|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lačna!
16.2.2005 18:13:34   
ZVEZDICA 22
Živjo punce!

mene pa zanima kakšne so kaj vaše izkušnje z suhimi salamami?:):):)
smešno se sliši, ampak mene full skrbi, ker se mi jih tako lušta in si jih ne upam jest, saj eni strašijo, da so neprimerne v nosečnosti!

L.p. vsem!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lačna!
16.2.2005 18:20:46   
NENAJANI
Kupljene salame po mojem lahko!:zmeden:

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lačna!
16.2.2005 18:35:58   
Venera
Jaz sem jih tu in tam jedla. Tiste kupljene, pa je bilo vse ok! Res pa da sem se izogibala domačim!

Po mojem tako preveč kompliciramo z vsem. Če ti paše, pa pojej!:)-:)-:)-:)-
Pa dober tek!:bravo::sloncek:

lp
Venera

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lačna!
16.2.2005 18:38:20   
morskadeklica
Jaz sem jih jedla celo nosečnost, pa še pršut, pa je bilo vedno vse ok. So mi pač pasale:)

lp:nosecka::muca:

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lačna!
16.2.2005 18:41:30   
CIPRESA
Meni najbolj pašejo suhe salame. Najbolje mi je ko si na kruh namažem margarino in na to položim koleščke suhe salame.
Do sedaj mi še niso škodovale in sem v 18t in dokler mi ne bojo si jih bom včasih tudi privoščila.

CIPRESA 18t

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lačna!
16.2.2005 18:43:44   
mika
jaz sem jedla vse razen bifteka. Moja g mi je rekla da naj jem in pijem kar mi paše.

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lačna!
16.2.2005 19:24:06   
Meceno
Jaz pa sploh ne smem jesti nič prekajenega , nit pršuta ne , že od leta 1997 , ker dobim izpuščaje :((:((:((:(( :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:,
pa mi sedaj v :nosecka: takoo diši
Zvezdica , hit si nareži , pa name misli ko boš papala :)

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lačna!
16.2.2005 20:27:42   
hugolina
Oj!
Ej, jest mislim da čim manj komplicirat pa bo. Sej jest tud včasih pomislim kaj pa če to ni dobr itd., ampak je to res že od nekdaj: če ti kaj paše pojej. In tega se tud držim. Mi je pa tud G tko reku tko da...:)
lp:rozica:

(odgovor članu ZVEZDICA 22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?