|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 56. dan
2.10.2005 7:41:26   
Anonimen
Uf, še malo pa bomo na drugem vodnem dnevu. jaz sem bila včerja na pikniku in zabluzila, ampak danes vaga kaže presentljivo malo. Začuda, sem ful presenečena. Danes bom bom na sadju, no, verjetno bom proti večeru malo špagetov, drugače pa je treba pojest grozdje, k ga je mami prinesla s trgatve user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 8:00:40   
tjaga
Jutro,

jaz imam danes B dan. Še dobro, ker gremo na krst. Edino  user posted image  me bo mikala v vsej svoji lepoti in dobroti. To že vidim. Ma kaj hočemo, se bo treba pač zadržat.
Al bina daj malo grozdja v CD-rom in mi ga pošlji. user posted image


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 8:08:03   
Anonimen
Se pravi, tjaga, mošt user posted image

Pa če te bo preveč mikala torta, jo pa pojej en kos. Kaj češ, če imate ravno praznovanje in da za krst ne bi torte jedla, ma naj gre vse skup nekam user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 8:23:17   
Anaya1978
zivjo punce, zame je danes 3. dan - spageti torej. Za zajtrk sem tud jest mela grozdje. Pvejte mi, od zacetka ce ste ble lacne med obroki, kaj ste jedle? Sem mela kar probleme prejsnja dva dni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 8:27:41   
Anonimen
Anaya, med obroki naj se načeloma ne bi jedlo. Če imaš kosilo nekje okoli 13. še gre, če pa ga imaš ob 16, kot ga imam ponavadi čez teden jaz, je pa malce težje. Jaz sem še dandanes lačna, do kosila. Sicer pa pojem zajtrk, pa potem takoj po 12. uri še kakšen sadež, vmes pa ponavadi do 15. ene dva litra vode. Imam vedno s sabo plastenko, da malo kontroliram spito tekočino.

(odgovor članu Anaya1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 9:53:31   
Anonimen
A se lahko vtaknem v pogovoruser posted image
Nisem na dijeti,jih ne uporabljam,vendar sem od februarja pa do sedaj odpravila 11 odvečnih kil.
Metoda?Manjše porcije,odpovedala sem se vsej redilni hrani,ki sem jo prej rada uživala.Veliko vode.Po 18h uri ne jem več.
Želim vam,da vam uspe!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 10:25:30   
Anonimen
Ja, Neva, saj tako se tudi da, goovo. Samo jaz sem tak požeruh, hrana mi je tako blazno dobra, da ne premorem toliko samodiscipline, da bi to počela. Pa tudi da ne bi jedla po 18. uri, mi ne bi zneslo. Tu lahko večerjaš pač tisti svoj obrok do 20. ure. Zato se raje držim te diete, da se imam pod kontrolo.
Sem pa med obroki tudi jaz zelo lačna, ampak enostavno ne jem, ker se ne sme. Tako kot al bina imam tudi jaz kosilo okoli 16. ure, pa pojem "zajtrk" ponavadi okoli 10. ali 11. ure. Ponavadi eno jabolko, če pa sem pozneje še zelo lačna, pa še enega. Pa vodo, seveda, tudi v plastenki.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 10:28:03   
Anonimen
Aja, drugače imam pa jaz danes škrobni dan in bom porabila blitvo z vrta. Skuhala jo bom skupaj s krombirjem in potem vse to  malo pretlačila. Ne mi svetoval, naj blitno naredim s česnom, ker česna ne maram. Edino pradižnika mi je zmanjkalo, pa nimam avta, da bi šla ponj v trgovino. Bom pa kar kisle kumarice zraven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 11:01:28   
Anonimen
Mi pa gremo danes na kosilo na vikend od tasta in tašče. In se bom spet pregrešila. Ker pride več ljudi, samo zame ne bodo kuhali testenin. Bodo pa imeli pohano kuro, pečena sv. rebra in kanelone z mletim mesom. Jaz bom jedla kanelone, ker so palačinke danes dovoljene, tisto malo mesa noteruser posted image  pa zanemarimo. No, pa tudi kanelone imam od tega najraje.

Za večerjo pa bom muffine, ki sva jih spekli skupaj s svakinjo. Celih 19 komadov, čokoladne, z rozinami, bele, vsi pa so obliti s čokolado. Mnjami.......

Držite se!

Anaya1978, dobrodošla!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 11:02:16   
Anonimen
Aja, Anaya1978, da te rešim, kadarkoli si lačna, posezi po sadju. Nič ne škodi, tudi v naši slavni knjigi o 3MD dieti piše tako.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 11:32:16   
Anaya1978
Zivjo Blacky, hvala za sporocila ki si mi jih poslala. Jest sem se pa prejsnja dva dni z vodo nalivala da bi "utopila" lakoto... Sadje je vsekakor veliko boljsa varianta. Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 11:35:02   
Anonimen
No, seveda sem cela zmedena in sem pozabila napisati današnji jedilnik iz knjige. Same se odločite, če kateri odgovarja:

Z: 2 kakija ali 1 banana ali..
 
K: polžki s sladko-kislo omako
 
V: 1 kos torte ali 3 kepice sladoleda in 1 rebro jedilne čokolade

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anaya1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 12:24:31   
Anaya1978
Blacky, Sladko-kisla omaka je kupljena, al jo pripravis sama? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 19:15:20   
Anonimen
Po mojem jo kupi.
Da poročam: danes sem bila cel dan sama doma (no, saj sem še zdaj) in to brez avta, tako da sem resnično bila VES DAN DOMA. In sem bila seveda skozi lačna, kar naprej bi nekaj jedla. Tako sem kosilo jedla že ob 13. uri in to čili kon karne brez karne in polento. Njami. Nekaj sem si pustila seveda še za večerjo, ampak sem vse pojedla čez pol ure. Potem sem pa prejle jedla še star kruh. Že zadnjič sem ga enkrat in sem po njem končno spet shujšala. Upam, da bo tudi tokrat tako.user posted image  Ni pa še konec dneva ...

(odgovor članu Anaya1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 19:16:56   
Anonimen
Aja, polži so pa z vrta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 20:35:11   
Lianna
Ojla. Dons sm mela škrobni dan. Sem papcala krompirčka=) Je blo prov dobr. Drugač je pa dons 14. dan odkar sm na dieti in sem do sedaj zgubila 2 kg. Sem zelo zadovoljna, pa tut dragi pravi, da se že opaziuser posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 20:42:45   
bobek05
Eh, boljše da se sploh ne javim.. Včeraj sem imela roj. dan in sem se še kar držala - hvala bogu, da sem imela OH dan in je bila torta dovoljena, ampak malo sem vseeno grešila user posted image , danes pa sem na S dan pogorela na celi črti user posted image user posted image user posted image Je tast praznoval roj. dan in nas povabil na kosilo in kaj bi naj naredila??? Jih gledala zraven kako se bašejo??? Jaz pa sadje.. user posted image In seveda ni bilo nič od sadnega dneva user posted image user posted image user posted image Jutri pa moj prvi VODNI DAN!!!! Bom verjetno ravno toliko dol vzela kot sem zdaj po vsej verjetnosti gor dobla  -  če bom seveda vzdržala.. user posted image  

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 20:51:13   
Anonimen
Boš, bobek056, boš. To je treba in pika.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 22:28:00   
Anonimen
Anaya1978, ta jedilnik, ki ga vsak dan ponudim, je prepisan iz knjige o 3MD dieti in ponavadi imam za vsako stvar tudi recept. Večinoma nič ni kupljeno, kot tudi tale sladko-kisla omaka ne. Torej, recept:

4 paradižniki
1 manjša čebula
1 žlica vinskega kisa
1 žlička olivnega olja
1 žlička sladkorja
sol, poper
vejica bazilike
 
Olupljene paradižnike podušite na prepraženi čebuli in jih pretlačite skozi cedilko ali zmešajte v mešalniku, da dobite gladko maso. Solite, poprajte in dodajte še vse ostale sestavine. Omake je dovolj za dvakrat. Shranite jo v dobro zaprti posodi v hladilniku.
 
Omako polijte po kuhanih testeninah (12 dag).
 
Dober tek!
 
Splišni, kakšni polži, nič ne vem, zakaj gre.user posted image user posted image user posted image

Bobek05, za rojstni dan se prav vse oprosti, tudi kilce ti bodo in ne bodo šle gor.user posted image user posted image user posted image

Lianna, tebe pa še nimam na naših seznamih. A te dam gor, da si moralo dvigneš?user posted image  Povej mi samo svoj cilj in boš že blestela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 22:31:02   
Anonimen
Saj si napisala polžki s sladko-kislo omako. Blacky, a ti potem res vse to, kar je tam napisano, skuhaš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 22:32:44   
Anonimen
Neeeeeeeeee, jaz samo prepišem, če katera potrebuje kako idejo. Sama skoraj nikoli ne delam nič od tega, se lotim kar kakih domačih poznanih stvari.user posted image

Tiste polžke z vrta pa kar imej, jaz jih raje ne bi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 22:35:49   
Anonimen
U madonca, pa tako sem se matrala jih nabirat pa prežvečit! Sem mislila da je to nujno, da shujšaš. Zdaj poveš!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dieta 56. dan
2.10.2005 22:39:43   
Anonimen
Splišni, bljaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkk!!!! Fuj te bodi!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Zdaj pa boš sigurno shujšala po hitrem postopku 10 kg, ker od sitosti ne boš mogla več nič spraviti dol po grlu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?