|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naš najdenček
27.5.2007 14:47:40   
*goldfish*
V petek sem ga našla pred garažnimi vrati. Najverjetneje je padel iz gnezda in nam se je na veliko smilil in ga zdaj hranimo in cartamo.
Je še tako nebogljen...sploh še nima odprtih očk, še nima stabilne glavice...user posted image
Hranimo ga s pinceto...ko odpre kljun, mu damo kruh namočen v mleko ali v vodo, zdaj sem mu dajala tudi proso,....
Skratka ko pa bo toliko pri močeh pa bo lahko odletel, ker ga imamo v posodi na terasi.
Evo pa še ena slikca našega novega družinskega članauser posted image
user posted image



< Sporočilo je popravil mana_t -- 27.5.2007 14:50:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naš najdenček
27.5.2007 14:55:31   
Anonimen
Joj kako je mali revček.
Samo, da jeuser posted image
Sporoči, kako bo z njim.
Upam, da bo preživeluser posted image

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naš najdenček
27.5.2007 15:07:26   
Anonimen
O,bogi malecki.Držim pesti,da mu nekega dne uspe vzleteti...

user posted image  zate,ker si tako človeška tudi do živaliuser posted image


Za kruh v vodi pa nevem,če je dober za ptičke-lahko jih napihne,in umrejo.

Prosim,poročaj še,če mu uspe ali ne...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naš najdenček
27.5.2007 15:23:39   
*goldfish*
Sem klicala veterinarko in mi ni nič rekla da ne bi smela dajati kruh v vodi. Rekla mi je še naj mu dajem muho, pa proso, kašo.

Revček se mi res smili. Še mojemu se smili, ko ga drugače res težko kaj gane in včeraj ko mu je dajal hrano ga je božal in skoraj user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naš najdenček
27.5.2007 15:25:45   
Anonimen
Zdej imate ptičjega nedonošenčka v svojih rokah...in postal je del vaše družine!Pazite,prosim,nanj!Če rabite kakšno pomoč,pa lahk klikneš tud name...

Srečno!user posted image

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naš najdenček
27.5.2007 16:31:57   
Anonimen
Joj, revček mali, kak nebogljen pikec je res. Lepo od vas, da tako skrbite zanj!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naš najdenček
28.5.2007 0:15:08   
Shania
Najbolje ti bodo znali pomagati tukaj:

Azil za prstoživele živali (poškodovane ali bolne divje živali)
4000 Kranj
Tel.: 031/813 097

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naš najdenček
28.5.2007 10:19:49   
*goldfish*
Umrl jeuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Zdaj ko sem prišla iz šihta, sem ga našla.user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naš najdenček
28.5.2007 18:58:53   
Anonimen
Ubožec mali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naš najdenček
29.5.2007 19:22:13   
Shania
Oh ubožec, no. user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naš najdenček
30.5.2007 9:28:01   
Magi*
mana, pokliči na zavod za zaščito živali ali ptic (ne vem več kako se imenujejo). mi smo tudi našli enega takega revčka. na žalost pa je poginil, ker je pri padcu iz gnezda prišlo do notranjih krvavitev. no, na zavodu so mi prijazno svetovali kako ga naj hranim in negujem. upam, da bo vaš ubožček imel več sreče.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?