|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI avgust
14.8.2008 14:30:30   
Sergia
Alfabeta priporočam ti, da si priskrbiš knjigo in jo natančno prebereš. Tiste prave zaveznice Montija bi te že "zahaklale" ker monti ni dieta ampak je način prehranjevanja.user posted image
Drugače sem pa mnjenja da je Monti zelo težak, ker je veliko odrekovanja, še posebej pri sladkarijah. Pa zdi se mi da ni fino če ješ testenine.....katere pa jaz obožujem in se jim ne morem odrečt.
Jaz trudim z ločevalno dieto ker se mi zdi da je zaenkrat zame bolj sprejemljiva. Ko se bom pa res psihično pripravljena prehranjevat tako kot to opisuje Monti, se bom pa sigurno ravnala po njemu ker se popolnoma strinjam z njegovo teorijo oz. s tistim kar je on napisal.

Deja777 prosim če se spraviš k sebi. Zadaj si cilj da začneš 1.9. ampak resno!!! Do takrat pa malo razmisli o sebi in o tem da ti je enkrat že uspelo.

Moja viroza se me še kar drži, tako da se še vedno ne držim diete ker mi tako ali tako ne paše jest.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: PRVI avgust
14.8.2008 20:04:45   
Anonimen
sergia ja res se bom mogla spravit k sebi. ne vem zakaj ampak vedno ko nastopijo kake težave in sem bolj pod stresom, kar jem in se mi zdi da se težko kontoliram.
ok s 1.9. začnem če se prej ne pokažeuser posted image .

(odgovor članu Sergia)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: PRVI avgust
17.8.2008 10:38:57   
amaya
moja tehtnica kaže: 66,0 kg user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: PRVI avgust
17.8.2008 11:14:45   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Sergia

Moja dieta je ta teden odpadla, ker sem obležala v postelji z vročino. Sicer sem izgubila 2 kg, ampak po zaslugi viroze in ne diete. Se vam pridružim ko se pozdravim.

KIKI
poslala sem ti zs.



Hvala Sergia!
Smo šli na roglo v četrtek in sem še zadnje stvari -lekturo diplomske urejala tko da nisem mela časa odgovorit, potem to presneto neurje.  No v glavnem do zdaj sem izgubila -2 kg. Dobro, ker imam cilj shujšat nekje 3-4 kg na teden. Torej skupaj 9 mesecev po cca 3 kg na mesec, kar je 27-36 kg v 9 mesecih.
 
Ko mi pa to rata, grem pa tud jaz vsahe 2 dni laufat po 1 uro ob večerih, za sebe. Sej bi šla že zdej pa kaj če mi rit kr po luft skačeuser posted image . Šejket bejbeuser posted image  reče možekuser posted image .

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
18.8.2008 9:31:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: PRVI avgust
18.8.2008 10:01:35   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Pozdravljene, moj dopust se je končal. Bila sem pridna, saj se nisem nič zredila, ampak izgubila 0,2 kg. Sedaj bom verjetno izgubila še kak kilogram, saj smo izvedeli, da gremo s 1.9 na zavoduser posted image . Mah gremo naprej. Bom prej na željeni teži.  


Ah, morrak, ne sekiraj se. Jaz sem odkar imam otroke vsega skupaj 2 leta doma. 2 leti v porodniški in leto in pol dela.
Septembra začnem delat pri teti na tržnici, pri prodaji nogavic. Hvala bogu, bom imela vsaj za študij. Po novembru bom začela pa zlo intenzivno iskat naprej.  Saj bo, slej kot prej se nekaj najde, pa tud če par let nič, se bom že znašla, še vedno sem se.user posted image

Držim pesti zateuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   [Brisano sporočilo]
18.8.2008 13:36:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
20.8.2008 23:15:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: PRVI avgust
21.8.2008 19:04:47   
RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

TABELA

ime   žel.iz.teža  izgubljena teža
 
31.7                   1.8       8.8
 
rakica1 10kg   -1kg    -0,30kg
71,90kg      71,20kg   70,90
 
amaya 10kg  -0,40kg  +0,10kg
67.00kg      66,60kg    66,70

zanica    30kg  -1kg
94,00kg      93,00kg
 
db          10kg
 99,00kg
 
nena m    8kg                -1,6kg
74kg                               72,40
 
kiki                                 -1,50kg
 

sergia  20kg 


minabo  10kg
70kg
 
petrinja   14kg  -0,80kg   -1,40kg
74kg                73,20kg     72,60

pi            7kg       1,5kg
60kg                 58,5kg

tinkatonka 10kg

                                         77,70kg
 
morak    7kg      -0,30
62,5                   62,20
 
annnnna 9kg      0,00
62,50kg             62,50
 
rebeca  10kg      0,00       -2,50kg
67,50kg             67,50      65,00
 
veternica  7kg    0,00     -1,00kg
61,00kg             61,00    60,00

pikalonica 20kg
84,00kg

 
deja777     5kg              -0,10kg
64,50kg                         64,40       

paska      16kg                0,00kg
105,70kg                       105,70



DEJTE PREGLEDAT TO TABELO,PA  ČE KAJ NI VREDU PA  SPOROČITEuser posted image user posted image
 

IZVIRNO SPOROČILO
 
LEPO PROSIM DA ŠE OSTALE SPOROČITE KOLIKO IMATE KG DA LAHKO DOPIŠEM
 
solzica če bi rada bila v tabeli prosim da sporočiš jutri stanje in te bom vpisala v tabelo
 
VAGAMO SE VSAK PETEK ZJUTRAJ TAKO DA PROSIM DA SPOROČITE SVOJE STANJE DA DOPOLNIMO RAZPREDILNICO LEP POZDRAV

 
VELIKO SREČE PRI HUJŠANJU IN VOLJE

marrak sporoči stanje koliko bi rada zgubila in koliko imaš težo da te lahko vpišem
ROZSI če bi bila rada v razpredilnici sporoči stanje da te lahko vpišemo
 
 
NO UPAM DA VAM JE RAZPREDILNICA VŠEČ

[/quote]

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: PRVI avgust
22.8.2008 13:17:25   
RAKICA1
no danes je petek in vaganje no jaz sem bila na dopustu seveda in se pozna to tako da sem se zredila user posted image user posted image 72,20kg in to +1,30kg user posted image user posted image  no sem pa vesela da se nisem še več zredila ker sem zelo veliko grešila res veliko
no upam za vas pa da ste zgubile vse

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: PRVI avgust
22.8.2008 15:22:10   
KIKI****
Še jaz podajam podatke, ker je petek :)

Skupaj -2,5 kg. Gremo naprej ;)))

Drug petek upam da bo -4user posted image .  Pa tud če bo -3 bo v redu.
Se pa mal nazaj držim. Ampak sladoled pa vseen kak pade, na mesec 1 al pa dva.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   [Brisano sporočilo]
22.8.2008 19:45:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: PRVI avgust
23.8.2008 18:10:26   
Anonimen
ja morrak, samo nisem nič pridna oz. trenutno ne hujšam sem pa rekla da začnem z 1.9. zares

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: PRVI avgust
24.8.2008 11:29:08   
soncnica 3
RAKICA 1, sem bolj nova na Ringaraji. Se vam lahko pridružim pri hujšanju?
Začela sem 14. 7., hujšam po 90-dnevni ločevalni dieti, začetna teža 83 kg, dol bi pa rada dala vsaj 15 /končna teža naj bi zaenkrat prišla do pribl 68 kg/
No zdaj po 40-ih dnevih imam 74 kg, torej -9kg. Že 14 dni se ne pramakne, sem kar malo v krizi...

Nikakor se ne morem spravit user posted image . lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: PRVI avgust
24.8.2008 11:36:58   
RAKICA1
soncnica 3 dobro došla med nas seveda te bom dala na tabelo sam ko jo bom popravljala seveda pa čestitke za izgubljene kileuser posted image user posted image  no seveda če se ti nepremakne nikamor zakaj nebi sprobala kakšno drugo dieto lali malo spremenila način hujšanja ker tako e bilo tudi pri meni seveda ko sem način spremenila se je začelo premikati spet

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: PRVI avgust
24.8.2008 11:44:18   
amaya
Tehnica kaže 65, 5 Kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: PRVI avgust
24.8.2008 14:25:14   
soncnica 3
Ja, hvala za nasvet, ampak danes sem ugotovila, da se spet malo premika, bom kar vztrajala, ker mi ta način kar ustreza (nisem lačna...). Se mi zdi, da sem ga kar malo pobiksala, ker se mi je v prejšnjem tednu parkrat zgodilo, da se nisem 100% držala.
Razni žuri s tečneži, da kdaj bom že nehala (mislim, da so mi "fovš") in ko bi jih kar naprej prepričevala, da nisem toliko "utucana", da bi si uničevala zdravje s akkšno "hiralno" dieto.

Potem sem pa res kaj pojedla, in se nisem toliko pazila. Mater, bom drugič koga počla okol ušes, ko mi bo težil. Saj sem bila tudi jaz malo "fovš" kateri, ki je shujšala, ampak sem pa vsaki od srca privoščila, ker vem koliko volje potrebuješ in sem jo tudi spodbujala.
Me pa  user posted image spodbuja, ki je pravi dedec s super moško postavo, tak da mu ne smem glih kvarit povprečja...

VZTRAJAM.

Pa še na kolo sem šla po kosilu, 40 min. Sem ful vesela, ker nisem šla ležat pred tv.

Joj, to moje user posted image , nikakor se ne morem spravit tečt ali pa hodit, doma sem na vasi, vsako zijalo me "oblaja". Zvečer me je pa strah samo po cesti, še pločnika nimamo.
Mi je res lažje s kolesom, ampak družba???  Mi ostane samo občudovanje narave...

VZTRAJAM.

user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: PRVI avgust
24.8.2008 14:53:21   
RAKICA1
soncnica3 bravo sej je prov tko sam bodi vstrajna no  jaz po nobeni dijeti nehujšam jem tistu kar mi paše pa sem zgubila 19kg do sedaj seveda user posted image  tudi jaz ne je pa res da grem vsak večer na kolo mal in nič ne prestavljam se mučim na najtežji prestavi ,no sem pa sedaj nauser posted image  dobila nazaj malo sem pa vesela ker danes sem že prišla nazaj pred dopustom tko da do petka upam da še kaj dam dol tko da sem dubla še mal več volje in veselja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: PRVI avgust
24.8.2008 17:19:53   
soncnica 3
Saj se tudi jaz 100% ne trudim, preveč pa tudi ne grešim. si vedno ponavljam, zakaj bi glih jaz morala bit debela...
Si pišeno še kak drug dan, rezulatti tehtanja pa v petek, ne?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: PRVI avgust
24.8.2008 18:42:56   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

TABELA

ime   žel.iz.teža  izgubljena teža
 
31.7                   1.8       8.8      22.8
 
rakica1 10kg   -1kg    -0,30kg  +1,30kg
71,90kg      71,20kg   70,90      72,20
 
amaya 10kg  -0,40kg  +0,10kg   -1,20kg
67.00kg      66,60kg    66,70       65,50

zanica    30kg  -1kg
94,00kg      93,00kg
 
db          10kg
 99,00kg
 
nena m    8kg                -1,6kg
74kg                               72,40
 
kiki                                 -1,50kg    -1,00kg
 

sergia  20kg 


minabo  10kg
70kg
 
petrinja   14kg  -0,80kg   -1,40kg
74kg                73,20kg     72,60

pi            7kg       1,5kg
60kg                 58,5kg

tinkatonka 10kg

                                         77,70kg
 
morak    7kg      -0,30                       -0,20kg
62,5                   62,20                        62,00
 
annnnna 9kg      0,00
62,50kg             62,50
 
rebeca  10kg      0,00       -2,50kg
67,50kg             67,50      65,00
 
veternica  7kg    0,00     -1,00kg
61,00kg             61,00    60,00

pikalonica 20kg
84,00kg

 
deja777     5kg              -0,10kg
64,50kg                         64,40       

paska      16kg                0,00kg
105,70kg                       105,70


soncnica3 15kg do sedaj zgubila 9kg
83,00kg                                            74,00


DEJTE PREGLEDAT TO TABELO,PA  ČE KAJ NI VREDU PA  SPOROČITEuser posted image user posted image
 

IZVIRNO SPOROČILO
 
VAGAMO SE VSAK PETEK ZJUTRAJ TAKO DA PROSIM DA SPOROČITE SVOJE STANJE DA DOPOLNIMO RAZPREDILNICO LEP POZDRAV

 
VELIKO SREČE PRI HUJŠANJU IN VOLJE 

KIKI prosim če sporočiš svoje stanje in vsak petek pišeš samo koliko si zgubila za tisti tedn

 
NO UPAM DA VAM JE RAZPREDILNICA VŠEČ


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: PRVI avgust
25.8.2008 21:25:26   
soncnica 3
Juhu, danes se šla v službo po 4 tednih dopusta in moji -9 kg se že kar pozna. Morale bi videt moje sodelavke, ki so "omedlevale". Ena je bila rdeča kot kuhan user posted image iz zavisti, par jih je pa samo debelo gledalo. To pa je filing hi, hi, hiuser posted image . Pa še k šefu sem morala, ki je tudi malo presenečeno pogledal. Ni kaj, sem jih šokirala, sebi pa nabila ful motivacijeuser posted image .
Potem pa sem si kupila hlače velikosti 42, ki je že doooooooolga nisem nataknila nase...

Dajmo punce, splača se, bolje se počutiš, lahko oblečeš kaj manšega, pa še moški te bolj občutno pogledajo v tazadnjo...user posted image . To je pa tudi malo potrebno, a ne?

Gremo naprej!!!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: PRVI avgust
25.8.2008 21:54:49   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3

Juhu, danes se šla v službo po 4 tednih dopusta in moji -9 kg se že kar pozna. Morale bi videt moje sodelavke, ki so "omedlevale". Ena je bila rdeča kot kuhan user posted image iz zavisti, par jih je pa samo debelo gledalo. To pa je filing hi, hi, hiuser posted image . Pa še k šefu sem morala, ki je tudi malo presenečeno pogledal. Ni kaj, sem jih šokirala, sebi pa nabila ful motivacijeuser posted image .
Potem pa sem si kupila hlače velikosti 42, ki je že doooooooolga nisem nataknila nase...

Dajmo punce, splača se, bolje se počutiš, lahko oblečeš kaj manšega, pa še moški te bolj občutno pogledajo v tazadnjo...user posted image . To je pa tudi malo potrebno, a ne?

Gremo naprej!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


braaaaaaaaaaaaaaavooooooooooooooo!!!!!

ja res je fanj občutek, ko zgubiš tisto, kar ni tvoje user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: PRVI avgust
26.8.2008 22:06:37   
soncnica 3
Amaya, hvala, zdaj prav vidim katera je iskrena v službi...

Res imajo veliko dela z mano, pa priznam, da mi je kar malo všeč. Zakaj pa ne bi bila ponosna nase?

Se pa počasi bojim, kaj bo, ko končam 90 dni... Sedaj se počutim zelo varno, ko kuham po priročniku, še vedno pa imam dovolj svobode pri izbiri recepta.

Prijateljice so mi svetovale priročnik "Naslednjih 90 dni". Ima katera s tem že izkušnje?

Juhu, zjutraj v službo in iz nje 2,5 km v eno smer skolesom ali peš /do veze, ker v službo imam 20 km- to pa ne bi šlo peš.../ Ob 5.30 si res zmešan ko greš peš v službo, ha, ha, ha, te vozniki kar pisano gledajo. Pa zebe tudi že kar malo.user posted image

Lep pozdrav vsem sotrpinkam, jaz nisem neki poseben karakter, vsaj pri dosedanjih hujšanjih nisem bila, ampak zdaj je pa res učinek, pa še bolje se počutim, pa naveličala sem se vedno biti v vlogi debeluške. Tiste, ki vam je šlo do sedaj malo dol, VZTRAJAJTE, na žalost na hitro ne gre.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: PRVI avgust
28.8.2008 13:13:51   
amaya
Tehtanje: moja tehtnica kaže 64, 5 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: PRVI avgust
28.8.2008 15:26:36   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?