|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 1:28:14   
Uršy22
Punce mene pa zanima koliko časa ste uporabljale košaro in ali jo je dobro imeti?
Namreč kupujem voziček quinny speedy-ja pa me zanima če rabim tudi to košaro!user posted image  bo poletni.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 11:35:56   
Annny
Da, nujno rabiš.

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 11:40:38   
copka77
no ja.kakor se ti zdi.eni svoje poletne otročke vozijo kar v lupinci.Meni se zdi to zelo neudobno za otroka, tako da košaro vseeno svetujem. Po drugi strani pa je košara morda prevroča za pravo poletje ?? Jaz imam jesensko-zimskega otročka in nam košara super služi, je pa zdaj, ko ima 4 mesece in je velik dojenček že skoraj premala...no, z pajackom na sebi mu je še ravno na tesno prav...tako da dolgo ne bo več...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 17:07:23   
jakaracman
Za ta voziček jo nujno rabiš.Jaz sem rodila julija in jo uporabljala 5 mesecev, je pa res, da je naša zelo velika.Poleti mi je notri spala kar v atriju, na morju je spala tudi ponoči notri, čez dan sem jo imela v  njej v dnevni sobi.Jaz jo zelo priporočam.V lupinici  jim je pomoje prevroče in niso tako zaščiteni.Skratka priporočam.user posted image

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 18:22:17   
micki
Mi imamo tudi speedy-a, a uporabljam kar jajčka (user posted image  1 mesec).
Po tem vremenu sma tako bolj malo zunaj, se pa dobro obnese tudi na dolgih sprehodih.
Počakaj, pa boš videla če boš potrebovala (jaz ne pogrešam košare)-to je moj nasvet.

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 18:32:41   
dm#101
DA, potrebuješ jo. Mi smo jo uporabljali 5,5 mesecev, do takrat je tudi ponoči spala v njej.

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 19:27:21   
Uršy22
Maxi cosi lupinico bomo imeli,..se mi zdi da bo bolj uporabna kot košara.
A lupinica (ki gre tudi gor na voziček) ni primerna za sprehode?
40.000sit za košaro se mi zdi res preveč,če ne bo uporabljena!user posted image

(odgovor članu dm#101)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 19:32:18   
kofetek2010
imamo Buzza in nimamo košare, sprevažamo jo v lupinici (Maxi Cosi) user posted image

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 20:24:58   
Anonimen
Kaj pa je narobe s tem športnim delom vozička, da ne morete otroka dati notri? A se naslonjalo ne spusti čisto viodoravno ali kaj? Ker o tem smo ravno zadnjič govorile in menda je vseeno, če ni čisto vodoravno. Glavno, da je dovolj trdo.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Košara dreamy da ali ne?
5.2.2006 22:18:50   
kofetek2010
trenutno mi je bolj praktično, da tamalo oblečem, posadim v lupinico in jo zadekam, kr se itak moram z avtom peljat in potem kr lupinico nataknem na kolesa in se lahk sprehajava user posted image  
ko bo pa pretežka za okrog nosit, bom pa uporabljala cel voziček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 5:53:12   
dm#101
seveda imaš lahko samo lupinico. Ampak - meni se je košara zelo obnesla, kot sem rekla je mala tudi ponoči spala v njej - za ta pravo posteljo se mi je zdela hudoo premajhna, ker se je, vsaj na začetku, v njej kar izgubila.  Včasih smo šli pa na sprehod samo v lupinici.  Vendar sem jo morala malo bolj zaščititi pred vremenskimi vplivi. 
Upoštevaj, da boš morala poleti otroka zaščititi še pred soncem.


(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 9:14:29   
jakaracman
Ja pa kupi rabljeno, če ti je 40.000 preveč( res je draga).Kako zaščitiš otroka pred soncem tudi mene zanima- v lupinici namreč.

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 9:22:08   
*sweety*
Tudi jaz imam speedyja sx in že 2 meseca in pol uporabljam samo jajčko. Sploh ne vem kako bi bilo mali v košari, saj ko je budna ful opazuje ven in v trgovskih centrih se ful razgleduje. Po mojem bi se mi v košari začela jokati, ker lahko gleda samo navzgor.Če jih 5 mesec vozite v košari, a potem jih daste pa kar v športni del?Moja user posted image  ful uživa v jajčki, sam jaz imam slabo vest zaradi teh pogovorov na forumu ali je prav ali ne. Sva vsak dan zunaj in se mi zdi da jo lahko super zaščitiš.

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 10:25:19   
pravljica
ja, če ni navajena, bi se verjetno res jokala v košari...mi smo ga v njej vozili dobre 4 mesece in bi ga še, če ne bi bil s kombinezonom prevelik user posted image  v njej je tudi spal na morju in če smo kam šli za več dni...če smo šli kam z avtom, pa je ostal kar v lupinici

vse gledate nove košare...40.000...zakaj pa rabljena ni vredu za teh par mesecev? jih je kar nekaj v ponudbi za 20 - 25.000 sit, vseh barv...potem jo pa tako dalje prodate in niste skoraj nič izgubile user posted image  5.000 sit, kar vas mogoče na koncu pride, pa je vredna, verjemite user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 13:16:20   
Uršy22
Punce,hvala za nasvete!
Mislim da na začetku ne bom kupila košare,če se bo pa izkazalo da bi jo bilo fajn imeti,jo bom pa naknadno!Malo bom pa še prodajalko vprašala...sam ona mi bo zihr svetovala da jo rabim.
Sej lupinica ima tudi strehco za nad glavo,pa še kakšen dežniček pa bo senčka!

Želim vam lep sončen danuser posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 13:24:52   
Anonimen
Uršy, pa daj mi ti povej, zakaj ne boš otroka takoj dala v športni del vozička?

(odgovor članu Uršy22)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 13:52:56   
Dashenka
Urši.
Najprej glede nasvetov: Prodajalka bo naredila vse, da proda čim več in čim dražje, saj je nenazadnje plačana od prometa user posted image .

Sedaj pa še glede lupinic. Te so primerne zgolj in izključno za vožnjo v avtu. Vsak pediater in fizioterapevt ti bo povedal, da lega otročka v lupinici ni najboljša za otroško hrbtenico, zato jo tudi odsvetujejo za prevažanje v vozičkih. Otrok naj bi spal na ravni in trdni podlagi, ki pa je lahko dvignjena za nekaj stopinj.

Zato res ne razumem, zakaj ne bi uporabljala kar špotnega vozička, takšnega kot je. Saj se mu naslon poleže v skoraj vodoraven položaj. Poleti pa je tudi dovolj toplo, če ne še preveč.

Jaz sem sredi zime, februarja uporabljala Chiccotov 3WD- športni voziček, ki sem mu položila naslonjalo v skoraj vodoravni položaj, ter vanj dala ovčko. Otročka pa oblekla v pajaca in pokrila s toplo deko.

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 13:59:28   
Anonimen
No, evo, KOOOOOONČNO user posted image  ena z mojo logiko.

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 19:39:40   
Mina1
Absolutno toplo priporočam, neglede na letni čas!!!

Gre za to, da mora imeti dojenček prve tedne in prve mesece pravilno spanje oz. ležanje na trdi podlagi, zato Dreami košarica.

Kako dolgo? Odvisno od velikosti in razvoja otročka. Moj prvi je bil notri 4 mesece, drugi pa malo več, v kombinaciji z lupinico seveda.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 19:50:40   
rayy
Mi smo imeli Freestyla in nismo imeli košare. Rodila sem julija in v košari bi mu bilo samo še bolj vroče. Tudi z lupinico ga nismo prevažali naokrog, samo parkrat v trgovino. Če bi rodila pozimi, bi kupila rabljeno košaro. Naš je bil do oktobra prevelik zanjo. Veliko punc, ki so rodile drugega otroka, so v bolnici pravile, da bodo imele otroka poleti kr v marelah, ker novorojenček se ne premika toliko, da bi lahko padel ven, če v čisto položenem sedežu ni privezan. Če se ti bo zdelo, ko boš rodila, da jo rabiš, kupi rabljeno. Jaz sem prodala naš voziček, ki smo ga uporabljali 6 mesece in verjemi, če ga bi vrnila v trgovino, nihče ne bi vedel da je rabljen. Košare nobena ne uporablja več kot 6 mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Košara dreamy da ali ne?
6.2.2006 22:19:12   
pravljica
ampak meni še zdaj ni jasno, od kod vam ideja, da je dojenčku v košari bolj vroče, kot drugje user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu rayy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Košara dreamy da ali ne?
7.2.2006 12:33:53   
Uršy22
V športni del ga ne morem takoj dati zaradi tega,ker se quinny speedy sx ne da v horizontalni položaj in nima tako trde podlage...(vsaj tako sem jaz seznanjena).
Bom šla v trgovino in bom zahtevala naj mi prodajalka vse pokaže in razkaže.
zdaj sem še bolj zmedena kot prej....user posted image user posted image user posted image ...ene pravite da je nujno da jo imam ene da ne...pa sem spet na začetkuuser posted image user posted image

si bo treba sponzorja najt pri  bodočih babicah in dedkihuser posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Košara dreamy da ali ne?
7.2.2006 13:08:02   
pravljica
urši daj malo po oglasih poglej no...pa kupi za 20000 in potem čez tistih par mesecev prodaš - ne boš nič izgubila ali pa res zelo malo...pri rabljeni košari nima kaj bit narobe

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Košara dreamy da ali ne?
13.2.2006 18:08:44   
Emm
ŽIVJO.
PRAVKAR SEM POGLEDALA NA MED.OVER.NET IN ENA GOSPA PRODAJA DREAMY KOŠARO IN JAJČKO RDEČE BARVE ZA 37000.MALO SI POGLEJ.
NE SPLAČA SE TI KUPOVAT NOVO.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?