|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroške bunde iz Lidla/Hoferja
4.10.2010 17:25:22   
Matejusska
Glede na to, da so precej poceni, okoli 10 EUR so bundice in zimske hlače za v sneg, pa zimski čevlji so tudi okoli 10 EUR, bi rada izvedela od tistih, ki ste tam že kupovale, kakšna je kvaliteta?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
4.10.2010 17:31:56   
mamika25
zadnjič videla v reklami, da bojo bundice danes v prodaji... ja, nekaj manj kot 10€. grem danes ob pol 10h v hofer, nikjer nobene več - oz. samo 2 veliki. tako, da očitno je ljudem kvaliteta všeč, cena pa tudi user posted image

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
4.10.2010 17:38:35   
Anonimen
Lani je imela tamala smučarske hlače iz Hoferja za 10€ ... ma špica so bile ... letos grem spet v napad ;)

(odgovor članu mamika25)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
4.10.2010 17:44:40   
bskrle
Lani sem kupila 2 kombinezona, so malo tanki a nepremočljivi

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
4.10.2010 19:09:20   
neli365
Vse stvari, ki sem jih kupila so super in res kvalitetne. Res pa je, da moreš biti ob 8 zjutraj tam, kjer folk v trenutku vse pokupi user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
4.10.2010 20:22:31   
slovenka
to sem pa za hofer že velikokrat prebrala za razne stvari. akcija, pa ni velikih količin...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
4.10.2010 21:20:02   
ZmajTolovaj
Super, super, super.
Sem pa našla en Hofer, kjer je čisto mrtvilo, ne moreš verjet, nobenega folka, nič nič nič.
Tako da, ja. Zjutraj sem kupila bundo za našo 3-letnico, super je. Pa tudi lani in predlani sem kupila kombinezončke, zdaj čakam še škornje za v sneg. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
4.10.2010 23:11:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neli365)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
5.10.2010 8:58:19   
Najaa
Kvaliteta je že super, sam s kvaniteto imajo težave. user posted image Ven dajo samo nekaj kosov tak da res hitro gre. Zadnjič sem bila ob 8.20 v lidlu in imeli so sam še tri pare škornjev za punčke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
5.10.2010 9:02:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Kvaliteta je že super, sam s kvaniteto imajo težave. user posted image

Ja, drži.

No, kvaliteto res lahko samo pohvalim: za svoje 3 otroke že nekaj let kupujem izključno Hoferjeve bunde oz. zimske komplete in so odlični, ne premočijo, so topli.


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
5.10.2010 10:19:38   
mojcaziga
Lahko imam samo jaz težave s tem, ampak....

Moj tamali je res non stop na snegu, ko pač je, seveda user posted image

Imeli smo doma Snoxx komplet in Etirel in dobili Lidlov komplet, ki mi je bil sicer najbolj všeč in tudi tamali ga je rad nosil. Ampak po dobri uri sankanka so hlače premočile - znotraj je imel sm. perilo čisto mokro po zadnjem delu noh in riti. To se ni zgodilo pri nobenem od ostalih kompletov, pa Etirel ni hudo dražji.


Tako da za v šolo in nekaj malo igranja, ja, za hude aktivnosti na snegu, ga mi ne uporabljamo.

lp

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
5.10.2010 10:21:26   
mojcaziga
Aja, pa šeto, da ne bo zgledalo, da sem naperjena proti izdelkom iz Lidla in Hoferja. Kar se preostalih zadev tiče (sp. perilo, nogavice, kavbojke, letne majčke) sem z njimi hudo zadovoljna in če me popoldne po akciji še kaj počaka rada kupim.

lp, mojca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
5.10.2010 10:23:22   
Katy78
Jaz bundice tam še nisem kupila, sem pa v Lidlu kupila dežne hlače in jakno in je oboje super. user posted image Pa poleti majičke s kratkimi rokavi in prej, ko je bil manjši, kar nekaj bodijev - vse super. Je pa res treba biti tam ob 8h...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
5.10.2010 16:45:52   
polma
super kvaliteta, super cena, ampak težko dobiš...user posted image

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
5.10.2010 20:02:40   
DeHa
Se strinjam!
Naš lanski (upam, da bo tudi letos "zdržal", se moramo še pomerit :)) kombinezon je bil čista bomba. Super! A glede njihovih minimalnih zalog - eh, tu pa so katastrofa.... user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: polma

super kvaliteta, super cena, ampak težko dobiš...user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
5.10.2010 20:09:23   
sanasan
mami je naši kupila v hoferju 2x bundice in obakrat je šla zadrga k vragu kar kmalu...jaz sem enkrat spodnji del smučarskih hlač in so ji premočile...res pa, da smo bili par dni non stop na sneguuser posted image . so mi pa super trenerkice - hlače iz pliša! perem jih 100 na uro, pa so še kar neuničljive in kot noveuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu DeHa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroške bunde iz Lidla/Hoferja
5.10.2010 20:49:31   
Lantea
Tudi jaz bom le pohvalila (izkušnje imam predvsem s Hoferjem). Če pa že recimo kombinezon hitro premoči...pač dva kupiš, kar je še vedno ceneje, kot pa enega dragegauser posted image .

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?