|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laparoskopija
2.9.2008 13:24:19   
krokodil
Lep pozdrav!

Je bila katera na laparoskopiji na Jesenicah?Koliko je čakalna doba?Ste bile zadovoljne in kako hitzro vam je uspelo po posegu zanositi?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laparoskopija
15.9.2008 11:40:45   
MP30
Pozdravljena.
Na Jesenicah sem čakala skoraj pol leta! Malo preveri kako in kaj je sedaj s temi čakalnimi dobami. Meni so govorili, da je čakalna 2 meseca, se je pa potem kar potrojila! user posted image  pa žal še nisem! Javi se še kaj. Srečno.

(odgovor članu krokodil)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laparoskopija
15.9.2008 20:42:12   
METULJ1
Pozdravljena,

k svoji G sem šla v začetku avgusta. Mi je dala napotnico za laparo in histeroskopijo. Nato sem klicala v Leonišče v LJ. Čez cca. 3 tedne, natančneje 3.9. sem bila naročena pri dr. Bokal na pregled. Ona mi je dala napotnico za operacijo. Včeraj sem dobila  user posted image , danes klicala v Leonišče, na poseg naročena že drug teden, 25.09.. Upam, da bo šlo tudi naprej vse tako gladko.

Pa pa

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laparoskopija
23.9.2008 19:46:30   
METULJ1
Prejšnjo nedeljo sem dobila user posted image . Začela sem jemati stediril (tko mi je naročila dr. Bokal v Leonišču). V ponedeljek so mi dali datum sprejema v bolnico, in sicer ta četrtek. Oprerirana naj bi bila v petek. Delali mi bodo histero in laparoskopijo. Zdej pa ne vem, kaj pomeni to, da še vedno krvavim. Že od prejšnje nedelje neprenehoma. Res, da je krvavitev bolj slaba, pa vendar je. Danes sem klicala svojo G in mi je rekla, da naj jemljem kar po 2 tabletki sredirila. Bojim se, da v petek ne bom operirana, če bom še vedno rahlo krvavela.

A slučajno katera ve, kako je s tem.


Hvala za odgovor.

(odgovor članu krokodil)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laparoskopija
24.9.2008 16:39:04   
HANYBANY
METULJ1, jst sm tud jutri, 25. naročena, da pridem na histero ki jo bom mela v petek!
Očitno se vidimo! user posted image

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laparoskopija
24.9.2008 16:47:01   
HANYBANY
Aja dekleta še eno vprašanje mam, če katera mogoče ve.
Glede na to da bom operirana v petek, lahko v soboto pričakujem odpustnico in grem domov ali bom morala bit tam ceeeeeeellllll vikend??? user posted image

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laparoskopija
24.9.2008 17:31:55   
becky
po moje je odvisno od zdravnika. najbolš, da vprašaš tistega zdravnika, ki te bo operiral

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: laparoskopija
24.9.2008 20:30:59   
METULJ1
hanybany - hoj, pol pa očitno res. Vso srečo, pa se vidmo in spoznamo.


Pozdravčki

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: laparoskopija
26.9.2008 14:18:49   
ursa30
punce, upam, da sta dobro opravile in da je najhujše že za vama. ko bosta malo prišli k sebi, pa malo javita kako je potekalo.
jaz tudi čakam, da dobim user posted image , potem se moram pa naročiti na histeroskopijo.
lp

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: laparoskopija
27.9.2008 11:26:08   
METULJ1
ursa30 - ravnokar sem prispela domov. Baje je operacija potekala brez zapletov (delali so mi histero in laparoskopijo). Operacijo sem imela včeraj ob 11.45. Ob 13.00 sem bila že budna. Do danes zjutraj sem bila na intenzivni. Hujših bolečin nisem imela. Dali so mi nekaj proti bolečinam. Včeraj sem šla že sama na Wc. 1. je šla z mano sestra. Danes zjutraj sem se že tuširala. Bolečine imam samo še na predelih, kjer sem bila šivana. Skratka, baje je vse v najlepšem redu. Tudi jaz sem ok. Če zdaj v 4-ih mesecih ne zanosim, gremo pa na umetno. Upam, da ne bo potrebno.

Ursa30- želim, da bi čimprej dobilauser posted image  in datum za operacijo. Potem pa čim več sreče in mirnih živcev pa bo.

Srečno

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: laparoskopija
27.9.2008 12:32:04   
ursa30
metulj, super, da je vse to za tabo. kdaj pa lahko začneš delati user posted image ?
bom ful držala pesti, da ti čimprej uspe zagledati user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: laparoskopija
27.9.2008 16:31:10   
METULJ1
Ursa30 - Ne vem čist točn. Pred operacijo mi je dr. Bokal rekla, da morm počakat samo eno user posted image , potem gremo lahko v akcijo. Danes pa je bil na viziti dr. Drobnič, ki je pa reku, da naj bi počakala od 2-3 cikluse.
Zdej pa ne vem, kako pa kaj. V pon bom klicala še osebno G in jo bom vprašala, kaj ona misli.

Pozdravčki

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: laparoskopija
27.9.2008 18:11:54   
HANYBANY
Živjo!
tudi jaz sem že doma , meni so delali le histero, tako da je bistveno boljša situacija kot pa pri laparo, ki sem jo imela pred enim mesecem.
METULJ1- meni je tudi dr. Bokalova rekla da naj do prve user posted image počakam potem pa na delo, dr. Drobnič mi je rekel pa do druge. Sploh ne vem pri čem sem, glede na to dasem imela prvo operacijo že pred enim mesecem, mi ostane še dokaj malo časa za delanje user posted image .
Šmenta!

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: laparoskopija
29.9.2008 10:07:45   
ursa30
blagor vama, da je že vse za vama user posted image
upam, da se obe počutita dobro.
ja prov zanimivo, da se ne znajo zment med sabo, kdaj po posegu je najbolje začeti delati user posted image  user posted image

jaz sem danes dobila user posted image  in klicala za datum. mi je sestra rekla, naj pokličem novembra, ko ponovno dobim user posted image , takrat bom začela jesti stedirim M in me bo naročila za poseg januarja...
jah nimam kej, bo treba počakati še teh par mesecev.
za vaju pa držim pesti, da vama v tem času, ko jaz to vse čakam, že uspe zagledati user posted image

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: laparoskopija
9.10.2008 10:16:19   
Mona Liza
Živjo!

Drug teden grem na laparoskopijo v staro porodnišnico. Pa me zanima, ali mogoče katera ve, kdaj so obiski. Od kere do kere ure? Sicer pa držite pesti, da bo vse ok!!

Hvala

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?