|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 7:27:11   
Anonimen
A katera ve, zakaj so letos ukinili naročanje preko šole in preko naročilnic založb (predvsem MK in DZS)? Lani smo že maja dobili naročilnico, jo izpolnjeno vrnili v šolo, plačali na tri obroke v juniju, juliju in avgustu, knjige pa prevzeli v šoli od 20. avgusta dalje. Letos pa tega ni več. Tudi MK in DSZ sami nimata več nakupa na obroke preko naročilnic in položnic. Samo še enkratna plačila. Kakor sem jaz izračunala, me bodo učbeniki in delovni zvezki (torej brez potrebščin, kot so pisala, zvezki, copati itd.) stali od 43.000 SIT do 68.000 SIT (odvisno, katere bodo potrdili čez 14 dni). Banda hudičeva! Da mi še kdo omeni brezplačno osnovno šolstvo, ga bom tako treščila nekam, da bo kar joj. Jaz naj pa sanjam 100.000 SIT v kosu, naenkrat, al' kaj? BANDA!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 7:40:10   
*pepelka*
Jaz sem ravno včeraj izpolnila naročilnii za učbenike in vse ostale potrebščine. Plačala pa bom na 3 obroke in sicer pri Kopija nova Maribor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 7:42:07   
Anonimen
A mi zaupaš njihov naslov, Hafi? A imajo kaj na Internetu?

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 8:00:45   
Anonimen
Točen seznam dobimo na zadnji šolski dan, ampak če predvidevam, da so imeli npr. zdaj ABC 3, bo potem verjetno ABC 4, a ne? user posted image
Za angleščino in družbo pa že vem.
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 8:14:05   
*pepelka*
http://www.kopija-nova.si/index.php

To je njihova internetna stran. Mi smo drugače včeraj že v šoli dobili točen seznam z naročilnico, tako da smo že vse naročili.
Upam, da ti bo v pomoč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 10:53:53   
sezam
DZS ima še plačilo na obroke. Kje si videla da ne? V BTC-ju imaš dve knjigarni - v hali 8 (nasproti vhoda v City park) in v Hali A.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 10:55:08   
Anonimen
Osebno v knjigarne še nisem šla. Bom šla, ko dobim točen seznam. Zaenkrat sem brskala po Internetu po njihovi strani, pa piše, da je samo enkratno plačilo. user posted image

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 10:59:29   
lelaval
Mi smo v šoli dobili naročilnice (in jih ta teden vrnili) od DZS - da naročimo preko šole. Smo imeli na izbiro - plačilo v enkratnem znesku ali na obroke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 11:00:30   
Anonimen
Ja zakaj piz** so pa v Jaršah to ukinili?! user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 13:14:56   
sezam
To pomeni, da je odvisno od šole. user posted image

Ti pa kar pojdi do knjigarne in boš dobila na obroke. user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
3.6.2006 13:16:06   
Anonimen
Ja, bo res treba. Ampak kaj, ko je BTC tako daleč - na drugi strani ceste. user posted image

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
4.6.2006 16:01:18   
hariba
Ta teden so sinovi iz šole prinesli seznam delovnih zveskov s cenami. Pisalo je da dobimo pa ponudbe od dzs in mladinske knjige pa v tednu, ki pride. Za učbenike smo dobili pa tudi seznam z možnostjo izposoje učbenikov v šoli. Treba je izpolnit priloženo prijavnico in do 30.6. plačat obrabnino. Za 7 učbenikov znese, obrabnina 6.812 sit, če bi kupila 20.437. Za štiri pa obrabnina 4.330 sit. Seznam za hčero, ki bo šla v prvi razred dobimo na roditeljskem sestanku jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
17.6.2006 9:25:10   
kofetek2010
naš je včeraj prinesel seznam potrebščin za 5.r/9, ter naročilnico za izposojo učbenikov, ki znaša tretjino redne cene novih učbenikov - plačilo je možno v 2 obrokih user posted image  

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Učbeniki na obroke - nič več?
20.6.2006 4:26:20   
Anonimen
Prehodila sem vse Mladinske knjige in Državne založbe po Ljubljani in še celo v eni v Celju sem bila. In kaj sem dobila? NIČ!!! V knjigarnah se jim o teh naročilnicah niti sanja ne. Vedo, da se je lani pošiljalo naročilnice iz sedežev knjigarn v šole, ampak knjigarne same s tem niso imele nič in nimajo pojma. Ponujali so mi vse pos pisku - plačilo na čeke, na trajnik, na kredit, na Moneto. Pa jebenti, bolj ko sem govorila, da me zanima gotovinsko plačilo na obroke preko položnic, kakor lani, bolj so oni meni trobili, da lahko na obroke kupim pri njih, ker imajo vse. Črno na belem jim ni bilo jasno, ko sem jim razlagala, da nisem kreditno sposobna in da nimam željenih plačilnih inštrumentov. Mater, no!
In kaj naj zdaj? Nekatere šole so te naročilnice od založb dobile. Naša pač ne, ker so sodelovanje z založbami iz bogvekaterega vzroka prekinili. Nobeni kolegici ne morem reči, naj naroči še za nas, ker pač nobena nima toliko starega otroka. Tudi dodatna naročilnica mi nič ne pomaga, ker kot prvo založba ne bo dostavila v šolo, s katero nimajo pogodbe, kot drugo pa druga šola ne bo prevzela knjig za otroka, ki ni vpisan pri njih.
Jebenti, zaradi vsega tega imam tako ali tako zdaj možnost plačati samo še na 2 obroka in ne več na tri, če se bo pa tole še malo vleklo, bo pa samo še na enega in je potem itak že za vse vseeno, ker bo meni spet zmanjkalo denarja. Bivši itak da nič ne plača, tako, da...
HEEEEEEEEEEEEEEELP!!!

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?