|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
12.1.2009 16:44:29   
malecka
No za vikend sem malo grešila user posted image
Ampak sedaj pa naprej, za danes sem pojedla 2x jabolko, zrezek in salato, in za konec še malo kruha.....user posted image

Upam, da me ne bo premamilo tam ob 8-ihuser posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
12.1.2009 19:16:17   
RAKICA1
malecka upam da te ne ker jaz sem sedaj pa čakam moža da pride pa da grem na telovadbo mal kalorije pokurit pa se razgibat

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
13.1.2009 9:17:21   
RAKICA1
jutro najprej vam postrežem z eno dišečouser posted image user posted image  kavico no kako gre vaše hujšanje in kaj boste danes kuhali jaz nevem zato prosim za kakšno idejo. No danes sem pa frej mam pa ob poldne sestanek tko da upam da bo kmalu konec da nebo ceu dan mi šu v fuč

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
13.1.2009 10:43:24   
S*
RAKICA1 hvala za kavico, čeprav je virtualna se mi je prilegla user posted image user posted image .
Kaj bom jaz danes kuhala, no za malico bom jedla tuno s paradižnikom, za kosilo, ki bo bolj pozno, saj grem delat promet k dobremu sosedu user posted image , pa bodo pečeni puranji zrezki in velika skleda domačega rediča.
Zvečer pa gren h kolegici, ki je pred kratkim rodila in upam, da me ne bodo kaj preveč grehi zamikali.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
13.1.2009 17:40:55   
malecka
Evo mene na raport......... danes imamo goste, pa velik pojedine, sladic,........user posted image cel dan pečem in sprobujem. Joj, danes sem že čist nažrta!!!!!! ma saj sam klobasam, sem danes zihr kilo zaslužla.


Komaj čakam, da bo današnjega dne konec...........


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
13.1.2009 20:25:43   
RAKICA1
ojla  no jaz pa sem malo grešila donsuser posted image samo ne preveč sedaj na vagi sem bila pa malo presenečena tko če bo naprej šlo bom zelo zadovoljna za ta tednuser posted image user posted image

Malecka ne tko nesmešuser posted image user posted image preveč grešiti dej dej gremo naprej mormo pridt na idealno težo aja pa še nekaj bi te prašala koliko kg maš in koliko bi rada zgubila ker sem porajtala da te ni v tabeli da te upišemo notri
Punce kje pa ste ostale pa ja niste zgubile voljo gremo gov gov user posted image user posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
13.1.2009 20:40:17   
ANITA D.
user posted image Ojla

Pri meni ni nič novega razenuser posted image  sem imala pa zdaj dva dni tak apetit da je kar groza, bodo pa zdaj šle kg doluser posted image

Lep večer še naprej

_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
13.1.2009 21:20:42   
S*
Tudi jaz sem pravkar dobila user posted image , to pojasnjuje mojo nenadno željo po sladkem. ANITAD, zdej je pa razlog za žretje mimo in ima da v petek zmagava na tehtnici user posted image   user posted image

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
14.1.2009 14:35:53   
pikica36
hoj, kje ste? nobene že cel dan nikjeruser posted image
jaz sem danes že pojedla 3 korenčke in en paradižnik. zdaj pa grem domov na segedin... njamiuser posted image

user posted image user posted image pila pa nisem skoraj ničuser posted image user posted image  joj kdaj se bom tega navadila?user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
14.1.2009 20:18:30   
RAKICA1
¸ojla ojla no se še jaz malo oglasim jaz pa sem danes ceu dan delala ker sem menjala sodelovko ker ni mogla pridt v službo zaradi snega tko da malo sem grešila upam pa da ne preveč da jutri nebo preveč mi pokazalo na vagiuser posted image  no bravo punce kar tko naprej
S* jaz te bom prehitela v petek bolša bom blauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
14.1.2009 21:03:22   
S*
Hej punce, to naše čvekanje nam gre pa bolj slabo, upam da nam gre samo hujšanje kaj boljše user posted image  user posted image .
<Nič kaj pridno se ne oglašamo in hvalimo z našimi novimi zdravimi jedilniki.
Jaz sem za zajtrk spila en Fructalov smuthie, za kosilo sem si v službo nesla pečen puranji zrezek, za večerjo pa sem si privoščila losos na žaru in veliko skledo solate.

RAKICA user posted image verjamem da boš boljša, al pa tudi ne user posted image


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
14.1.2009 21:24:38   
ANITA D.
Ojla

Punce dajmouser posted image user posted image user posted image user posted image

Lep večer

_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
15.1.2009 8:40:55   
RAKICA1
jutro vsem skupaj kako gre danes danes se pa bolj merkam da bom jutri bolša od S* user posted image user posted image user posted image user posted image  pa še dons skočim na telovadbo da se malo razmigam in upam jutri na pozitivno no kaj boste danes kuhale jaz bom za zajtrk en jogurt navadn za malico malo mandarin potem pa skočim malo v službo da podelam dobavnice vse da me ne zabaše vse skupaj za kosilo pa bo pica z zelenjavo moja user posted image user posted image  za večerja pa spet malo sadja in potem še na telovadbo da pokurim vse
 
no gremo punce kje ste vse skupaj malo več se oglašite pa ne preveč grešiti user posted image user posted image  ker jutri je vagauser posted image user posted image

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
15.1.2009 9:38:54   
pikica36
hoj, ja nič kaj nismo "sčvekane"user posted image
moja vaga je pa tako čudna včeraj zjutraj se vagam -58.6 kguser posted image danes zjutraj  spet(pač firbčna baba da je kajuser posted image )pa pokaže 59.4kg pa nisem nič grešila- popolnoma nič!zakaj se to dogajauser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
15.1.2009 10:13:54   
RAKICA1
pikica si mogoče dosti pila pa ni šla voda ven iz tebe ali pa če si dosti pojedla zato sej nisi edina ferbčna jaz se tudi vsako jutro vagam pa še včasih znam ponoči stopiti na vago da vidm kakšna je razlika potem zjutraj samo ne volje zgubiti sej nam bo vse uspelo shujšati do idealne teže ker jaz verjamem ker mi je do sedaj uspelo spravit 20kg dol da mi bo še telih 10kg no sedaj je že manjuser posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
15.1.2009 10:38:11   
ANITA D.
Ojla

Še jaz se na hitro oglasim kako kaj dame ?Ma pri meni gre bolj slabo ampak probam da se držim glede hrane.Bom pa boljuser posted image  pa bo.

No lepo se imejte dame pa se jutri stehtamouser posted image

_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
15.1.2009 14:56:17   
S*
Rakica user posted image   user posted image   user posted image  za telovadbo. Samo saj veš, mišice so težje od špeheca, tako da ne mogaj preveč, če želiš jutri zmagat user posted image   user posted image   user posted image .
user posted image   user posted image   user posted image  to je pa za -20kg, ki si jih že dala dol, ej vsaka ti čast.

Drugače pa meni pri hrani še kar gre. Večji problem je gibanje, tukaj pa bi potrebovala konkretno brco v tazadnjo. Je pa res, da zadnje čase malo več user posted image , ker delamo na user posted image , ampak s tem ne pokurim dosti kalorij, mišic pa tudi ne pridobivam, če sem v ležečki user posted image   user posted image   user posted image .

user posted image  user posted image  user posted image  Gremo punce, danes nič grešit da bo jutri lep -.
LP

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
15.1.2009 15:04:15   
RAKICA1
S*vem vem to samo je dobr da delamo na telovadbi dobre vaje za trebuh in zadnico potem pa ko iztelovadimo igramo odbojko tako da se vsaj malo premikamo user posted image user posted image  tko da morm mal se premikat no sedaj pa grem delat pizzo za otroke se slišmo pa ne preveč grešitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
15.1.2009 16:58:51   
S*
RAKICa, a pizza bo za otroke user posted image   user posted image   user posted image
Jaz jo raje ne delam, ker se ji potem ne morem upreti user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
15.1.2009 19:03:15   
RAKICA1
S* ja pizza je bla za otroke jaz pa sem en majhen košček probala in me je tko nasitla da to ni res tko da dons sem bila kar pridna upam da bo jutri se poznalo na vagi da sem bila pridna samo problem je v petek in  soboto v petek gremo sodelovke za novo leto na večerjo v soboto grem na eno 50letnico na večerjo mal bom grešila upam da ne preveč pa da bom potem spet med tednom pridna da bom spravla vsaj kaj dol ker mam sedaj dva vikenda ki grem na 50letnico

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
15.1.2009 19:35:31   
S*
RAKICA user posted image , pridna si za pizzo.
Ja, največji problem predstavljajo razne zabave, in večerje. Tam se tudi jaz ne morem upret skušnjavi, pa čeprav vem da mi bo potem žal. Tudi pred menoj je naporen vikend, jutri sva povabljena h kolegom na večerjo, v soboto pa gremo babe na večerjo in potem žurat, tako da bo večji problem alkohol in ne hranauser posted image . Mogoče pa bom v nedeljo imela fajn mačka in ne bom imela apetitauser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
16.1.2009 8:04:05   
pikica36
hoj, ja zgleda da imamo vse za vikende problemeuser posted image . kar naprej neke fešte in tam je res se težko upret, čeprav jaz prejšnji vikend nisem grešila-.razen z alkoholomuser posted image , jutri pa spet imamo praznovanje rojstnega dne in je biftek na jedilniku in dvomim , da se bom lahko uprla. kaj drugega mi ni problemuser posted image

pa da poročam moje stanje, čeprav nisem POPoLNOMA nič grešila , je moja teža komaj -0.6 kguser posted image user posted image  se pravi, danes zjutraj je vaga pokazala 59.4kg. mater sem bila user posted image ker en dan je že bilo 58.6.pa dobro- NE DAM SE, GREMO DALJE!!!!!!!!

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
16.1.2009 8:51:56   
S*
RAKICA1 sem bila prepričana, da boš ti prva javila rezultat danes zjutraj user posted image   user posted image   user posted image   user posted image .

No pa sem te prehitela. In kakšen je moj rezultat,; kljub majšim prekrškom in grehom mi je uspelo da t dol -1,5kg user posted image , tako da je danes tehtnica zjutraj pokazala 76,7kg. Skupni minus pa znaša 2,6kg.

pikica36, nikar ne bodi user posted image , pravijo, da je najbolj zdrav način hujšanja, da na teden izgubiš -0,5kg, tako da kar pogumno naprej.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
16.1.2009 10:28:58   
ANITA D.
Ojla

Pri meni je pokazalo -0.50kg
 
Počasi se daleč prideuser posted image



_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
16.1.2009 13:36:37   
RAKICA1
user posted image  S* ja veš mi zjutraj ne znese otroke uštimat pa sebe pa še na računalnik tipkat zato pa potem po službi se oglasim šele edino takrat ko sem frej mi pa znese tko da dane sem zjutraj imela  68,20kg to pomeni da sem zgubila -1,20kg tako da nisem bila bolša od tebe se pa potrudim ta tedn da bom bolša od tebe tko da danes in jutri nesmem preveč grešitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke vsem za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image user posted image  samo tako naprej in nam bo uspelo vsem bravo vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?