|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novo leto-Zgornje jezersko
29.11.2007 20:21:10   
Sulfinija
Pozdrav!

Z mojim sma se odločila,da boma letos novo leto dočakala na Jezerskem v hotelu Planinka.Ima mogoče katera izkušnje z tem hotelom?In kakšna je pot do tega hotela?Je mogoče tale hotel v bližini jezera?

Za vsak odgovor vam bom hvaležna.

LP

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novo leto-Zgornje jezersko
30.11.2007 7:43:54   
sončnica14
Živjo!

Na Jezerskem še nisem prenočevala, tako da ti o hotelu težko kaj rečem. Mislim pa da je to tisti hotel na levi strani glavne ceste, ki pelje skozi Jezersko in naprej proti mejnemu prehodu.  Torej dostop ne bi smel biti težava.  Hotel ni ob jezeru, saj ob jezeru ni nobenega hotela, le gostišče (brez sob) , ki je ponavadi (vsaj ob vikendih) kar popularno. Če se vam bo ljubilo malo več hoditi lahko do jezera pridete tudi peš.
Na jezeru je pozimi drsališče (naravno), še eno drsališče pa je ob jezeru (umetno). Drsalke si lahko sposodite v gostišču ob jezeru.
Ponavadi imajo tudi urejene tekaške proge, pa kakšno sankanje pride v poštev. 
Zna biti pa kar mrzlo in sonce je pozimi bolj kratkotrajno, saj hitro zaide za hribe. Prinesite res topla oblačila!

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.
Lp. 

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novo leto-Zgornje jezersko
30.11.2007 13:11:04   
Sulfinija
Sončnica,hvala ti i srca.ja resnično je hotel na levi strani ceste tik ob črpalki.Torej super,da tudi pot ni tkole težavna.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novo leto-Zgornje jezersko
4.12.2007 11:13:42   
Anonimen
Mi smo doma v dolini pod Jezerskim user posted image  Pozimi na Jezerskem res lepo, ker nimajo nikoli megle, je pa res, da ob 2h že sonce zaide po dolini gor.

Sprehajalnih poti je kar nekaj, sploh če bo zamrznjeno, se da fajn hodit kar počez in počez. Jezero je ponavadi zamrznjeno, ampak je pa tudi večino dneva v senci user posted image

Hotela pa bolj podrobno ne poznam.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novo leto-Zgornje jezersko
12.12.2007 17:47:27   
riders
Na skoraj vse sta ti odgovorili že Sončnica in Meta, jaz pa še malo o hotelu.

Mi smo pred leti prespali pri njih in smo bili zelo zadovoljni. Imeli smo sobo z zaprtim balkonom, kjer je bilo vse v lesu, ful romantično. Ponoči je zapadel sneg, tako da sta sine in mož pomagala kidat (na lastno željo) in tisti dan je bilo kot v pravljici. Meni je na Jezerskem najlepše pozimi, ko je veliko snega.

V hotelu so ful prijazni, hrana je bila tudi kar v redu, skratka, meni je bilo v Planiki lepše kot v bližnjem Penzionu Valerija, kjer smo tudi že bivali.

Uživajta na silvestrovo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novo leto-Zgornje jezersko
14.12.2007 23:50:05   
Anonimen
A mogoče ve katera kolk so cene?

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novo leto-Zgornje jezersko
15.12.2007 9:00:27   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

A mogoče ve katera kolk so cene?


Kakšne cene.Ja ti lahko jaz pomagam glede cen.

Midva grema tja 31.12-2.01.2008.V ceno je vključena svečana silvestrska večerja,1.01.samopostrežni zajtrk in večerja,2.01. sampostrežni zajtrk,pijača dobrodošlice in pa seveda dve nočitvi in polnočini ognjemet.Cena za eno odralso osebo je bila 130eurov.Skupno z prijavo sma pa plačala 280eurov,s tem da je žal že vse zasedeno.Za vsak slučaj pa jih vseeno pokliči mogoče je kdo odpovedal in ga ne bo.Če te zanima jedilnik za svečano silvestrsko večerjo kaj bodo nudili pa se mi javi na zs ti ga z veseljem posredujem.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Osem stvari, ki jih vzemite s seboj na dop...
Dopust ob morju z malimi sončicami in sončki je čudovit, seveda pa je treba pripraviti kar nekaj stvari za s seboj. Da b...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?