|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabo od Dabrostona?!
17.7.2006 17:19:21   
anabanana
Sej ne vem, če sem na pravi temi...če nisem, me premestiteuser posted image

V glavnem: moj G mi je predpisal Dabroston, ker sem krvavela med ciklusom - M na 17dan in trajala 9dni! Drugače imam diagnoze : endometrioza (zelo razširjena, po dveh op smo jo nekoliko ukrotili, PCO, preboleno težje vnetje...ma da ti rata slabo, skratka) Dabroston pijem od petka in danes mi je že cel dan tako slabo (sili na bruhanje), da res ne morem več!! Zdaj proti popoldnevu je malo boljše, prej pa je bilo res neznosno. Zanima me, če je katera pila Dabroston in imela take težave? Sicer slabost ni navedena v stranskih učinkih,ampak po mojem je vseeno možno, ker so ipak to hormonske tablete (baje da se jih daje tudi za podporo nosečnostiuser posted image )

Če ni od tega, bom šla k zdravniku, ker to je res too much. Če pa je to stranski učinek zdravila bom stisnila zobe teh 10dni. Seveda bi bila možna tudi nosečnost, ampak glede na krvavitve in zgoraj navedeno kopico diagnoz je zelo zelo minimalna možnost (je ni-sept. začnemo zbirat papirje za IVF)

Vesela bom vsakega nasveta.


_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabo od Dabrostona?!
17.7.2006 18:17:49   
Anonimen
Meni je bilo malo slabo po njih, čeprav sem jih jaz jedla, ko sem že zanosila.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabo od Dabrostona?!
17.7.2006 19:36:52   
zoya24
Jaz sem Dabroston jemala na začetku nosečnosti, že tako mi je bilo slabo, bo Dabrostonu mi je bilo pa ultra slabo.

< Sporočilo je popravil zoya24 -- 17.7.2006 19:37:15 >

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabo od Dabrostona?!
17.7.2006 20:53:47   
anabanana
Hvala, pol je 100% od tega, bom že potrpela teh 10 dniko ga moram jemat.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabo od Dabrostona?!
18.7.2006 7:36:03   
darjatimci
Tudi jaz sem ga jemala,ko sem bila na začetku noseča in imela iste težave,slabost in zelo slabo počutje.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slabo od Dabrostona?!
24.7.2006 12:57:24   
Skorpija
Jaz sem jih jemala za uravnavanje ciklusa in mi je bilo grozno slabo, tako da res delajo slabost tudi brez nosečnosti. Stisni zobe, pa veliko sreče pri zbiranju papirjev in čakanju na IVF!!!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?