|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko....
11.4.2006 12:59:13   
Anonimen
...krat na mesec sexate??Midva sva skupaj 5 let,imava enega otroka in v povprečju sexava 10 krat na mesec.Meni se zdi to zelo malo če se spomnim da sva od začetka vsak dan.Kaj je tisto ki zmanjša sexualno slo otrok ali da nisva več na frišno zaljubljena??user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko....
11.4.2006 13:16:00   
Anonimen
No da te potolažim, midva sva skupi 8 let, imava 1,5 staro punčko, in odkar jo imava sexava 3-4 na mesec. Vidiš obstajajo še hujši primeri. Enostavno nimam nobene želje in se mi res ne da. GROZA!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko....
11.4.2006 13:21:06   
Anonimen
Odvisno od posameznika, glede na vajine odgovore, sem jaz še v večji krizi, saj sva s partnerjem skupaj dobri 2 leti in sex-ava na mesec 3-4krat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko....
11.4.2006 13:21:19   
Anonimen
To je pa odvisno od vsakega posameznika, koliko mu je do tega in kolikokrat na mesec, teden, dan....seveda ne sme nobeden pozabiti na potrebe partnerja in seveda naj bi jih upošteval, pa vendar, včasih je tud 25x na mesec premal ali pa pač 3x preveč....to je stvar, ki naj bi se upoštevala z obeh strani in tako se oba prilagajata eden drugemu, saj so tudi druge rešitve....vibrator, metanje na roko....ali pač kaj drugega...mislim da te stvari niso več tabu naše družbe....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko....
11.4.2006 13:21:43   
daddy
Jaz bi trikrat na dan, žena malo manj, realnost je pa nekje 4 - 5 krat na teden. ne zastopim pa, kako bi lahko otrok zmanjšal željo po spolnosti, razen če si z otrokom obsedena ( nekatere so, vem ). drugače pa po moje to ne more biti noben razlog, saj vendar ne seksaš vpričo budnega otroka ... ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko....
11.4.2006 13:28:10   
Anonimen
Midva nekje 1-2x na mesec, če je več časa, pa nekje 4-5x na mesec. Enostavno več ni izvedljivo zaradi obveznosti in odsotnosti. Pa kaj? Sva se sprijaznila in se imava še vedno rada. To pa res ni vse.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko....
11.4.2006 14:04:42   
Anonimen
Ne poznam nobenega moškega ki bi se mu res dalo 3 x na dan, poleg službe, otrok, gospodinjstva, hobijev itd.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko....
11.4.2006 14:14:41   
soncece24

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Jaz bi trikrat na dan, žena malo manj, realnost je pa nekje 4 - 5 krat na teden. ne zastopim pa, kako bi lahko otrok zmanjšal željo po spolnosti, razen če si z otrokom obsedena ( nekatere so, vem ). drugače pa po moje to ne more biti noben razlog, saj vendar ne seksaš vpričo budnega otroka ... ?


Zdaj mi je marsikaj jasno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no, midva pa seksava tam 1-2 krat na teden in to se zdi obema dovolj - kar pa je najpomembnejšeuser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko....
11.4.2006 14:26:13   
srki
Odvisno, če je dalj časa zdoma, potem vsak dan, dokler se ne "naveličava", ko pa je doma, pa ene 3-krat na teden.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko....
11.4.2006 14:49:24   
Maleal
Daddy a ti si sveže zaljubljen da ti tolk stoji?user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko....
11.4.2006 16:33:46   
Anonimen
 
Srečnice

Midva sva skupaj 6 let in imava skoraj 1 leto staro hčerko, pa sedaj seksava, če je sreča 1x na mesec, včasih še to ne.
Se je zgodilo, da nisva tudi po 4 mesece

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko....
11.4.2006 16:51:12   
Anonimen
Midva ponavadi med vikendom ene 2X pa med tednom tudi ene 2X. Ko je menstra pa skor cel teden ne. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko....
11.4.2006 19:20:40   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Daddy a ti si sveže zaljubljen da ti tolk stoji?user posted image



  hej, ravno obratno, prej bi rekel "sveže odljubljen" ..... ja, kr naprej mi stoji. kar me manj skrbi, kot če mi ne bi user posted image user posted image  ..... kaj morem, takav sam se rodio. domišljija deluje sto na uro in tak to gre user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko....
11.4.2006 19:53:43   
koala
Odvisno včasih vsak dan, kdaj pa tudi vsak drugi dan. Kako nama pač je.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko....
11.4.2006 22:00:01   
Nasy
bom začela črtice na koledarju risat, pol vam pa lahko povemuser posted image user posted image user posted image k res ne štejem

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko....
11.4.2006 22:16:19   
Anonimen
MIDVA SVA SKUPA 4 LETA IMAM 2 SINA IN SEXSAVA 2 KRAT NA 14 DNI.MENI JE TO ZELO MALO.SEM SE MLADA MOJ MOŽ PA JE 10 LET STAREJŠI....ČE SE BO TK OBNAŠAL...HMMMMM

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko....
12.4.2006 0:03:50   
Anonimen
Sorry, ampak moram komentirat... pa ne vzemite tega kot žaljivko... ampak glede na to, kolikokrat seksate, je popolnoma jasno, zakaj je na RR takšnole vzdušje... Nekje se mora sprostiti vsa ta energija... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko....
12.4.2006 12:14:46   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
drugače pa po moje to ne more biti noben razlog, saj vendar ne seksaš vpričo budnega otroka ... ?

Ojoj. Naš se zbudi takoj ko gre mamica na WC - 10mes. Da ne vpije pomaga samo to, da ga v tem času previjem. Le tako v miru dočaka, da pride nazaj.user posted image Spi tako,da ima noge stalno na njenem trebuhu, no včasih se malo odmakne. Ponoči se zbuja in se "joška" z leve na desno in nazaj na levo. Čez dan je stalno buden tako da je problem opravit že običajna opravila. Tako, da ti bo malo lažje za razumet. Tako da - ja, vpliva na količino in na kvaliteto - zaenkrat.
Še malo, pa ga bomo dali za kake dve uri k babici midva pa šibaj domov in user posted image .

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko....
12.4.2006 12:16:23   
Anonimen
ko je taprava luna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko....
12.4.2006 16:19:49   
Anonimen
Midva seksava po treh letih skupaj še vedno skoraj vsak dan. Če kdaj ne, pa to nadomestiva med vikendom.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko....
13.4.2006 12:28:30   
jasnika
naj še tukaj enkrat izpostavim svoje mnenje.
zakaj vas večina povezuje vaše spolno življenje z otroci, pa kaj majo oni z vašim sexom, res mi ni jasnomidva z dragim sma skupaj 6 let pa se le kakšen dan al dva v tednu zgodita da ne sexama, pa včasih traja le 5-10 minut, dovolj je, sam otrok pa ni nikoli izgovor da 2 ne sexata, to je najlažji izgovor!!!!!!!!!!
lpuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?