|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč..baby anabel
18.3.2008 18:29:27   
ROŽICI
a ima kdo doma to punčko,premika glavo,joka...
jaz sem hčerki danes kupila novo..pa ni slo navodil zraven tako da ne vem kdaj jo je treba hranit,oči ne zapre..da bi spala.prej je malo jokala sam solze ji pa niso tekle.
ne vem a se čez čas izklopi al kak je to?
prosim če ima katera izkušnje s tem ker ne vem a je mogoč pokvarjena.
lp

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč..baby anabel
18.3.2008 18:56:27   
Mala_princeska
Se pravi vstaviš baterije, zadaj imaš gumbek za vklop, izklop.

Naša (stari model, ne ta čist najnovejši) Baby Anabell joka, če nima dude - ne toči pa solz (pa bi jih morala), lahko ji daš stekleničko, če jo bolj porineš notr podre kupček in zeha - zaspi zzzzzzz......

No navodila bi morala bit priložena - obrni se na trgovino, kjer si jo kupila - imaš vso pravico, da ti jih priskrbijo user posted image .

Pa veliko veselja z igranjem.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč..baby anabel
18.3.2008 19:26:08   
ROŽICI
navodila ki so priložena so v 10 jezikih...sam slo ni.vem samo to kar na škatli piše.
če nima dude v ustih se sam smeji...ko pa ji vstaviš dudo pa se nekajkrat sliši kot da bi dudala potem pa je tiho kot da bi se izklopla oči pa ima odprte niti hrup jo ne zmoti.pol ji morš pa spet dudu vzet...user posted image krizauser posted image user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč..baby anabel
18.3.2008 20:06:01   
Mala_princeska
Ja Rožica nekako tako funkcionira.

Ne vem kam sem dala navodila, če jih najdem - ti jih napišem ok?

Upam, da bo kakšna RR jevka našla in ti napisala.





_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč..baby anabel
18.3.2008 20:34:59   
kofetek2010
Solze tečejo, ko dobi flaško vode. Ko dudo vleče premika obraz. Joka kar nekaj časa, tud z dudo v ustih in čez čas utihne, pol pa se spet oglasi in ponovi vajo.
Navodil pa nimam več.

Naša je že čist zdeformirana, ima hudo poškodbo na malih možganih, tako, da ne premika obraza in tud joče se ne več (se samo smeji). user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč..baby anabel
18.3.2008 22:06:53   
MAŠKA
Mi smo jo tudi kupili in že nova ni funkcionirala. Nesla sem jo nazaj v trgovino in so mi dali novo.

Ta deluje tako, da ji daš flaško z vodo, stisneš, nekaj časa pije in cmoklja, nato podre kupček in zaspi. Če je vse tiho, se po kakšni munuti sama zbudi in ne joka, če jo pa zbudiš zajoka in toči solze. Glavo premika v smer od koder prihaja zvok. V bistvu je pa meni bolja zanimiva kot moji triletniciuser posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč..baby anabel
18.3.2008 23:21:40   
Dadi
A ni lažje še enga user posted image  naročit, k je brez navodil pa vsaj približno veš kako deluje...takrat ko joka mu zihr solzice tečejo, ko se naje podre kupček itd....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč..baby anabel
19.3.2008 7:10:32   
Gordana-3
tisto flaško ji moraš kar fajn v usta porinit, da kao pije in cmoka. takoj, ko ji flaško daš ven, podre kupček in zazeha. tud mi smo se matrali s tem spanjem, da smo potem ugotovili kako in kaj. smo jo že tud hoteli nesti nazaj v trgovino.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč..baby anabel
19.3.2008 7:26:29   
ROŽICI
HVALA vam za pomočuser posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč..baby anabel
19.3.2008 9:39:13   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

V bistvu je pa meni bolja zanimiva kot moji triletniciuser posted image


Enako, meni tudi user posted image user posted image user posted image . Moram princeso kar spodbujat, da jo malo pocrklja, ko joka.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!