|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj jo bom dobila????
12.5.2007 20:00:45   
_Beky_
Zivjo punce.Imam eno vprasanje ce bo kasna vedela ksn odg.user posted image sem imela 20.3. nato sem jo nenavadno prezgodaj dobila in sicer 5.4.tako hitro se  je pojavila zdaj pa me zanima kdaj bi jo morala pricakovati kjer datum ker jes sem jo mela zmeraj na 30 dni potem pa zdaj to res me je zmedlo pa bila bi vam zelo hvalezna za vas odgovor zelim vam velikuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj jo bom dobila????
12.5.2007 20:07:15   
pika74
Pa si sigurna, da je bila 5.4. menstruacija? Kaj pa če je bila takrat samo ovulacija. To je bilo ravno nekje na 14. dan ciklusa. In običajno se ob ovulaciji lahko pojavijo tudi manjše krvavitve.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj jo bom dobila????
12.5.2007 20:10:25   
_Beky_
zivjo PIKA 74  ne res je bilauser posted image ker sem sla celo takrat k ginekologu ker sem mislila da slucajno ni SS ker me je bolelo ko nevem kaj pa lilo je tudi ko iz skafa tako da mi je ginekolog rekel naj to uzamem kar tako kot eno prezgodnjouser posted image zato zdaj nevem gdaj jo bom dobila in to me tako zelo moti  hvala za odg

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj jo bom dobila????
12.5.2007 21:57:47   
DaisyE
Hja, jaz bi tud to rada vedela. Zamuja že 15. dan, pa nič ne kaže, da bo prišla. Poklič ginekologa. Jaz bom tako naredila. Še en teden počakam, pol pa kličem
user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj jo bom dobila????
13.5.2007 7:47:59   
pika74
Najboljš, da kar ginekologu reklamiraš to zamujanje user posted image .


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj jo bom dobila????
13.5.2007 10:21:06   
Skorpija
Pika, Pika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje izkušnje so pa take, da bolj ko odmisliš in si sproščen, bolj urejen je ciklus in boljše je počutje...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj jo bom dobila????
13.5.2007 10:37:27   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: Skorpija

Pika, Pika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje izkušnje so pa take, da bolj ko odmisliš in si sproščen, bolj urejen je ciklus in boljše je počutje...


Se strinjam!!

Tudi jaz sem imela pred laparo take cikle,od 14 do čaz 60dni,tako da niti slučajno nisem mogla vedet,kdaj user posted image pride....se je po elektrostimulaciji jajčnikov po laparo to kolikortoliko uredilo,
malo jo odmisli,da sama pride,sicer jo res reklamiraj!!user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj jo bom dobila????
13.5.2007 10:48:09   
DaisyE
Jaz bom reklamirala user posted image user posted image user posted image

Pa ne rabim nove, ker nisem zadovoljna s ponudo. user posted image user posted image user posted image

Si moram vsaj ene 9 mesecev cajta vzet, da razmislim, kako hočem.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj jo bom dobila????
13.5.2007 16:51:19   
pika74
hehe user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj jo bom dobila????
13.5.2007 21:30:01   
_Beky_
Punce res hvala za odgovore bom se pocekala ce je pa ne bo bom pa test nardila upam da bouser posted image ce ne pa k ginekologu po posvet-----Rada vas mam-----!Pa zelim vam velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj jo bom dobila????
16.5.2007 17:35:33   
DaisyE
Evo me user posted image
Moja user posted image  se je ustrašila groženj o reklamaciji in je prišla po 19 dnevni zamudi. (Mater si je vzela cajt)

Jaz sem pa user posted image , user posted image ,user posted image .

Saj vem, da je glupo, ampak sem mogla povedat.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 16.5.2007 17:37:08 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj jo bom dobila????
16.5.2007 18:44:12   
koala
DasiyE nisem čisto prepričana, ampak se mi zdi da bom zaploskala ker se je primigalauser posted image , če sem pa mimo vdarla se pa pardoniram.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj jo bom dobila????
16.5.2007 19:26:29   
DaisyE
Čisto prav, da ploskaš. Jaz ploskam že cel dan! Zdaj pa samo še eno počakam, pol se lahko pa spet k Reškotu naročim. Če ne bodo glih dopusti.

Bravoooooooo!!!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj jo bom dobila????
16.5.2007 21:49:05   
dajamaja
Tkole naokol je treba it za tabo, da zvem da se nam pridružiš v juniju?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj jo bom dobila????
16.5.2007 23:20:21   
DaisyE
Slabo kaže za junij dajamaja. Zdaj še eno počakam, če bo regularna bo nekje okrog 15. 6. potem moram pa spet čakat do en teden pred julijsko. Tako,da bom šele v juliju na vrsti, če me ne bo zauser posted image ala.

Prvotni plan je bil pa res, da se vam v juniju pridružim. No po teh zapletih še za julij ne upam nič trdit. user posted image user posted image user posted image

Enkrat letos bo. Menda. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?