|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera začne 1/9????
26.8.2006 9:21:20   
pancek
mi pa gremo, danes na Obalo k mojim staršemuser posted image user posted image user posted image in me ne bo 3 tedne. 1. 9. pa sigurno začnem s hujšanjem, ni opravičila! Upam, da bom 15. sept prebrala, da te vseh 36 pridne (raje kaka več) in se držite reda.
Pozdrav do takrat

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Katera začne 1/9????
26.8.2006 13:02:51   
Anonimen
Ojla

Jaz tudi. Bi mi prav pasalo zgubiti 10-15 kg. Lahko tudi več.

Sicer sem lani že bila na tej dieti, izgubila 5 kg in potem zanosila. Pa je bilo konec z dieto. Bomo sedaj spet poskusili.

(odgovor članu pancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Katera začne 1/9????
26.8.2006 21:03:27   
tjaska
čaw
Jaz že dolgo hočem začeti hujšati, pa se sama nikakor ne morem pripravit. Ko sem prebrala to stran sem bila zelo navdušena zato sem sklenila da tudi jaz začnem 1. z vami hujšati.
Upam da nam bo uspelouser posted image !
Cilj: 10kg
komaj čakamuser posted image

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Katera začne 1/9????
26.8.2006 21:59:53   
nora
Ojla punce!!Za kakšno dieto se pripravljate?Jaz bi tudi rada shujsala 3-4kg...samo če ne športujem, nobena dieta mi ne pomagauser posted image

(odgovor članu tjaska)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 14:42:06   
njelci
živjo, kako kaj? a ste že vse v pripravah na podvig user posted image
glede imena pa jst navijam bolj za kakšno tako cotkano,da ni vse tako resnouser posted image
tako da trenutno jst navijam za tinitajniuser posted image
nora- mi se pripravljamo na 90d ločevalno dieto, poznaš? (če nje so gor pilepljeni linki, kjer si lahko malo več prebereš o tem) ...mislim da je ta za večino kar uspešna , tako da bi moral tudi pri tebi delovati...če ne športaš bo šlo malo počasneje ma bo šlo...


(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 14:53:32   
Anonimen
Jaz ne vem, če ne bom že kar jutri kar začela, ker tole, kar delam zadnje čase s hrano, je pa že malo tu mač.
Drugače pa - kar se imena tiče - sem jaz za ZELO resno ime, ker to je resna stvar. Kdo se misli hecat ... zbija moralo. Vsaj meni. Tisti grehi pa kaj je katera papcala, ko je grešila, pa ena bolj kot druga - to je meni čisto mimo. Ali smo resne, ali pa gremo v dve skupini. Ene resne in ene tiste, ki se zezajo.

(odgovor članu njelci)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 14:56:18   
bini
jest sm tud za resnost....tud pri men je too much...user posted image
kaj pa če bi ble kar RESNE HUJŠARCE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 18:52:50   
anitaz
Evo...jest tud začnem v petek....cilj pa...-7 kg!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 19:55:53   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: BlankaT

Drznila sem si sestaviti majhno tabelo, če je kakšna napaka mi javite.

SE pa že veselim 1.9. čeprav grem 2.9. na porokouser posted image user posted image .

Torej tabela je takšna:
 
Tiste ki še ne vedo kolko –kg
1.      Bumberang ??
2.      Mojcazoga ??
3.      Pegica1 ??
 
...


A BumBerang?!
Saj ne vem ali bi se user posted image  ali bi pa koga user posted image !!!    user posted image


Sicer se pa s Splišni strinjam. Ali smo resne ali pa se damo v dve skupini. Enkrat sem že bila z enimi, ki so se samo o grehih in o tem, kako prinašajo naokoli same sebe in to ni nič hudega, pogovarjale!

Pa kobilica tudi ne bom. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 20:33:35   
iva01
Jst grem tud zraven, upam da mi bo ratal... moje želje...10-15kg. kje lahko dobim ta jedilnik?
LP

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 21:20:55   
Lumpi
splišni........jaz bi tudi najraje jutri začela...........kaj a začneva???

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 21:27:06   
Anonimen
A da bi, lumpi? No, pa dajva. Saj potem se z ostalimi ujamemo v petek, ko imajo one 1. dan, medve pa 5., ko je ponovno beljakovinski.

(odgovor članu Lumpi)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 21:41:26   
Lumpi
Fino - zmenjeno



_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Katera začne 1/9????
27.8.2006 21:53:10   
NRMM
Tudi jaz se vam pridružujem. Sicer sem že bila pri bombah v prvi rundi, v mesecu in pol shujšala polovico, potem pa me je Velika noč uničila user posted image user posted image  in se nisem več znala pobrat, tako, da sem, kar nekaj dobila nazaj, kg mislim user posted image . Cilj mi je od 10-15kg, če bo pa več, pa superca.

Sicer me od 14-21.9 ni, smo na dopustu, tako da so mi tam grehi mal oproščeni,a ne user posted image ?

Lumpi in Splišni me vzameta zraven, ker bi jaz že tudi kar jutri začela??

l.p.


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 6:55:31   
bumerang
UUUUUUUU, jaz bi tudi začela že danes - sem komaj čakala, da začnemo. Ker je bilo zadnje tedne (beri: vse poletje) res preveč.

Jaz začenjam s sadnim zajtrkom in beljakovinskim kosilom. Saj potem lahko še vedno dodam zraven eno banjico sladoleda, če ste se ve premislile... user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 11:21:52   
Suzi*
Punce živjo! Še jaz se vam pridružujem. user posted image

Jaz hujšam zdaj že en mesec po tej dieti (malo sem bila pri slončicah, izgubila 3 kg), se bom pa kar vam pridružila, da bo bolj zabavno, ker nas je več. user posted image  Po dnevih se ravno poklopimo. Tudi jaz imam danes B dan, tako da Splišni, bumerang, NR, Lumpi, jaz sem tudi z vami že od danes.

Moram pa še kakšne 3-4 kg izgubit, pa naslednji teden začnem z aerobiko. Komaj čakam, ker mi grejo tele trebušne in stranske obloge zelo na živce. Stanje po 1m je sicer že občutno boljše, ni pa še idealno. Gremo pa od 13. do 21. na morje, takrat pa že zdaj povem, da se bom malo švercala, čist zavestno. user posted image  Potem pa spet po dieti naprej.

Vsem vam želim uspešno hujšanje in čimveč izgubljenih kilc in centimetrov.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 12:21:31   
Anonimen
Ja, NR, O.K., potem tudi ti začneš danes. Jaz sem zdajle utegnila pojesti eno slastno hruško, prej ni šlo, zaradi brzine dela.user posted image

Ajaa, pa ostale sotrpinke, ki začenjate z današnjim dnem, seveda tudi pozdravljene.user posted image

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 14:53:33   
bumerang
Z mano ni nič boljše, zjutraj na hitro dve breskvi, zdajle pa grem dol v kuhinjo na eno solato s sirom. Ko ni časa, ni problem bit na dieti. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 15:12:27   
Anonimen
Ja, res je. No jaz sem zdajle za kosilo zmazala dve hrenovki (ali pa eno in pol, ne vem večuser posted image ). Zvečer bm pa pečeno meso (rebra in/ali vratpvino). Se že peče.user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 15:59:15   
ANDREJA*
no ene ste pa zlo korajžne , ker ste prej začele!!user posted image user posted image user posted image jaz se pridružim 1. 9. ..........ko se prične novo šolsko leto!!user posted image pa bolj na okroglo je  user posted image user posted image . novo leto pa bomo pričakal huuu lepe.....

vsem veliko sreče in še več uspehov -se beremo!

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 16:32:23   
bini
hej...
a ima katera ideje za jedilnike??? podobne kot so v tisti knjigici???
bi bla ful hvaležna, ker tam so taki mnjam recepti, da je pol še bolj lušno hujšat user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 21:51:38   
Anonimen
Uf..jz sem pa ravno danes mislila to temo odpret ..... JA,JZ SE VAM PRIDRUŽIM!!! Cilj 5-7 kg! 

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 21:55:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bini

hej...
a ima katera ideje za jedilnike??? podobne kot so v tisti knjigici???
bi bla ful hvaležna, ker tam so taki mnjam recepti, da je pol še bolj lušno hujšat user posted image


Link do jedilnikov je na 3. strani tele kače, ki je že nastala.user posted image

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Katera začne 1/9????
28.8.2006 22:03:06   
Barbs
Jaz tudi začnem. Po prvih dveh hčerah sem z dojenjem kar sama od sebe hujšala, zdaj, ko bo sinko star štiri mesece, pa sem obdržala (torej sem se nazaj zredila) vse kg s konca nosečnosti.user posted image user posted image

Dost mam. V petek začnem z vami. 15 kil.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Katera začne 1/9????
29.8.2006 10:24:49   
Urša
Ja, a ne bomo Bombe2? Po naših najuspešnejših predhodnicah?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?