|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 11:41:20   
lunka1
user posted image user posted image user posted image

živimo v bloku in imamo psa, za katerim skrbimo in pospravljamo, ko se pokaka... v sosednjem bloku imajo enega cucka, ki je nonstop spuščen in se potika okoli blokov, ko se poserje (ne morem drugače rečt, ker sem tako jezna,....) za njim ne pospravi nihče, ker nikogar ni zraven, ker se potika sam naokoli.

lastnica je moja znanka/kolegica/soseda s katreo imava kolegialni odnos... enkrat sem ji že rekla,da me moti, ker nihče ne pospravi za njim... enkrat se je že zgodilo, da sem pohodila drek, ko sem šla obešat perilo... logično je, čigav je bil... verjetnosti, da bi bil od koga drugega, ni. živimo namreč v predmestju, v enem izmed štirih manjših blokov, okoli nas pa so same hiške. daleč naokoli ni nobenega psa, ki bi se potikal tod okoli... torej sem 99,99%, da je njihov...
no, njena reakcija je bila, da je pač njihov pes že vrsto let spuščen (mi smo se sem preselili pred dobrega pol leta), pa da ji še nikoli nihče ni nič zatežil (čudno, ker posrano je res vse okoli blokov)... in da ne misli zdaj kaj drugače delat. da oni pač psa spustijo, da gre lulat in nihče ne gre z njim.

.... in sem obupala... do danes! zdaj imam pa poln kufer. zjutraj hitim, da grem v trgovino, ker se je možu že mudilo v službo in je pomerkal najino dojenčico, jaz pa sem hitro skočila v trgovino. v vsem listju po tleh, nisem videla, da je pasji drek ležal direktno pred vrati avtomobila in sem valda nagazila tisti drek... se vsedem v avto, voham - kaj tako smrdi in vidim - čisto posran predpražnik... sem mislila, da bom šla direktno tja in enega zadavila...

user posted image user posted image

kaj lahko naredim? da ji ponovno rečem, se mi zdi nesmiselno, ker me je že prvič odpikala... večkrat cucka tudi vidim skozi okno, kako se podela na naši zelenici. a naj obvestim redarstvo (v naši občini so pred kratkim sprejeli zakon, s katerim bodo kaznovali lastnike psov, ki ne pospravljajo za njimi....)?? res se mi bo utrgalo en dan. drugo leto bo naša dojenčica poleti že lahko zunaj hodila okoli in se igrala, ampak kaj ko bo vse posr....no od tistega cucka. pa saj vem, da pes ni nič kriv, krivi so lastniki...

s tem, da ne omenim, da imajo tudi mačka, ki hodi pod naš balkon srat... ne vem no, meni se to ne zdi v redu... kaj mi svetujete...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 11:45:16   
Freya88
Napi*di jo, da tega ne bos vec prenasala in ji zagrozi z redarstvom... ce ne pomaga, ji enkrat poberi tisti drek in ji ga lepo napacaj nekam kjer ga ne bo takoj odkrila in ji bo smrdelo...

Ce ne bo nic pomagalo, pa klici redarstvo...

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 11:48:22   
naja17
Jaz, kot tvoja znanka, ti svetujem, da odpelješ Luno pred njihov vhod s tem, da ji prej pač še dej kako odvajalo user posted image !

Hecam se, ja kr pokliči redarstvo, zato jih pa imamo, al pa jo pač še 1x opozori in ji povej, da boš to naredila.

Ma dej, mi gre na živce, če nekdo ne zna skrbeti za svojega ljubljenčka, naj ga nima.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 11:49:51   
lunka1
res, a veš kako sem jezna... škoda se mi zdi, ker bi se lahko imeli ful fletno, ker imamo tak mir in vse tu okoli, pa tamali sta isto stari... pa poznava se že vrsto let...

sem razmišljala, da bi ji nesla čevlje in predpražnik, kar bom vrgla v smeti... jaz ne morem tega pucat no... se mi gravža. ni mi problem za mojim psom spucat, ampak za tujim.... ne, to pa ne... pa bi ji nesla in ji rekla, naj kupi novo... kaj pa vem. če bi bila žleht, bi ji namazala kljuke s tistim drekom, ampak res se nočem takole kregat...

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 11:51:29   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Jaz, kot tvoja znanka, ti svetujem, da odpelješ Luno pred njihov vhod s tem, da ji prej pač še dej kako odvajalo user posted image !

Hecam se, ja kr pokliči redarstvo, zato jih pa imamo, al pa jo pač še 1x opozori in ji povej, da boš to naredila.

Ma dej, mi gre na živce, če nekdo ne zna skrbeti za svojega ljubljenčka, naj ga nima.

ej naja17, a veš kdo je ta moja soseda???

ja, ta ideja je že pametna, ampak potem bomo mi tisti (za druge stanovalce njihovega bloka), ki ne pospravljamo za psom...

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 26.12.2010 20:18:57 >

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 11:54:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1
posrano je res vse okoli blokov

Vse od enega psa? user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 11:56:51   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: lunka1
posrano je res vse okoli blokov

Vse od enega psa? user posted image


pomisli, koliko se nabere dreka okoli 4 blokov, če je pes star približno 5 let in NIHČE ne pospravlja za njim... potem mi pa reče, da "nobenega ne moti", ker ji še nihče ni nič rekel nikoli... user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 11:59:07   
Kerensa*
Da ne bova na dveh temah user posted image - sodelujem na tisti na Čveku.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:05:12   
lunka1
ja, mal sem zaj****, da sem pisala v dve temi user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:10:47   
Klemy82
Jst bi pobrala drek od njenega psa, ga zbrala v eno vrečko in ji vse skupaj skipala direkt pred vrata. NAj ga ima ona tam, če jo ne moti.
Drugače pa, ja, kliči redarja, za to pa jih imate. In kot drugo, pes se v urbanem okolju nima kaj sam šetat okoli, mora biti na povodcu!!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:13:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Jst bi pobrala drek od njenega psa, ga zbrala v eno vrečko in ji vse skupaj skipala direkt pred vrata.

To je sicer učinkovito user posted image , vendar zate kaznivo. Poleg tega pa ona v tem primeru ne bi dobila nobene kazni, saj bi ti težko dokazala, kje si pobrala ta kakec, DNK analize p najbrž tudi ne bi plačala, da se ugotovi, če je res od njenega psa.
pes se v urbanem okolju nima kaj sam šetat okoli, mora biti na povodcu!!

To pa drži.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:18:43   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Jaz, kot tvoja znanka, ti svetujem, da odpelješ Luno pred njihov vhod s tem, da ji prej pač še dej kako odvajalo user posted image !

Hecam se, ja kr pokliči redarstvo, zato jih pa imamo, al pa jo pač še 1x opozori in ji povej, da boš to naredila.

Ma dej, mi gre na živce, če nekdo ne zna skrbeti za svojega ljubljenčka, naj ga nima.

ej naja17, a veš kdo je ta moja soseda???

ja, ta ideja je že pametna, ampak potem bomo mi tisti (za druge stanovalce njihovega bloka), ki ne pospravljamo za psom...


Ha, če je pa njen, ti pa jest pridem drek pomagat prenašat pred njena vrata!!!!

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 26.12.2010 20:19:27 >

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
10.12.2010 12:21:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:29:12   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
Jst bi pobrala drek od njenega psa, ga zbrala v eno vrečko in ji vse skupaj skipala direkt pred vrata.

To je sicer učinkovito user posted image , vendar zate kaznivo.


user posted image user posted image Zakaj pa to? Jaz sem  samo ena zavedna in prijazna soseda, ki sem ji nazaj prinesla, kar je njen kuži po poti izgubil. Hvaležnost pa taka!user posted image


Ok, resno... a potem ji lahko da redar kazen tudi samo v primeru, da hodi za živaljo in poslika dotični kakec, kako leze ven iz riti njenega psa na travo/pločnik/kamorkoli že?

Aja, čist mim grede, pa tudi za to, ker pes ni na povodcu, lahko dobi kazen.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:34:06   
kristinaj
Zaradi neprimerne vsebine je post izbrisan.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 26.12.2010 20:15:34 >


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:39:55   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj


Zaradi neprimerne vsebine je post izbrisan.


ja to je pa res zelo brihten nasvet... user posted image

pes tle ni nič kriv, psu je to normalno, da spusti tam, kjer ga tišči.... krivi so lastniki

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 26.12.2010 20:16:00 >

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:41:35   
Kerensa*
Ja porkaduš, no - kakšne nasvete to dajete? Sama kazniva dejanja in prekrški. user posted image

Da vas ne bo kdo še obtožil spodbujanja k nasilju (kar je tudi kaznivo).


< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 10.12.2010 12:42:00 >

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:49:50   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj


Zaradi neprimerne vsebine je post izbrisan.


ja to je pa res zelo brihten nasvet... user posted image

pes tle ni nič kriv, psu je to normalno, da spusti tam, kjer ga tišči.... krivi so lastniki


Ja, se strinjam, krivi so lastniki! In konkretno v tem primeru se lahko upošteva nasvet kristinaj, ampak ne nad psom...

Joojjj, kerensa mene bo še res kdo user posted image user posted image user posted image  (konkretno v tem primeru)...

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 26.12.2010 20:16:34 >

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:53:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Joojjj, kerensa mene bo še res kdo user posted image user posted image user posted image  (konkretno v tem primeru)...

Hja, če dotična gospodična bere tole (nekaj ste o tem prej pisali), potem ima črno na belem dokaz o vaših kaznivih idejah in potencialnih namerah, tako, da - če se ji bo kaj zgodilo (njej ali psu)... potem veste, kaj skoraj zagotovo sledi.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:55:21   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja porkaduš, no - kakšne nasvete to dajete? Sama kazniva dejanja in prekrški. user posted image

Da vas ne bo kdo še obtožil spodbujanja k nasilju (kar je tudi kaznivo).



Ja, porkaduš, danes je tudi že vse kaznivo in prekršek.user posted image .
Ok, tole s puško je res malo mimo.. ampak... potem, če bo avtorica prispevka preveč težila sosedi zaradi psa, jo lahko ona še toži zaradi nadlegovanja.... no in kaj, naslednjič, ko bo sosedov cucek skakal po moji travi, jih tožim zaradi motenaj posesti, če bo lajal, za zvočno onesnaževanje, če se bo zraven ukakal pa še za odlaganje odpadkov na mojo posest?user posted image
Hb res nimam teh problemov, imamo veeeeeelik travnik za hišo, kamor vsi sosedi vlačijo pse, da se razlaufajo in opravijo..hm.. potrebe. Okoli blokov pa res zna bit problem, verjamem. Nimaš kaj, ženski bo treba lepo razložit, da, hej, živi v bloku in ne na kmetiji, da mora pes biti na povodcu, da se za psom pucajo dreki, če ne zaradi drugega, zaradi otrok... če pa pač ne gre drugače, jo pa prijavi. Imaš vsaj to možnost, da imate redarsko službo za te reči, marsikje je nimajo.
Sicer pa... malo lahko zatežiš tudi upravniku/hišniku bloka, najbrž ga imate, ne? Da te pač moti, da so dreki povsod, da ni higiensko, spoh, ker imaš malega otroka in to... nej ji še on zateži, madona!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:57:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
če bo avtorica prispevka preveč težila sosedi zaradi psa, jo lahko ona še toži zaradi nadlegovanja

Pa še res je. Patetično, vendar - res je. user posted image
.... no in kaj, naslednjič, ko bo sosedov cucek skakal po moji travi, jih tožim zaradi motenaj posesti, če bo lajal, za zvočno onesnaževanje, če se bo zraven ukakal pa še za odlaganje odpadkov na mojo posest?user posted image

Spet imaš prav. Čeprav tole je pa smešno. user posted image


(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 12:58:15   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Joojjj, kerensa mene bo še res kdo user posted image user posted image user posted image  (konkretno v tem primeru)...



Hja, če dotična gospodična bere tole (nekaj ste o tem prej pisali), potem ima črno na belem dokaz o vaših kaznivih idejah in potencialnih namerah, tako, da - če se ji bo kaj zgodilo (njej ali psu)... potem veste, kaj skoraj zagotovo sledi.



Ufff, ta dotična gospodiča je pa gladko zmožna tega... lunka briši vse user posted image ....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 13:03:45   
Kerensa*
Ampak kužka pa, lepo prosim, pustite pri miru. Res ni on kriv. user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 15:38:53   
lunka1
sem resno razmišljala prejle, da bi naredila eno ograjico tam okoli naše strani bloka, pa ne bi mogla hodit tam mimo... tile naši blokci so res nekaj posebnega, vse je lepo urejeno, ljudje imajo svoje vrtove, postavljene klopice, da poleti sedijo zunaj, ker so balkončki manjši, itd.. skratka popolna lokacija, počutiš se, kot bi živel v hiški in imel zelo blizu sebe sosede...

... potem ti pa eno ščene (nič krivo, seveda...) vse lahko uniči.

na prvem sestanku bom povedala upravitelju, pa naj on naprej ukrepa. resnično ne bi rada "pokvarila" odnosa, že zaradi otrok ne... naša bo imela družbo njene hčerke, pa možova se lepo razumeta. mogoče bi mogel še moj rečt njenemu, pa bi zaleglo...

hvala za vse nasvete! v primeru, da bi bil to nekdo, ki ga ne bi poznala, bi šla sigurno pobrat vse dreke tu okoli in bi jih nesla pred vrata, ta primer pa je bolj delikaten...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sosedov pes mi se...e pred blokom
10.12.2010 15:52:20   
ZARA
Pokakaj se sosedovemu psu pred balkon.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?