|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KO PREIDE SEX V ZADOVOLJEVANJE POTREB
29.3.2006 21:39:21   
Anonimen
in ni več pri tem nobene ljubezni?

Ste že kdaj razmišljali, ali se to lahko pojavi v vaši vezi?
Danes sem namreč gledala eno anketo, ki kaže, da 80% spolnih partnerjev,ki tudi živijo skupaj, seksa po 3 letih že skorajda iz navade. Zelo malo je še ljubkovanja, nežnosti,sladkih besed,...

Ne vem, meni to nekako ne diši....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KO PREIDE SEX V ZADOVOLJEVANJE POTREB
29.3.2006 22:51:59   
andrejka82
Ni super je pa to precej resnicna praksa. Saj ne recem, da se potem ne sexa vec, samo spet pa ni tak, kot recimo, ko si sele kratek cas skupaj, takrat sele raziskujes telo partnerja, seveda je to vzburjajoce in oh in ah, cez cas pa poznas partnerja in telo v nulo, zato pride posledicno do tega. Z leti se tudi sex spreminja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KO PREIDE SEX V ZADOVOLJEVANJE POTREB
30.3.2006 20:38:43   
koala
Sigurno je da je na začetku drugače, tudi hormoni divjajo ko si na frišno zaljubljen, ampak,... Midva sva z mojim skupaj že 8 let, pa tudi živiva že skupaj več kot tri pa še nimam občutka, da bi sexsala brez ljubezni. Meni to ne sede, bi se vrjetno poglobila v vezo.
Je pa res, da je seks pri zaljubljenosti, drugačen kot takrat ko ljubiš.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KO PREIDE SEX V ZADOVOLJEVANJE POTREB
30.3.2006 21:50:06   
Laubica
ne vem kako naj to povem ampak midva pa se vedno težje spravivauser posted image ampak ko pa sva na delu pa še vedno uživamauser posted image Tako da ne vem kaj se pa z nama dogajauser posted image Res pa je da ima mož težki dril v službi in je skozi zmantranuser posted image No pa saj bo UPAM

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Asociacije pri imenih
buči

Ali pri izbiri imena pomislite na ljudi, ki jih poznate s takim imanom?

Da, če mi je oseba ljuba/simpatična, mi je ima še toliko bolj. (25%)

Da, če ima tako ime znana oseba, je to še toliko bolje za otroka. (1%)

Da, če poznam koga, ki mi je nesimpatičen/zoprn, ne bi otroku dal-a nikoli takega imena. (49%)

Ne, vseeno mi je, važno je, da je ime všeč meni. (19%)

Ne, tudi če dam otroku ime, ki ni najbolj "človeško", važno je, da je meni všeč. (3%)

Ime je pač ime. (4%)


Število vseh glasov: 311

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!