|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pasja hrana
25.9.2006 5:44:18   
Anonimen
Živjo!
Imela bi eno vprašanje za shanio in ostale poznavalke pasje hrane. Imamo višavskega terierja, ki je do zdaj jedu samo hills brikete (adult, mini-mičkeni briketki). Ko je bil puppy so nam priporočali eukanubo, vendar je driskal na dolgo in široko po njej. Zdaj smo se preselili v tujino in smo preiskali vse možne pasje štacune, pa hillsa ni nikjer. Samo eukanuba in nutro choice. Evkanube zaradi prej opisanih problemov ne upam kupit,ker je tle že itak ful vroče in velik pije, pa ima včasih zvečer na koncu kakca mal mehko. Kupila sem mu eno vrečo nutro choice (adult, sensitive, piščanc in riž), vendar se briketki večji od hillsa in jih ne mara jest. Naš kuža je gospod in jih ne grize, temveč jih požirauser posted image , tu pa tam kakega pregrizne. Teh velikih pa ne ne more požret, zato jih pušča in joka, ker je lačen.
Zdaj pa me zanima ali so kteri briketi za adult, ki pa so mičkeni (tako kot pri hillsu). Sva v štacuni šlatala vrečke, ampka je bilo težko pošlatat skozi debelo papirnato vrečko. Pa ne bi rada kupovala tolk hrane, ker tale mala žverca ne poje velik. Testerjev pa nimajo. Ker pa niso videli še hillsa, tudi prodajalci ne vejo kaj mislimo. Da bi mu pa kupovali pa puppys hrano, kjer so mali briketki pa najbrž zanj ne bi bilo dobr. Je 3,5 let star. Prosim za odgovor, preden shirauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pasja hrana
25.9.2006 9:15:44   
Shania
Mišek, so ja. Moj občasno dobi brikete (on misli, da je to nagrada user posted image ) in imamo tiste ta mičkene. So pa Nutro Choice Adult mini. Povprašaj, sigurno jih imajo.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pasja hrana
25.9.2006 9:28:59   
Anonimen
Ja, mi imamo tudi te Nutro mini. So v roza vreči, pa višavec je gor narisan.

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pasja hrana
25.9.2006 9:32:51   
Anonimen
Hvala. Veš sva vse pogledala in nisva našla, sva vprašala in so naju samo čudno gledali. Bova še enkrat šla tja in vprašala, če se dajo naročit. Tle sme opazila same velike pse, naš je edni mali, mogoče pa zato nimajo.  Najbrž nimaš kake slikce od vrečke teh briketov. No bom probala kje na netu najdit, sigurno se najde. Bom sprintala in nesla tja. hvalauser posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pasja hrana
25.9.2006 9:39:08   
Shania



user posted image


Evo jih!user posted image

Kar prosi, da jih naročijo. Če naročajo Nutro Choice ne vem, zakaj ne bi mogli še teh naročit...

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pasja hrana
25.9.2006 10:14:27   
Tinca7
Tudi mi imamo Nutro choice adult mini, in sicer so mu najbolj všeč Lamb & rice. Tut mi smo se neli časa matral s ta večjimi, pa smo potem te našliuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pasja hrana
25.9.2006 12:40:22   
Strawberrie Cherrie
Mišek1: Jaz osebno uporabljam Nutro -> ker je v našem malem kraju skoz na zalogi; hrana je definitivn boljša od Eukanube - naš pesjan je niti povohati noče, sicer pa sem brala, da delajo poizkuse na malih živali in je že zaradi tega ne bi kupila.

Glede na to, da si v Dubaju in mislim, da bi lahko prišla do kakšne res kvalitetne hrane malo pošpegaj za Belcando -> edina dokaj naravna pasja hrana, pa še v konzervah je dejansko 95% mesa in ne ostalih bedarij! Je pa pri nas že za okoli 6000sit dražja od ostale hrane, tko da ne vem kako je v tujini....

Aja, pa še to - pri nas se prodaja hrana Pedigree, ki je totaln šit, pa še solena je -> v tujini pa ta ista dotična firma dela še hrano Pedigree PAL, ki je na nivoju Hillsa, Nutro hrane, Royal Canina itd....Pa zanimivo, kar se pasjih razstav tiče - tujina je večinoma sponzorirana od Pedigree PAL-a, tko da, če jo zaslediš, je tudi to ena izmed možnosti....

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pasja hrana
25.9.2006 13:16:39   
Anonimen
Hvala vam pupe. To je vse res in ok, sam naš pesek ma občutljiv želodec, zato mu dajem samo že preverjeno hrano, ne bi rada neki kupila, pol pa celo vrečo vstran vrgla. Tle testerjev ne poznajo ali pa nočejo dat, jih za svoje peseke porabijouser posted image , nimam pojma. Lahk smo še srečni, da vsaj neki imajo, ker tle psi niso glih nevem kaj dobrodošli, le redko kje se lahk z njim sprehajaš (ponavadi samo v naseljih, kjer so izključno tujci, pa to še ne v vseh), tudi na divje plaže ne sme. Poleg tega mora naša zverinica jest samo piceka ali jagenčka, ves ostali mes odpade. Slaba izbira. No če ni notro mini, pol bomo zagnali bum, naj naročijo. Drugo ne bo preostalo 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pasja hrana
25.9.2006 13:33:20   
Strawberrie Cherrie
Mišek1: http://www.nutro-slovenija.com/prodLook.asp?myoffer=100&myPathX=100\2&id=5
Tuki maš lamb and rice opisano...mislim, da bi ti mogla štimat, tut na občutljiv želodček...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pasja hrana
25.9.2006 13:34:31   
Strawberrie Cherrie
DUBAI U.A.E.
PETLAND GROUP OF COMPANIES
OFFICE NO. 06
PAN EMIRATES FURNITURE BUILDING
BESIDES OASIS SHOPPING CENTRE
SHEIKH ZAYED ROAD
P.O. BOX NO. 51751
DUBAI U.A.E.
TEL: +9714-338-0171
FAX: +9714-338-0161
info@petlanduae.com

Drgač jim pa kr na mail pišiuser posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pasja hrana
25.9.2006 13:40:10   
Anonimen
Tle smo biliuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pasja hrana
25.9.2006 13:44:27   
Strawberrie Cherrie
Aha, potem jim pa res ni smiselno na mail pisatuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pasja hrana
25.9.2006 13:50:48   
Anonimen
Brikete mu bomo že tle zrihtal, upam, priboljške bo pa možek šel v slo nabavt. Tle jih ni, pa ne se smejatuser posted image user posted image . So samo kosti iz goveje kože in čudne klobase. Piškoti nutro choice, kar pa seveda ne mara. Razvajencuser posted image . Jaz kriva, priznam, pa kaj čem, kdo je pa vedu, da gremo v Dubaj in da tle ne bo njegovih priboljškov. Priboljške pa je samo zvečer, takrat gre jokat pred predal s hrano in si sprosi, prej pa nič. Čez dan uboga in naredi vse brez priboljškov, te samo povoha in jih s smrčkom odrine. Smeškouser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pasja hrana
25.9.2006 14:02:31   
Anonimen
Priboljške pa je samo zvečer, takrat gre jokat pred predal s hrano in si sprosi, prej pa nič. Čez dan uboga in naredi vse brez priboljškov, te samo povoha in jih s smrčkom odrine. Smeško


A so ti psi klonirani ali kaj, naša počenja isto.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pasja hrana
25.9.2006 15:03:33   
Strawberrie Cherrie
Mišek1: ne se sekirat, naš pes včasih tako trmari pred slaščičarno, da potem dejansko dobi sladoled -> pa ga nimam za razvajenegauser posted image user posted image

Ko pa prideš v SLO, pa pokupi slovenske zaloge priboljškovuser posted image user posted image

Aja, pa še na to bi te opomnila -> ne pozabi na postopno navajanje na novo hrano, da ne bo kakšne nepotrebne driske, ali pa zavračanja hrane...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pasja hrana
25.9.2006 15:11:39   
Strawberrie Cherrie
Zdej sem se prou poglobila v status psa v Dubaijuuser posted image user posted image

Pa jim res niso naklonjeni -> se prou spomnem, ko sem bila 3 tedne v Tuniziji, in sem tem psom, ki so tavali po plažah nosila hrano (BAD ME), mi je en njihov natakar povedal, da oni ne marajo psov, ker so od 'hudiča' poslani???? Zato so pobili tudi vse pse, ki so bili črni, oz so imeli črne ožige...šmrk šmrk - ostali so večinoma samo beli - perijski psi

http://dwc.hct.ac.ae/expatinfo/animals.htm

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pasja hrana
25.9.2006 15:24:51   
Anonimen
Ne se bat, ga navajamo. Smo vseen kupili nove brikete še preden mu jih je starih zmanjkalo in mu počasi mešam med stare. Vedno več novih in vedno manj starih. Tud kletko smo kupili že 3 mesece prej in ga počasi navajali nanjo. Vsega se lotimo premišljeno. Vsaj mislim tako. Da bo ja čimmanj šokov doživu. Hvala bogu, da je zelo odbr prenesel letalo, smo pa jokali vsi, pes, mož in jaz ko smo se ločili. Ker vs eživali ki potujejo v Dubaj morajo s cargo avionom. Pa naj ima 2 ali 8 kil ali 50kg.

Zadnjič sta z možem bila na sprehodu in so indijci, ki so sedeli v parku, vsi noge dvignili, ko je naš pamžek šel mimo. Pa ni bil čist zraven njim, temveč kakih 5 metrov. Pa še pogledal jih ni, sploh se ni zmenil za njih. Smo pa že mi opazili in tudi drugi so nam rekli, da so psi ful alergični ko zavojajo indijca ali pakistanca. Našemu se je čist zmešalo, je renčal in trgal n se zaletaval v njega, ko hudič. Valda na vrvici in še v mojem naročju. Vse me je popraskal. Kaj takega še nisem doživela pri njemu. Ni čdn, da jih pol ne marajo.

V Tuniziji sme jaz videl asamo pohabljene mačke, brez repov, krvave, gnile, garjave.... In ker so baje tam svete, so se vsepovsod sprehajala, tudi not v restavracijo. Sem enkrat že rekla, da se ne morem nobene mačke dotaknit in to je zame bil pekel, ne dopust. Drgač so mi muce všeč, ampak samo na daleč, tok so mi luštkane, da bi jih imela, sam res se jih ne morem dotaknit. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pasja hrana
25.9.2006 15:29:53   
Anonimen
Aja še to, drgač tle imajo skori na vsakem vogalu klinike za male živali, v vsakem mall-u pasjo štacuno (bolj bogo založeno vsa skupaj), doghouse je fenomenalen in lastnica tudi. Nam je šla iskat psa na letališče, ker midva še nisva pršla v dubaj. Imajo v tem doghousu vesele urice, igranje, telovadbo, čisto je v nulo, nič ne smrdi, v senci je ves, sam kaj ko to tle ne hasne, vroče je povsod.
Ljudje so tisti, ki ne marajo, domačini, indijci, pakistanci, drugi musliji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pasja hrana
25.9.2006 17:28:33   
Strawberrie Cherrie
Mišek1: kaj mate kakšne razstave pasje? Je to pomojem fenomen videtuser posted image user posted image Jap, to sem pa prebrala, da morajo vse živali s cargo avionom -> moj bi tko al tko prišel v tisto skupino, ma namreč 30kg, je pa res da ga po nepotrebnem neb izpostavljala - razen v primeru, kot si se ti selila... Pa še po tem bi pomojem 3dni trmaru in ne govoru z nikomer...user posted image user posted image je pač čudnuser posted image ; me prou zanima, kako bo, ko bo user posted image prišla na svet -> sicer upam, da se ne bo počutil zapostavljenega, ker ga bomo še vedno imeli enako, s tem, da se bo moj lubi malo več ukvarjal z njim...

Sem pa brala, da imate pasjo hrano in pribolške kr fajn začinjene s ceno -> so menda dost dost dražji, kot pa recimo pri nas doma...ali se ti ne bi bolj splačalo, da ti recimo hrano pošljejo v paketku iz Slovenije???

Aja, btw, kakšne so pa mere klet za v avion - ti si pač kupila uno tamejhno, al večjo? pa če ni skrivnost, kok pa stane takšno prevažanje psa?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pasja hrana
26.9.2006 6:14:58   
Anonimen
Pasje razstaveuser posted image . Mogoče pozimiuser posted image , zdaj ziher ne. Ti, naš pesek tudi trmari, če ga pustiva v prekmurju na počitnicah. Ko prideva ponj, 2 dni noče met opravka z nama, samo da ma hrano in sprehode. Igranje, čohanje, crkljanje,uboganje odpade. Pa da ne bi mislila, da se mu tam hudo godi, še lepše kot pri nama, naši ga še 100x bolj razvajajo, 100 gredo ven na sprehod, več mesa dobi, pesek z jokom oni s skokomuser posted image .

Mi tudi delamo na user posted image , pa sem že nekjakrat rekla, hvala bogu, da nam ne uspe tolk hitr, ker se je v teh letih tako lepo zresnu, mnogo bolj posluša, več uboga, bolj je priden... Me pa skrbi, nikoli ni še nič nobenemu naredu, ampak je vseen pes in pri teh nikoli ne veš. Ko je bil majhen je bil tako ljubosumen, da nisem smela dvignit otrok, niti se objet z mojim dragim. Na srečo je samo lajal. Zdaj je to ok. Lahko nosim nečaka in ga crkljam, pa pesek ne bo nič delal. Ni šans pa, da ga pustim z kakim otrokom samo, niti za min, niti če je otrok 10 let star. Jaz poznam psa in njegove gibi in mimiko in točno vem kolk je ura. Naš namreč ne prenese, če kdo rine vanj, ko mu ni za to. Je toleranten in bo prenašal neki časa, glih tolk, da jaz to opazim in ga umaknem. Drgač pa samo opozori z hitrim premikom glave (kot da bi šavsnu, sam nikoli ne stisne). Mam tudi jaz že cel scenarij kako in kaj ko dobimouser posted image .

Hills vreča je pri nas 3.400 sit, tle sva kupila nutro brikete in še nutro piškote za zobe pucat, pa sva dala manj (2.300) za oboje skup.

Kletka mora bit taka, da se pes lahko obrne, sedi, vleže, v glavnem, da ne trpi, da ga ne omejuje. Poleg tega mora bit zadosti zračna in imet spodaj podlago, ki ne prepušča mokrote. V dubaj glih niso komplicirali, ene letalske družbe pa zelo komplicirajo. Saj hvala bogu. Midva sva kupila pet cargo 500 (50x70x49) in originalni jogi za v kletko. Stalo nekje 40-50 tisočakov. Mislim, da majo tudi svoj link. Letalska karta 160.000. Cepljenja, vet. pregledi, certifikati cca30.000. Pa še 50.000 za lasnico doghausa, da ga je pršla iskat sred noči in imela do jutra pri njej. Mislim, da je to vse. En kup letanja, ker noben ni vedel kaj vse rabimo. Še dobr, da sva se spravla vse že 3 mesece prej delat. Ni še noben pes šel iz SLO v Dubaj.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pasja hrana
28.9.2006 19:21:10   
Strawberrie Cherrie
Uh, tole pa ni poceni zabava...AMPAK SI LAHKO PONOSNA, KER JE PRVI SLOVENSKI KUŽA, KI JE LETEL Z LETALOM V DUBAJ!!! BRAVOuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa tole počitnikovanje pri drugih -> jaz seicer sumim, da se moj kuža luža po parih dneh prav navadi moje mame in pa teh kosti in mesa, pa nekih kurjih juhic pa teh zadev, potem pa pridemo po njega in gre zopet na 'zdrave' brikete in konzerveuser posted image user posted image -> potem pa trmari domauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?