|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje
3.7.2014 11:23:33   
zalostna.sovica
pozdravljene,
sem nova na forumu; berem vaše zgodbe o izgubi kilogramov in izrekam čestitke vsem, ki ste uspele doseči željene rezultate;

no,moja zgodba se je začela pred 9 leti, ko sem med nosečnostjo pridobila 30 kg, nekaj jih je šlo dol z 90 dnevno dieto, nakar so čez čas prišli nazaj, pa tako spet v drugi nosečnosti in tretja nosečnost, neprespane noči, nori tempo, hitenje v službi, šola, treningi, stres in depresija so prinesli svoje; me je kar sram o tem govoriti a vendar vidim, da ste na tem forumu že dobre prijateljice, zato prosim za kakšno spodbudno besedo, kako se lotit vsega tega, da ne bo nobeno področje trpelo; ne dom in družina, ne služba;

pred časom smo v službi imeli meritve in so porazne (spodaj) zato moram nujno nekaj narediti zase in seveda za svoje zdravje; konec koncev je tudi tukaj družina za katero iskreno zadnje čase zelo težko skrbim
teža 110,9kg,
maščobe 49,4 kg (to moram čimprej spravit na 36kg - kako)
voda 61,5 kg,
kostna masa 3,1 kg,
presnovna starost 47 let;
stopnja debelosti 74,4%
primerna teža 63 - 65 kg

user posted image user posted image user posted image

Prosim za kakršen koli nasvet; primeren jedilnik, z kakšno telovadbo naj začnem; naj dodam: da se prilagodim hitro novim jedem, z telovadbo pa nisem ravno prijateljica user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje
3.7.2014 13:06:42   
respect
Za jedilnik je najboljši naslov trener !

vaje imaš pa na youtubu ,na partisu ,povsod.Tudi bloge itn .
pač telovadba mora postati del vsakdana

(odgovor članu zalostna.sovica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšanje
3.7.2014 13:09:17   
cacaca
Pozdravljena,
Men je pa ze to korak da se zavedas da ni neki ok in bi rada spremenila...jaz bi na tvojem mestu nardila mesecni plan oz vsaj tedenski...sploh za jedilnik..crtaj sladkor,belo moko...zacni spet biti na locevalni dieti...zraven vkljuci fokus...jaz kg nisem zgubila pr vadbi ker se ne pazim pr prehrani se mi pa v cm pozna in mascobi...pojdi z otrici za pol ure na sprehod vsak dan...vsak zacetek je tezak pol bodo vidne spremembe bo vecja motivacija....
Al se pa vkljuci v kaksno skupinsko vadbo ali fitnes...eno uro bodo vsi zdrzali lepo brez tebe..
Lepo in zdravo husanje...lp

(odgovor članu zalostna.sovica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje
5.9.2014 9:41:40   
robista
Pozdravljena sovica,

Tudi jaz imam probleme s preveliko težo, moja stopnja debelosti je okrog 65,7% in bom moral začeti hujšati. Na tem forumu punce tudi skupno hujšajo in jih je prav fletno spremljati :) Verjetno se jim bom kar pridružil :D Tema je "Hujšajmo skupaj v novem letu" mogoče ti pa še kaj pomagajo, ker se motivirajo med sabo.
Jaz sem tudi razmišljal, da bi posegel po kakšnih naravnih "žavbah" ki bi mi pomagale, da se malo lažje lotim zadeve, samo te skomercializirane stvari, ki so zadnje čase popularne mi nekako smrdijo :/


(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?