|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pppooommmoooččč
19.3.2005 12:09:38   
Anonimen
Moji prijateljici se je zgodilo, da do 5 meseca ni vedela, da je noseča. Menstruacijo je imela normalno, le nekam čudno se je počutila. Potem se je začela "redit" le v trebuh in je šla k svojemu zdravniku. Ta jo je poslal v laboratorij in na izvidih videl, da je noseča. Jo je skoraj kap...tako, da to je možno.

Čestitam za:duda::duda::duda:. Ne bo enostavno, bo pa lepo čez 30 let imet toooooliko vnukov :)

(odgovor članu emy&aljaž...)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   pppooommmoooččč
19.3.2005 13:32:28   
bunkica
JOJJJJJ!Kar vidim in občutim tvoj šok!AMPAK!!!!!!!!!!NE SKRBI IN NE BOJ SE!Sicer sem ločena in imam iz prvega zakona sina(11 let),hčerko(9 let),sedaj sem spet vezana in se nama je zgodil šok,da bom rodila dvojčka!Sedaj sta stara 9 mes.in že hodita in pridno razmetavata!Pred dvema mesecema pa se nama je zgodil še en šok:namreč,od mojega moža sin iz njegovega prejšnega zakona je prišel v hud konflikt s svojo mamo in tako so njej odvzeli skrbništvo!Ker nisva hotela ,da bi njegov sin bil dan v zavod sva se odločila,da vzameva tudi njega k nama!Star je 13 let,torej imam 3 pubertetnike in dvojčka!Napisala ti bom takole z besedami,ki mi jih je v uho in srce položila ginek.na prvem ultrazvoku:"TO JE ENA NAJLEPŠIH ŽIVIH STVARC NA SVETU_OTROK!NIČ SE NE BOJTE;SAJ JE TO BOŽJI DAR!" UPAM;DA SE BOSTA KJUB VSEMU Z MOŽEM PRAVILNO ODLOČILA IN TA DAR SPREJELA TUDI VIDVA,SAJ NI TAKO HUDO!JAZ SAMA NIMAM NIKAKRŠNE POMOČI,RAZEN MOŽEVE,KI PA SEVEDA HODI TUDI V SLUŽBO,NJEGOVA MAMA JE ŽAL POKOJNA,MOJA PA MALO BOLJ ODDALJENA OD NAS IN ŠE TUDI V SLUŽBI TAKO DA SEM VEČINO ČASA SAMA Z PETIMI OTROKI !VSE GRE OK!;):angel::angel:

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   pppooommmoooččč
20.3.2005 0:10:03   
alpog
Praviš, da boš rodila dva fanta in eno pupo! Torej si se že odločila! Le pogum!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   pppooommmoooččč
20.3.2005 10:07:30   
Willson
Tia in Liu,ja kaj naj ti rečem, kot to:bravo::bravo::bravo: za vaše :modri::modri::roza: Poznam kar nekaj družin z večimi otroki in se imajo prav fajn, zato ne obupaj- v življenju se vse uredi, tako kot je treba. TROJČKI, meni se to zdi res ČUDEŽ ŽIVLJENJA!!!!! :sloncek::angel::sloncek::angel::sloncek::angel: lp

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
20.3.2005 15:49:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emy&aljaž...)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   pppooommmoooččč
22.3.2005 9:59:40   
Anonimen
Tia& liu, je kaj novega? :zmeden: nič se ne oglasiš :zmeden:

(odgovor članu emy&aljaž...)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   pppooommmoooččč
24.3.2005 9:40:45   
bunkica
:modri::modri::roza:ola!kje ste :duda::duda::duda:?
Tia&liu nič se ne oglasiš?Kako kaj? Kako ste vsi skupaj::love:,:nosecka:,:duda:,:duda:?

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   pppooommmoooččč
25.3.2005 8:26:05   
puri
Vauuuuu:)

Jaz bi se pa take situacije prav razveselila,.......ampak ljudje smo si različni!

Želim ti vse dobro tebi in tvojim :duda:

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   pppooommmoooččč
28.3.2005 1:16:19   
mami3x
ojla!

ce te je strah zaradi trojckov, vedi da sploh ni tako hudo kot se slisi. Je pa res da bosta pupice stare takrat le leto in pol, tako da te bosta hoteli se obe imeti vedno na razpolago.
Ce se jih bosta odlocila obdrzati, bosta ze v startu mogla drugace zaceti. Ce imata lahko se kaksno pomoc (babi), ti bo se zelo prav prisla. Pri vozicku bo pa tako: nekdo bo vozil enega za DVA, drugi pa enega za TRI. Avto se bo pa spremenil v kombi, zal!
Misli pozitivno pa bo!
:):):) LP petra

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   pppooommmoooččč
3.4.2005 14:43:46   
alpog
tia&liu, kje ste? Javi se kaj, da vemo, ali si OK. Si?

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   pppooommmoooččč
3.4.2005 15:13:06   
Anonimen
A pa katera ve, če je ta tia&liu resnična oseba? A je katera že kdaj prej z njo debatirala tule?

(odgovor članu emy&aljaž...)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   pppooommmoooččč
3.4.2005 15:23:02   
alpog
Saj se mi zdi vse skupaj nekam za lase privlečano, anpak za vsak slučaj, če bi bilo kaj res, vprašam.

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   pppooommmoooččč
3.4.2005 15:26:14   
puncica
Po moje potem ne bi imela tako pordrobnega opisa če bi bila lažna oseba:zmeden2:

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   pppooommmoooččč
3.4.2005 16:11:05   
Anonimen
Ja, jaz sem tudi že opis gledala, pa me samo zanima, če si je katera zapomnila, da je s to punco kaj debatirala. Nekam dolgo se nič ne javi...

(odgovor članu emy&aljaž...)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   pppooommmoooččč
6.4.2005 12:15:37   
Anonimen
Vau!:bravo::bravo::bravo: Sicer ni mačji kašelj, ampak vseeno - se boste že zorganizirali. Zadeva se mi zdi več kot super. Sicer sem šele 3 mesece mamica, tako, da še ne poznam vseh težav in veselja, a sem za sedaj navdušena. Tako, da bomo še malce počakali in potem začeli delati na še enem prestolonasledniku ali prestolonaslednici.
Upam, da bosta z možem in pikicama veselo pričakovala tako velik naraščaj. Ja, sicer finančno to ni mačji kašelj, toda vse se da.

(odgovor članu emy&aljaž...)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   pppooommmoooččč
7.4.2005 22:24:47   
mala maja
Jaz bi pa prej rekla da leži na odelku porodnišnice za spremlanje nosečnic. Sigurno so jo obdržali notri če je imela bolečine, pa trojčki po CR niso mačji kašelj, sploh pa ne tako kmalu po pordu.

No vsekakor kjer koli je naj se drži.

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   pppooommmoooččč
8.4.2005 17:06:15   
emy&aljaž...
ja hvala ti ampak nimam besed upam da tudi ti kdaj to doživiš.o splavu pa nisem nikoli razmišljala.

:roza::roza::roza::modri::modri:
so pridni


lp klavdyya:metulj::metulj:

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   pppooommmoooččč
8.4.2005 17:08:47   
emy&aljaž...
živijo!!!


noseča sem skoraj 5mesecev.čas z možem sva si vzela sva si čas in dobro premislila.
:roza::roza:-rasteta:duda::duda::duda:-pa ropotajo po trebuhu.



lp klavdyya:metulj::metulj:

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   pppooommmoooččč
8.4.2005 17:10:29   
emy&aljaž...
z možem sva dobro premislila trojčki se lepo razvijajo
zelo se jih veselim




lp klavdyya:metulj:

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   pppooommmoooččč
8.4.2005 17:11:30   
emy&aljaž...
se strinjam ampak s časoma se navadiš.











lpklavdyya:metulj::metulj:

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   pppooommmoooččč
8.4.2005 17:13:36   
emy&aljaž...
ja hvala ti za vse lepe besede s časoma se navadiš

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   pppooommmoooččč
8.4.2005 17:14:42   
emy&aljaž...
vse je ok




lp klavdyya:metulj::metulj:

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   pppooommmoooččč
8.4.2005 17:16:26   
emy&aljaž...
hvala ti za vso skr.


priznati ti moram da si mi najbolj ušeč mamica na ringaraja

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   pppooommmoooččč
8.4.2005 17:17:02   
emy&aljaž...
hvala ti

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   pppooommmoooččč
8.4.2005 17:17:44   
emy&aljaž...
tiho raje bodi in ne žali me

(odgovor članu emy&aljaž...)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?