|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problemi ponoči - nočne more
20.6.2006 11:10:02   
bugnavilea
Pozdravljene punce. Tu sem sicer bolj redka, ampak potrebujem en nasvet .. ali pa mogoče samo tolažbo, češ ... saj bo šlo mimo.

Z našim pikcem imamo križe s spanjem že od 4 meseca dalje. Do 4. meseca je lepo prespal celo noč v svoji posteljici ... potem se je pa začel vik in krik in od takrat pa do sedaj, ko bo star 2 leti je prespal celo noč le prejšnji teden eno noč. user posted image  Imamo malo boljše, malo slabše in resnično slabe noči. Malo bolše noči so, ko se zbudi samo enkrat ali dvakrat, spije požirek ali malo več soka/čaja in zaspi nazaj (spi v svoji postelji v svoji sobi, ampak s tem, da ko se prvič zbudi moram priti jaz ležat k njemu). Malo slabša noč je, ko pojokava tako nekje od polnoči pa do dveh treh zjutraj ... recimo da se prebuja na pol urce, malo pojoka in ga pač takoj spet potolažim. Tudi to sicer ni hudo. Resnično slabe noči se pa dogajajo zadnje čase, ko zgleda da je prišel naš malček v obdobje, ko ponoči grdo sanja in se zbudi v histeričnem joku. Sicer ima odprte oči (ne vem pa koliko je zbujen) in joče, kriči, brca, krili z rokami in se sploh ne pusti dotakniti. Nekako ga pustim da tisti prvi "ruk" joka da skoz in ko se malenkost umiri (recimo po kakih 15-ih minutah) ga zamotim s kakšno drugo stvarjo, ponavadi zahteva da odprem luč in se potem popolnoma prebudi. Seveda je potem zaspat problem ... ponavadi greva pred TV, kjer zaspi nazaj za risanko ... kar pa lahko traja tudi več kot 1 uro. Je hudo ... ampak glede na to, kar sem prebrala mislim, da bo zadeva minila ... vsaj upam. In upam, da čimprej. Seveda mu povem, da se nima česa bat, ker je mami vedno poleg ... in tata tudi ... in tudi dobra vila zaspanka bdi nad njim. Edino bi rada, da mi zaspi tam nazaj ... ker čene je pa problem zjutraj ustat, ko je treba v vrtec ... on pa bi seveda ... še spal.

Drugi problem mi je pa sporočila prej po telefonu moja babica. user posted image  Živi blizu nas in je danes govorila z mojimi sosedi (z vsemi se pozna še dolgo let) in da so se ji pritožili, češ naj pomirim zvečer otroka, naj ga stisnem, naj mu dam pit, ker da JOKA PONOČI VEČ KOT DVE URI IN NE MOREJO SPATI!!! Pa to sploh ni naš na ta mali. On mogoče pojoka največ pol urce ... edino enkrat sem ga pustila jokat malo dlje (sem poskušala uno varjanto z jokom za spanje ... pa sem kmalu obupala, ker mi je bilo preveč agresivno). Slišim pa tudi jaz večkrat enega otroka, ki veliko joka ponoči ... ampak ne vem od kje prihaja ta jok. Celo moja mama, ki živi poleg nas, je bila prepričana, da joka naš ... in se je prav začudila sedaj, ko sem ji povedala, da ni on. To me je pa čisto razkurlo. Mislim no ... Celo, ena od teh, ki se je pritožila, je par let nazaj imela tudi dva majhna otroka in sta ji ponoči jokala ... seveda ... MALI OTROCI JOKAJO!!! Nekateri bolj, drugi manj ... Ampak en starš, ki je dal to skoz pa ja to razume. Ne vem, no. In seveda, ko bom sedaj jaz rekla, da to pa ne joka naš, mi seveda ne bodo verjeli in bom jaz tista grozna mati, ki ne zna stisnit svojega otroka.

Sicer pa ... ... kaj me pa briga za sosede, ne? Sam ... klinc ... ko pa živim tam, za rečt, z njimi!

Nč ... sej je pašalo že samo se malo izlit. Upam tudi, da nisem čist zgrešila forum. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Problemi ponoči - nočne more
20.6.2006 12:01:16   
san
sem ravno podobno temo brala tule:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=25&i=4736&t=4736

Upam, da bo hitro minilo.
Lp, S.

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Problemi ponoči - nočne more
20.6.2006 12:07:31   
piščanc
mi spimo vsi v eni sobi, zraven najine postelje je pograd, tako da otroka lahko zlezeta k nama, če želita, ali ju samo pobožam - pač potrebujeta mojo bližino. mali se ponoči včasih zbudi, še posebej akdar kakšen zob ven leze


glede sosedov pa se ne sekiraj - če ti veš, da otroka ne mučiš, potem je to res nekdo drug. meni je tudi starejša gospa nad nami najprej vsakič zjutraj poročala, da ni mogla spati ker je žiga jokal - ja kaj pa morem, če se zbudi, pa joka, pa ga vedno vzamem k sebi, saj to je par minutk.

no ta gospa ima dva psa, ki se dereta na balkonu (točno nad našo spalnico), sicer začneta okoli 7h zjutraj (eden prav zavija, če je sam) in to počneta čez dan, ampak mene oprav tako moti, če gre žiga spat - pa sem ji to tud rekla, naslednjič. od takrat imam mir, samo bolj grdo me pogleda, če je noč burna




_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Problemi ponoči - nočne more
20.6.2006 12:14:57   
bugnavilea
Ma sej meni bi bolj pasalo če bi spal pri nama na sredi v veliki postelji ... pa ta mali noče. Pravi da bo ninal v svoji sobi ... sam jaz moram spat pri njemu ... ... user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Problemi ponoči - nočne more
20.6.2006 13:58:34   
Anonimen
Bugi, jst sm te sam pozdravit prišla user posted image user posted image user posted image . Kaj je z malim Tomijem - že sedaj so problemi? Verjetno bo ponočnjak user posted image user posted image user posted image  in se že navaja na nočno življenje čez 20 let user posted image user posted image

Vsekakor želim,da bo začel kamlu prakticirati celonočno spanje.

Lp

(odgovor članu bugnavilea)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Problemi ponoči - nočne more
20.6.2006 14:07:11   
bugnavilea
Oooooo ... glej jo, Kristinco ... user posted image user posted image user posted image  Kako ste kaj? Mi se pa že res dolgo nismo brali ... user posted image

Hja ... zgleda, da se je res mali vrgel po očetu in bo ponočnjak ... user posted image  user posted image  Sam se je začel mal zgodaj navajat ... user posted image


user posted image  Lepo se imej in bodite v cvetju ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Problemi ponoči - nočne more
20.6.2006 14:27:22   
Geja
bugnavelia
jaz se pa tebe spominjam iz foruma nosečnosti na med over netu... cca 2.leti nazaj. si ti ta?

čau,čau
Geja

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Problemi ponoči - nočne more
20.6.2006 14:29:04   
bugnavilea
Jp ... točno tista ... user posted image user posted image user posted image  Kje pa še dobiš kako drugo s tako čudnim nickom ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Problemi ponoči - nočne more
21.6.2006 19:47:49   
Maxica
Tudi jaz se te spomnim iz tega foruma, lep pozdravček tudi od mene. Glede spanja ti pa k sreči (zame) ne bi znala svetovati.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Problemi ponoči - nočne more
23.6.2006 20:15:15   
dory
hey bgv...tebe pa res fajn brat...tle al pa pr sosed :)...

ja tud mi imamo tezave s spanjem..no trkam,zadnji mesec je mal bols...ampak res trkam:)....je blo pa skoz neki, tko da sem ze vsa corava od zaspanosti...ampak jst ga mam pri sebi in nekak takoj postimava, ce ne je tak vik in krik,da se pri sosedovih prizigajo luciuser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?