|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Herbalife
25.12.2007 23:14:00   
m.rudovic
zdravo ali ti lahko napišete kje to kupujete same brez distributerjev jaz tudi to uporabljam pa bi sama kupovala hvala

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Herbalife
27.12.2007 7:59:53   
mala zirafa
Zdej pa še mene to ful zanima.Se pravi 2 obroka nadomestiš s temi šejki.Verjetno moraš ob tej dieti tudi kaj migat al ne?Malo sem skeptična.Rada bi shujšala kakih 5-6 kg.Visoka 166cm, težka 60kg(nazadnje pred prazniki)user posted image .Koliko časa bi morala ta HL uživat?ali je potrebna fizična aktivnost?Mogoče sem kje spregledala.

(odgovor članu m.rudovic)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Herbalife
15.1.2008 22:34:23   
Peppa
Ja, HL ni slab. No, ima eno slabost- je user posted image  drag.

Sem pa gledala zadnjič v Hoferju. A ni tisti njihov Slim "in še nekaj" enak? Vsaj koliko sem na brzino preletela sestavine. Ker cena je tudi malo bolj človeška.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Herbalife
16.1.2008 10:54:10   
daysi
Sem tudi jaz opazila tisti izdelek v Hoferju in me zanima ali ga mogoče še imajo, kajti jaz ne hodim ravno pogosto tja. Cena je res bolj človeška, okusi so pa enaki.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Herbalife
16.1.2008 18:30:43   
ms15
a&m, koliko časa pa je jemal HL, oz.so jemali, če jih poznaš več?
Gre teža potem spet gor?!
Sicer sem načeloma proti teh izdelkom, oz. jim ne zaupam, vendar pri HL-ju vsi govorijo o pozitivnih rezultatih.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Herbalife
16.1.2008 21:09:43   
a&m
IZVIRNO SPOROČILO: ms15

a&m, koliko časa pa je jemal HL, oz.so jemali, če jih poznaš več?
Gre teža potem spet gor?!
Sicer sem načeloma proti teh izdelkom, oz. jim ne zaupam, vendar pri HL-ju vsi govorijo o pozitivnih rezultatih.
lp


a&m, koliko časa pa je jemal HL, oz.so jemali, če jih poznaš več?
Gre teža potem spet gor?!
Sicer sem načeloma proti teh izdelkom, oz. jim ne zaupam, vendar pri HL-ju vsi govorijo o pozitivnih rezultatih.
lp
Zdravo!

V 3 mesecih je izgubil 23 kg(zacel marca 2007, julij o7 imel -23 kg). Iz 101 kg na 78 kg. Od takrat vzdrzuje tezo, s tem da se vedno pije 1x na dan shake, in je normalne uravnotezene obroke, ter pije dovolj vode.

Jaz rodila aprila, po treh mesecih bila na isti tezi kot pred nosecnostjo.

HL ima odlicne rezultateuser posted image

Lep vecer!!

_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Herbalife
18.1.2008 16:01:45   
L & L
Lp. No jest sem danes kupila Slim... v Hofru imajo ga še in sicer v LJ. imajo pa okuse jagoda in kava, jest sem vzela kavo in ga ravno kar pijem, morm rečt da je boljšega okusa kot HL. ki sem ga tudi že imela ene 10let nazaj, skratka za HL. same pohvale .
No samo to sem hotla povedat da imajo še Slim v Hofru, sta ne pa 5,99e.
Bomo pa vidli če kaj učinkuje, kombinirala ga bom z 90 dnevno dieto.
Dost od mene lep pozdrav, upam da nisem kaj smetala teme, če ne me pa izbrišite.
OK ČAU, pa uspešno hujšajte še naprej.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Herbalife
28.1.2008 23:21:50   
sinicka1
živjo vsem skupaj.
Nisem imela namena kaj napisat, ampak tole kar sm na hitro preletela, kar se tiče HL mi je prov smešno. Ne razumem kako ne morte malo pomislt s svojo glavo in priti do zaključka da mogoče pa ni vse zlato kar se sveti. sej ne rečem, sliši se super:v 3-4 mesecih imaš praktično hudo postavo, z manjšim deležom maščobe...idealno za poziranje na plaži. Itak je logično da si vsaka ženska želi imet hudo telo, samo edini problem je ta, da se nobeni ne da trenirat za tako lepo telo. edina čarovnija do lepe postave je GIBANJE TER ZDRAVA IN URAVNOTEŽENA PREHRANA. in to je uspeh, sicer res na ne pride ravno tako zelo hitro je pa učinkovito. samo za primer. sem sama pri sebi probala spremeniti prehrano in dodala mojemu urniku več gibanja pa so rezultati že po 3 tednih opazni. ravno tako kot kolegica ki uporablja HL je na istem kot jaz. samo da meni ni bilo treba dat 120 eurov na mesec.pa še nekaj. a se katera upraša kaj pomeni 16 tablet na dan, vsak dan (če to sprejmeš kot način življenja), kaj to pomeni za tvoje boge ledvičke po npr. 30 letih??? samo toliko malo u razmislek, se mi zdi da se da z voljo marsikaj narediti.
RAzmislite o svojem zdravju!!!
lp


(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Herbalife
6.2.2008 17:49:39   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Jaz sem ekrat že jedla ta Herbalife in je delovalo, nehala sem pa zaradi tega ker mi finance niso dopuščale. Jutri pa spet začnem tako da če katero zanima ji bom poročala kako deluje. Pa ne vsiljujem nikomur ničesar in nočem nobenemu prodajat, samo v vednost če katero zanima.

Lp in lepo se imejte!

(odgovor članu sinicka1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Herbalife
7.2.2008 7:47:33   
2.2.
nekaj me zanima uporabnice HL. npr. če piješ  šejk zvečer in zjutraj + 3x na dan tablete. no in če npr. zjutraj utegneš spit samo tablete brez šejka-ki ti da sitos je tudi unčikovito?ali pa zvečer če nisi lačen prav tako ne spiješ šejk vzameš samo tablete. kako je z tem. ni pa tako vsak dan občasno pa je, če nisem lačna nevem zakaj bi potem še pila šejk, ki ti da sitost.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Herbalife
7.2.2008 21:02:42   
a&m
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

nekaj me zanima uporabnice HL. npr. če piješ  šejk zvečer in zjutraj + 3x na dan tablete. no in če npr. zjutraj utegneš spit samo tablete brez šejka-ki ti da sitos je tudi unčikovito?ali pa zvečer če nisi lačen prav tako ne spiješ šejk vzameš samo tablete. kako je z tem. ni pa tako vsak dan občasno pa je, če nisem lačna nevem zakaj bi potem še pila šejk, ki ti da sitost.


Ali si dobila jedilnik?

Sploh te ne razumem, na dan imas normalno 3 normalne obroke(zajtrk,kosilo, vecerja + 2 shaka), oziroma odvisno kateri obrok nadomestis s shakom.

Imeti moras 5-6 obrokov na dan +2 shaka(ce hujsas).

Stisnjenke naj bi bile 3x na dan pred Z, K, V in ne kar tako na prazno.
Obrni se na svojega svetovalca.

lpuser posted image

_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Herbalife
7.2.2008 21:26:51   
2.2.
potem je mine čist drugače rekla. rekla mi je da namest zajtrka spijem strjenke+šejk, malica (sadje, jogurt...), pred kosilom spet strjenke+ kosilo, popoldanska malica (sadje, jogurt...), večerja pa spet strjenke+ šejk. no in če nisem lačna si ne vzamem šejka ampak samo strjenke-a delam narobe?rajši vas vprašam ker mi tista ženska nima pojma od pojmauser posted image .

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Herbalife
7.2.2008 23:04:28   
daysi
Zvečer lahko poješ samo strjenke, ni panike, če nisi več lačna, vendar vedi da je to program , ki ti pomaga spremeniti način prehranjevanja in ne nek shujševalni plan. Tu moraš vse v zvezi s hrano spremenit.
Jaz sem se tega programa držala 100%, pa sem bila po 14 dneh tako zaprta, da sem kot sod tri dni okrog hodila. Jedla sem lan, namočila slive,... Na koncu sem se pa sklistirala, da mi je pomagalo. Ne uporabljam ga več, ker mini pasal za prebavo. Moram pa reči, da so distributerji vsi nekam skrivnostni,nič ne povedo, nič ne razkrijejo. Cene so pa ogromne. Pa še to je za njih skrivnost. Brez veze.
Na trgu so tudi cenjši izdelki, ki so bolj kvalitetni. Še vedno pa prisegam na montignaca in njegov način zdrave prehrane, zraven vsega pa veliko gibanja.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Herbalife
8.2.2008 7:41:48   
2.2.
ne vem no; meni je v 1. tednu res pomagalo igubila sem 3kg in nekaj cm, fizično sem imela več energije skratka vse brez problema. šla sem v to da shujšam samo če pomislim da če jem samo 1x na dan saj ni čudno da shujšam. nno en mesec se bom držala potem pa negrem več v to ker je res cenovno drago rajši za to vsoto koliko stane ne grem v trgovino pa bom prišparala in shujšala-ker ne bom imela kaj za jestuser posted image . drugač sem jaz že hujšala z ločevalno samo moraš imet čas da si pripraviš jedilnik....meni pa zmanjkuje časa, ker kuham posebaj za mamo ki je sladkorni bolnik (verjetno se bom kar k njej pridružila da bom jedla hrano z manj OH, ki pa redijo), potem je 1.letni otrok ki ne more niti sekunde bit sam+ostala familija, pa še gradimo. bom pa res zdaj po enem mesecu ukinila večerjo-ta bo težka telovadim pa itak na orbitreku.
ma nekaj bo že šlo dol upam

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Herbalife
8.2.2008 17:23:12   
little angel
ce se katero zanima kaj o HL naj me kontaktira na zasebno.  pa punce ne nasedat nekim cenejsim ponaretkom kr dolgorocno gledano niso vredu in naredijo vasemu telesu skodo. meni je HL super, drugac ga pa ne jem ker bi rada shujsala ampak samo za dobro pocutje in zdravo prehrana. obstaja pa ful ful ful razlicnih programov HL odvisno pa je od vsakega posameznika.
lp

< Sporočilo je popravil win -- 8.2.2008 20:19:42 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Herbalife
10.2.2008 22:04:07   
kepa*
Kar se tiče  cenejših izdelkov, po moje niso nič slabši ali boljši, le da za njimi ne stoji cel piramidni sistem grebatorjev, ki jih je treba zalagat z denarjem in si zato lahko privoščijo, da so cenejši.

Dejte no mir, pa neki supervisorji in svetovalci in larifari! 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Herbalife
14.2.2008 22:02:18   
Peppa
Kaj se meni zdi, ali tu nekaj postov manjkauser posted image

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Herbalife
15.2.2008 16:54:15   
Bambincy
Mi lahko katera ki to prodaja piše na zasebno sporočilo?

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Herbalife
18.2.2008 9:45:06   
Natyy
Mi lahko kakšen ponavalec Herbalaif izdelkov pomaga??
Imam eno malo drugačno vprašanje o izdelkoh Herbalaif. Pred kratkim sem za darilo dobila dva izdelka za odstranjevanje celulita a brez vsakršnih navodil. Sedaj pa sploh ne vem katero kremo naj uporabljam najprej in katero kasneje, ker kao, da se ena nanese po tuširanji in se nato izpere kao druga pa se potem vtre v telo.

Hvala za odgovor....

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Herbalife
25.2.2008 20:20:34   
tinadvojčica
Evo teče mi tretji teden in rezultati so naslednji; izgubila sem 2,5 kg in 4 cm okoli trebuha, 1.5 okoli dojk. Za moje pojme odličen rezultat glede na to da ves čas jem.

Lp

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Herbalife
25.2.2008 20:30:38   
2.2.
user posted image super za manj cm. saj denarnica je tudi tanjša user posted image .
jaz več ne bom šla v to rajši manj jem pa bom prišparala pa še gradit bomo začeli tako da imam kam dat denar. ne bom pa rekla da ne pomaga...pomaga sama sem tudi izgubila v 2 tednih 3kg samo itak če skoraj nisem nič jedla razen kosila malice pa kakor kdaj. no saj šejki zjutrAJ JE ZAJTRK ZVEČER PA KOSILO.ups velike črke ne bom popravljala. aha kaj je katera že kupovala te izdelke preko ebaja?

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Herbalife
26.2.2008 20:42:27   
a&m
IZVIRNO SPOROČILO: tinadvojčica

Evo teče mi tretji teden in rezultati so naslednji; izgubila sem 2,5 kg in 4 cm okoli trebuha, 1.5 okoli dojk. Za moje pojme odličen rezultat glede na to da ves čas jem.

Lp
user posted image user posted image   za lep rezultat.



_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Herbalife
28.2.2008 18:09:02   
mica2007
pozdravljene!!!lahko vam povem da sem kupovala preko e-baya iz amerike in avstrije.v ameriki je stvar dejansko ceneje dobiš veliko več za 120 eur kakor pri nas je pa res da moraš paziti pri šejkih ker niso isti so dve vrsti plačaš še našo carino cca24 eur proteinov dobiš dvojno dozo kot pri nas pa še ceneje je.v avstriji pa sem dobila po polovični ceni komplet quick star.pol veste kolk se splača kupiti preko e baya.Kar se tiče plačila pa tudi ni tako težko sam karticed moraš imeti.Jaz sem si naročila in stvar deluje čeprav nimam časa za redno prehranjevanje in zdravo  !!!!

lp vsem ki ste uspene .

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Herbalife
17.3.2008 19:33:54   
ms15
Oj, tinadvojčica, mene bi zanimalo, kako ti gre?
Tudi jaz razmišljam o HL-ju.

lp

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Herbalife
18.3.2008 14:04:59   
tinadvojčica
Pozdravljene!
No po petih tednih sem pet kg lažja, 15 cm ožja in seveda zelo srečna. Bi pa rada povedala da me ta vaša negativna mnenja zelo motijo. Naj vsak počne kar želi. Eni hujšajo z ločevalno ( tudi jaz sem ) pa se meni mogoče zdi nezdravo, eni z dieto iz lkiničnega.... Saj je vseeno, važno da izgubljamo težo in da smo zadovoljne same s sabo. Pa jaz ne prodajam Herbalife, da ne bo pomote!

Lep dan pa čimveč izgubljenih kilogramov!

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Odvisnost od drog
urska85

Ali podpirate metadonske programe zdravljenja odvisnosti od drog?

Da (36%)

Ne (64%)


Število vseh glasov: 427

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!