|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   romer ali maxi cosi
31.5.2008 9:53:37   
ablakos
ne morem se odločit med maxi cosi priorifix in romer safefix plus- isofix??? kaj mi priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: romer ali maxi cosi
31.5.2008 10:23:06   
Anonimen
Jaz sem se sicer odločala med Maxi Cosi XP in Romer. Odločili smo se za Romer Safefix Plus in ni mi/nam žal. Avtosedež je fenomenalen. user posted image  

(odgovor članu ablakos)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: romer ali maxi cosi
31.5.2008 12:23:06   
Sonrisa
Imamo Maxi Cosi Priorifix in smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: romer ali maxi cosi
31.5.2008 23:17:20   
vesel
mI IMAMO MAXI COSI RODI XR----IN SMO ZELO ZADOVOLJNI!


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: romer ali maxi cosi
1.6.2008 10:22:53   
Strawberrie Cherrie
sem bila na tem, da sem se mogla odločit med tema dvema, pa sem se potem odločila za maxi cosija. in še 1x bi se

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?