|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 vrste kapljic proti krcem?
9.7.2007 19:01:56   
Teja26
Danes sem v Avstriji v lekarni dobila 3 vrste kaplic proti krcem,katere naj uporabljava.Stara sva 6 tednov.
-OLEOVIT,D3
-BABYNOS
-ANTIFLAT

Kako se jih pravilno uporablja?
Hvala Maj user posted image  in Teja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 vrste kapljic proti krcem?
9.7.2007 22:00:38   
Maleal
Mi imamo antiflat,oleovit D3 pa niso kapljice proti krčem,ampak vitamin D.Probaj najprej z enimi,uporabljaj jih kak teden,da vidiš če učinkujejo.Antiflat v večini pomagajo.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Teja26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 vrste kapljic proti krcem?
10.7.2007 7:51:24   
Naty*Taja
Tele kapljice proti krčkom pomagajo po mojih izkušnjah manj, kot cartanje!user posted image
Ne resno poskusi jih čimmanj devat, ker mojga je potem po njih zvijalo!
One prve so pa tak kot naše AD3, tak da če imaš obojne, mu ne vse devat! Da ne pride do kakega predoziranja!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 vrste kapljic proti krcem?
10.7.2007 8:28:10   
kaya2007
Jaz sem imela vse možne kapljice, še najbolj so mi bile všeč gorenjske al kakšne že, potem jih je zmanjkalo in sem ugotovila, da je brez njih popolnoma isto...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 vrste kapljic proti krcem?
10.7.2007 9:04:28   
petraz
Mi imamo Antiflat... pa nam žal niso nič kaj pomagale... Če so "tapravi" krči, nič ne pomaga, samo nošenje in cartanje...user posted image

(odgovor članu Teja26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 vrste kapljic proti krcem?
10.7.2007 12:16:48   
lilka
Nam je pomagal Antiflat, Oleovit pa dajem namesto AD3 in res ne dajat obojnih, bog ne dej, predoziranje vitaminov šele dela potem krče in motnje.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3 vrste kapljic proti krcem?
10.7.2007 19:46:00   
MIN
Mi smo imeli vse mogoče od kapljic,sirupov,čajev...pa ni nič pomagalo.Sedaj sem pa ugotovila,da imajo te kapljice saj pri nas stranske učinke in sicer ji je prve zgornje štiri zobke kar pobralo.Pri prvi in pri tretji pa nisem nič dajala pa so vseeno prenesle.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?