|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 19:23:09   
Kratka
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

tle gre za 2 čist drugi stvari - neki je če se ti ne makeupiraš pa zlikaš las ko si doma, drugo je pa da si zob ne umiješ. al pa gat 14 dni preoblečeš. neki je bit urejen, drugo je bit čist. in če si čist IN urejen je sploh super, drugač je pa skor minimum bit čist no. mislm sej jest tut doma hodim v trenirki, ne v kostimu (ali celo kavbojkah), ampak vseen je ta trenirka frišna oz. ne smrdi, pa tut ostale higiene ne zanemarjam, čeprov sem 'samo' doma. 


To je vse res, ampak fora je pa v tem, da smo si ljudje različni in različno dojemamo pojem higiene. Za nekoga je osnovna higiena umivanje zob npr. 3x na dan, za drugega pa 1x; za nekoga je menjavanje gat vsak dan na spisku, nekdo drug pa misli, da bodo še lahko preživele kakšen dan...pač različno smo naučeni/navajeni. In vemo, da nekateri moški znajo biti svinje v celem pomenu besede user posted image . Žensk si niti ne upam omenit, ampak ziher se najde kakšna user posted image .
Verjemi mi, vem o čem govorim, ker poznam nekaj svinj in prascev user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 19:44:11   
svetnik
A tkole mate pri vas doma, al je to le hipotetično vprašanje ??user posted image user posted image
Če mate takole pri vas, si najbrž mal zaspala pri vzgoji in težko ti bo to spremenituser posted image user posted image
Sicer pa najbrž ni naenkrat ratalo tako stanje in si se najbrž že navadla.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 19:57:55   
mateyka
čakaj malo, on se stušira in da nazaj umazane gate gor? a kdaj vidiš, da ma kako "benquick črtico" na gatah (kakor mi pravimo temu kar iz rite na gate pride) od stalne rabe? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 20:52:35   
Taddy78
Je moj bil na začetku mogoče 20% podoben tvojemu in sem ga hitro odvadla, oz. mu vse kar je imel tisti dan oblečeno vrgla v koš za perilo in je to to.

Sama imam ful občutljiv nos...takoj zavoham, če ima katera na sebi oblačilo oblečeno večkrat, ker smrdi po postanem parfumu. Sama se recimo za kino sveže oblečem in ko pridem domov, oblačila zložim na eno omaro, ker se mi ne zdi, da bi smrdela. Ko pa jih naslednji dan povoham-blek (pa ne po švicu, ampak po postanem parfumu).

Ker se tako navajena jaz, sta tudi moja dva (stari in pubec), vsak dan v svežih gatkah in zoknih, hlačah in majicah. Pižame menjam na 2 dni, čeprav jih oblečemo po tuširanju. Saj moj bi si včasih komot obul zokne od prejšnjega dne, ker jih je imel gor samo 2 uri, ampak stroj prenese vse, moj nos pa ne (ima nogo 46 user posted image ). Brisače isto menjavam na 2 dni.

Edino kaj ga še nisem odvadila je, sezuvanja zoknov. On samo potegne dol, da je kontra obrnjen, pol pa ga jaz ko je suh veselo obrnem in se ven vsuje žagovina ali pa mivka...user posted image


Ja jaz bi mu na tvojem mestu (če te pač to tako moti) vse cote sproti metala v koš, pa si ne bo mogel isto oblečti user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 20:54:59   
Volga
Človek, ki se takole ne umiva in ne preoblači, ni nespoštljiv, pač pa je navaden prasec. Se opravičujem prascem, ker jih žalim.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 21:10:10   
K_a_t_i
Zanj bi si mislila, da je nemaren, zanjo pa da ima preveč časa in se preserava.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: partner je nespoštljiv?
24.3.2010 23:52:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Zanj bi si mislila, da je nemaren, zanjo pa da ima preveč časa in se preserava.


Pri dveh mulčkih ima mama res lahko preveč časa!? Če je rada urejena, se pa preserava?

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: partner je nespoštljiv?
25.3.2010 10:23:12   
gita10
Ja pri nas je glih obratno mene če bi moj mož videl v kakšni ravlečeni trenirki bi se mu kar sfuzlalo.
Ne govorim o čistoči, ki je samoumevna ampak o urejenosti in o tem, da je fajn da oba dva dobro zgledama en drugemu. Meni je edino pri njemu važno, da zgledam dobro in njemu tudi. Moj mož je šofer in je zelo malo doma vendar iz fure še nikoli ni prišel neobrit ali ne stuširan.
Ne more pridet do tega, da se ti lasten mož gabi ali pa oče otrokom hoče dat ljubčka otroci se pa odmikajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: partner je nespoštljiv?
25.3.2010 10:27:32   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

čakaj malo, on se stušira in da nazaj umazane gate gor? a kdaj vidiš, da ma kako "benquick črtico" na gatah (kakor mi pravimo temu kar iz rite na gate pride) od stalne rabe? user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: partner je nespoštljiv?
25.3.2010 10:56:54   
liliana
Sama se recimo za kino sveže oblečem in ko pridem domov, oblačila zložim na eno omaro, ker se mi ne zdi, da bi smrdela. Ko pa jih naslednji dan povoham-blek (pa ne po švicu, ampak po postanem parfumu).


A se ne nanaša parfum na kožo......user posted image In ne na oblačila.....

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: partner je nespoštljiv?
25.3.2010 11:00:22   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sama se recimo za kino sveže oblečem in ko pridem domov, oblačila zložim na eno omaro, ker se mi ne zdi, da bi smrdela. Ko pa jih naslednji dan povoham-blek (pa ne po švicu, ampak po postanem parfumu).


A se ne nanaša parfum na kožo......user posted image In ne na oblačila.....



Ja saj tud švica koža ne majca pa se glih tako na majci vohauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: partner je nespoštljiv?
25.3.2010 11:00:34   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sama se recimo za kino sveže oblečem in ko pridem domov, oblačila zložim na eno omaro, ker se mi ne zdi, da bi smrdela. Ko pa jih naslednji dan povoham-blek (pa ne po švicu, ampak po postanem parfumu).


A se ne nanaša parfum na kožo......user posted image In ne na oblačila.....



Pa vseen se najbrž oblačila tut navzamejo vonja parfuma...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: partner je nespoštljiv?
25.3.2010 11:20:12   
liliana
Najbrž.....še posebno, če ga daš preveč.......user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?