz uradno škrobni dan z odločnimi, ampak se vseeno držim vodnega - zaenkrat uspešno. Kolk se bo pa poznal bomo pa jutri vidle - če se bo kaj poznalo.

pozdravček

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čiščenje z luno
16.3.2006 18:20:10   
valči
Evo,da vam se javim in pohvalim,da mi je uspelouser posted image ,sem prav ponosna nase in vesela,da sem si prečistila telo.So mi kar mozolji ven vdarli.

Pa še shujšala sem 1.5 kilograma.Ja se splača in verjetno bom aprila ponovila.
Še se bo katera pohvalila z uspehom?

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čiščenje z luno
16.3.2006 21:16:46   
t_t_y
Oj, ja jaz sem tud zdržala - sem se sicer "pohvalila" že pri odločnih - dol je šlo 0,6 kg - je pa res, da sem jaz tudi sicer na dieti. No, danes imam OH dan, tko da bo šlo spet mal gor, ampak nič hudega. Sicer se ti bom pa jaz verjetno tud aprila pridružila.

pozdravček

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?