|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: USPEŠNE
27.4.2007 13:58:31   
AKŠ
ojla punce...jaz se ta teden kar držim, samo pa vam povem, da se mi zdi da je moj trebuh tko napihnjen....na vago pa kr ne upam stopt - bo počakala do nedelje...

torej jutri je sadni dan....pol pa če se ne motim imamo prvega vodnega a ne?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: USPEŠNE
28.4.2007 12:13:22   
monika30
OJ, jaz sem tudi še z vami, samo ni časa velik za pisanje.

Tudi ta teden sem naredila nekaj kiksov, bomo jutri videli, kakšne so posledice.
JAz bom poskusila vodni dan, če pa ne bo šlo pa kakšno sadje.

Uživajte, jutri sporočim rezultat.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: USPEŠNE
29.4.2007 9:17:29   
AKŠ
no, da se na hitro javim - čisto sem razočarana - v tem tednu je bil le n malo večjo kiks - in to sem danes plačala z tehtanjem....ostajam na -4kg - torej ta teden ni šlo dol NIČ!!!!!

mi je motivacija kr padla....pa še vodni dan je dons!!

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: USPEŠNE
29.4.2007 9:50:45   
Anonimen
Še jaz, še jaz...user posted image

Danes sem stopila na vago s pričakovanjem, da bo pokazala kaj več kot zadnjič, ker je bil ta teden zares stresen in poln hm... prekrškov (takih velikih).
Pa je tehtnica kljub vsemu pokazla -0.7 kg. Se pravi vsega skupaj je zdaj že -2,4 kg.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma ni veliko... ampak jaz pravim, tudi počasi se daleč pride.user posted image user posted image


(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   [Brisano sporočilo]
29.4.2007 11:02:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: USPEŠNE
29.4.2007 11:10:18   
lutka
evo še mene user posted image

Tudi jaz sem danes malo s slabo vestjo stopila na tehtnico user posted image , ampak ni tako hudo, kot sem mislila.

Vse skupaj - 3 kg user posted image
 
 
sem zadovoljna glede na to, da se nisem mogla upred sladkarijam user posted image
 
 
lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: USPEŠNE
29.4.2007 11:30:44   
monika30
Da še jaz poročam. Očitno je bilo ta in prejšnji teden preveč prekrškov. Teža je ostala na istem kot prejšnji teden (vsaj to!)

Torej -4 kg vse skupaj.

Danes vodni dan. ZAenkrat mi ni tak problem. Hujše bo popoldne. Bom se poskusila maximalno zaposlit.

Lep dan.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   [Brisano sporočilo]
30.4.2007 11:15:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: USPEŠNE
30.4.2007 11:50:16   
AKŠ
kako je šel vodni dan? a bo dovolj če povem da sem nenapovedano pristala na pikniku? Mislim da sem povedala vse....

danes imam pa prebavne motnje, pa mi je moj reku, da je to kazen, ker se m grešila včeraj....user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: USPEŠNE
2.5.2007 22:30:54   
sončnica13
No, da se še jaz malo javim, to nedeljo se nisem nič vagala, ker smo bili na morju zdaj se pa tud še nisem, da ne bi bila preveč razočarana-se bom v nedeljo in bom takrat poročala.
O kiksih pa rajši nebiuser posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: USPEŠNE
3.5.2007 8:13:03   
AKŠ
ojla punce....

men je tko motivacija padla da kr glava boli....

če cel teden se počutim full slabo, želodec me boli in zato tudi vsake tolk časa kaj prigriznem....

mislim da bom to nedeljo tehtanje izpustila...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: USPEŠNE
3.5.2007 15:59:24   
monika30
Med prazniki je bilo vsega. V glavnem se nisem držala.
Danes začenjam spet.
Vodni dan sem zdržala do popoldne, potem pa ni šlo več.
Tudi moja motivacija je bolj na psu.

Lp.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
3.5.2007 16:06:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   [Brisano sporočilo]
6.5.2007 11:31:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: USPEŠNE - 36. dan
6.5.2007 14:14:49   
sončnica13
Oj! Je pa res zatišje tukaj, no jaz sem se tehtala in sem v 14-ih dneh pridelala 1kguser posted image , pa sej ni čudn ko je blo ret ful prekrškov, torej je danes stanje - 2,5 kg.
Torej od danes naprej spet bolj strogo.
Kaj boste pa jutri kuhale? Men že zmanjkuje idejuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: USPEŠNE - 36. dan
7.5.2007 7:33:58   
AKŠ
sončnica ne sekiraj se,,,tud jaz sem v tem tednu pridelala 1kg - prekrški, prekrški, prekrški....se bom poboljšala....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: USPEŠNE - 36. dan
7.5.2007 7:34:45   
AKŠ
aja pozabla napisati - sedaj sem na -3 kg.... (šmrkkkk)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: USPEŠNE - 36. dan
7.5.2007 10:32:20   
daysi
Ojla vsem, ki še vstrajate. Jaz sem še vedno z vami, vendar ni časa za pisanje. V 14 dneh sem izgubila še tri kg , user posted image user posted image user posted image  za mene. Upam , da gre drugim kaj bolje, ter da se bolj držite kot jaz, saj  se prevečkrat pregrešim.



_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: USPEŠNE
7.5.2007 11:28:41   
Anonimen
ojla punce

najprej, bravo vamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tud jaz sem danes začela, ampak sploh ne vem kako bom zdržala.. Zjutraj sem pojedla 3 kivije, za kosilo imam s seboj solato s prelivom iz navadnega jogurta, tuno in 2 jajčke. Zvečer pa čevapčiči..

Problem je, ker sem do 17 ure v službi!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image Kaj si nosite s seboj v službo?? Problem je tud v tem, da nimamo mikrovalovne, da bi si lahko kaj pogrela...user posted image Torej, prosim za nasvete, ker drugače me bo prehitro minilo..

Aja, rada bi pa dala dol od 5-10 kg.. čim več, tolk boljše..user posted image

(odgovor članu CAPA)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: USPEŠNE
9.5.2007 1:03:27   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: biba12



Kaj si nosite s seboj v službo??



Sem še na porodniškiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   [Brisano sporočilo]
9.5.2007 9:30:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: USPEŠNE
9.5.2007 11:36:23   
monika30
Pozdravljene po dolgem času.

Med prvomajskimi prazniki me je orng zaneslo. No ta teden pa kr gre. Tehtala se v nedeljo rajši nisem.

JAz sem zaenkrat še na porodniški, se pa spomnem da mi je ta dieta delala preglavice glih zaradi službe. Se mi ni dalo kej velik pripravljat (menze nimamo), tak da sem nonstop eni in isto jedla.

Lepo se imejte.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
14.5.2007 12:20:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: USPEŠNE
14.5.2007 14:39:28   
AKŠ
še smo tuu....ampak se otepamo prekrškov in iščem pot nazaj na stare tire...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: USPEŠNE
15.5.2007 19:19:18   
Anonimen
Ojla. Tudi jaz sem še tu. Ta teden so bili PREKRŠKI!!! Jutri mam vodni dan, v čet. pa tehtanje in vam sporočim kolikšen je minus.

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?