|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čudna sluz
25.8.2008 15:35:58   
clio
Mene pa zanima, če je že katera imela kaj podobnega. Sem v 9. tednu nosečnosti. Vem da so povečani izcedki sluzi nekaj normalnega. Ampak jaz sem do sedaj približno 3x imela rahlo ... hm,  saj ne vem kako naj napišem ... Sluz ni bila krvava, ni bila rjava ampak bež. Je to kaj alarmantnega? Je imela katera že kaj podobnega? Ne bi rada delala panike in kar naprej nekaj klicala svojega ginekologa ... Kaj menite? Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čudna sluz
25.8.2008 16:04:27   
nelina
Obarvana sluz ni nič neobičajnega, če le ni preveč primešane sveže krvi in če je ni veliko. Ker vem, da si zaskrbljena, vseeno pokliči ginekologa,sicer pa počivaj in glej kakšen lep film, da te bo umiril. Prepričana sem, da ne bo nič hudega, jaz sem imela pri obeh nosečnostih obarvano sluz, prav v tem obdobju. Je pa res, da te vsaka takšna stvar vrže iz tira, zato je bolje iti na pregled in se pomiriti.
Srečno!


Alenka




(odgovor članu clio)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?