|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   življenjsko zavarovanje
1.7.2008 22:21:01   
*alja*
Kera zavarovalnica je boljša Maribor ali Merkur?

Pri Merkurju plačujem 3 mesece pač mesečno premijo, ampak bi zdaj pogodbo preklicala. Dobim ta znesek kaj sem ga plačala nazaj al lahk to pozabim?



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: življenjsko zavarovanje
1.7.2008 23:16:25   
Kepica83
hej alja. Jaz delam na zavarovalnici maribor in ti lahko rečem da je merkurjeva neprimerljiva z našo. Smo ravno zadnjič delali primerjavo. Premijo plačano v teh 3 mesecih lahko pozabiš. Žal. Če še imaš kakšno vprašanje se mi lahko javiš tudi na zasebno.lp

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: življenjsko zavarovanje
1.7.2008 23:18:06   
Strawberrie Cherrie
Miniko, kar si napisala ni res.

Sicer ne delam ne za eno in ne za drugo zavarovalnico, ampak za čisto 'tatretjo', pa lahko čisto objektivno rečem, da je Merkurjevo živ.zavarovanje dosti boljše od ZM ŽZ.

*alja*, če te zanima kaj podrobneje, lahko kontaktirava preko ZS.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: življenjsko zavarovanje
2.7.2008 9:14:47   
bučkabb
ja verjetno je pa ta tretja sigurno boljša od ostalih dveh user posted image user posted image user posted image user posted image

vsak bo potegnil za tisto katero dela, a ne??!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


po moje pa so vse pr nglih, ko plačuješ ti vsi hvaljo, ko pa moreš kaj nazaj dobit se pa pri vseh zašteka.
pri zavarovalnicah je začelo veljati načelo, tam ko imaš poznanstva in veze tam pa skleni zavarovanje, ker pol lahko še na kaj računaš.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: življenjsko zavarovanje
2.7.2008 9:30:32   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: bučkabb

ja verjetno je pa ta tretja sigurno boljša od ostalih dveh user posted image user posted image user posted image user posted image

vsak bo potegnil za tisto katero dela, a ne??!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





če mogoče vidiš je nisem nikjer omenila, ampak sem ji v konkretnem primeru povedala, da ima sedaj boljše ŽZ, kot pa bi ga imela v slednjem primeru.

Nasdlednjič si prosim dobro preberi in potem komentiraj.

In ne ni vseeno, kam in kje vlagaš.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: življenjsko zavarovanje
2.7.2008 9:34:12   
bučkabb
sej je tud jaz nisem omenla, sploh nobene zavarovalnice, ampak kar sem rekla nasplošno velja.

vsak brani svoje področje, ker pa ste se oglasile same take ki delate na tem področju in ste si pa konkurenca še povrhu, se mi je pa zdel vse skupi mal smešn in sem se mogla še jaz mal pošalit in pokomentirat.

nikakor pa ne napadam nobene, imam pa zelo slabe izkušnje z eno omenjeno zavarovalnico!!!!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: življenjsko zavarovanje
2.7.2008 13:57:12   
Nika v službi
Jaz lahko samo rečem, da imam pri Merkurju osebno (življenjsko) ter premoženjsko zavarovanje, avtomobilsko pa pri Mariboru. Z obema sem zadovoljna.user posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: življenjsko zavarovanje
3.7.2008 10:15:44   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Kera zavarovalnica je boljša Maribor ali Merkur?

Pri Merkurju plačujem 3 mesece pač mesečno premijo, ampak bi zdaj pogodbo preklicala. Dobim ta znesek kaj sem ga plačala nazaj al lahk to pozabim?




Premijo ki si jo plačala boš morala pozabiti.

Jaz osebno nebi sklenila življenjskega zavarovanja pri nobeni od omenjenih (zaradi pogojev- odkup police, spremembe v času zavarovanja, nezgodni programi, paketni popusti.......), ampak pri Wienerstatische.......

Pa mi verjemte, da pogoje obvladam v nulo.......

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?