|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ASAHI ALI QUINNY 4 KOLESNIK
9.6.2004 9:36:32   
janaja
¸

V ČEM SE RAZLIKUJETA TA DVA VOZIČKA


ASAHI 4XL
IN

QUINNY FREESTYLE 4 KOLESNIK
HVALA


Neposredna povezava do sporočila: 1
   ASAHI ALI QUINNY 4 KOLESNIK
9.6.2004 10:07:44   
janaja
a ga ti slučajno prodajaš

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ASAHI ALI QUINNY 4 KOLESNIK
9.6.2004 10:09:13   
Mina1
Sej pravim, da ne kupujte 4-kolesnikov.

Skopirano od Tie:
1. Težek je fuuuuuuuuuuul za znort - prvič slišim, 3-cikel ni težak

2. Sprednja kolesa, ki so rotacijska moraš non stop merkat da kam ne zadaneš, da greš po ritensko v trgovino itd, tega sem se že enostavno naveličala - zato pa ne kupujte 4-kolesnikov, ampak kupite 3-kolesnik

3. Zelo je širok - zato, ker je 4-kolesnik

4.Odrgne se, ko ga zlagaš in odpiraš -, moj 3-kolesnik Maxi Cosi Taxi, ki je kot boljša inačica 3-kolesniku =quinny ni niti najmanj odrgnjen in ga imamo od decembra 2002

5.Če vzameš tistega ki je malo bolj svetlejše barve se takoj umaže, vse se pozna - vzameš torej temnejšo barvo in ne svetle

6.In ker so kolesa velika in gladka se hitro umažejo in vizuelno ni ravno to vau - , no ja, no...

7. Moraš imet velik prtlažnik,ker je velik - NE, ker se zloži, 3-kolesnik se zloži, za 4-kolesnik pa ne bi vedela

Tia, brez zamere, ampak zato res vedno predlagam puncam 3-cikle in tako.

P.S., vem da je bilo vprašanje za 4-kolesnik, samo moj predlog sem napisala, ker se mi danes pač da

pa-pa

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ASAHI ALI QUINNY 4 KOLESNIK
9.6.2004 10:22:04   
malika
Se popolnoma strinjam s Mino. jaz imam Quinny tri kolesnik, pa ni težek, lepo ga šibam povsod, manevriranje mi ne dela težav. Zloži se čisto lepo na malo, gredo tudi kolesa dol. Mi ga komot spravimo v C3!

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ASAHI ALI QUINNY 4 KOLESNIK
9.6.2004 14:45:09   
viv_
Ja meni je ta voziček še vedno super! Kolesa gredo dol brez problema. Jaz sem ga spravila v prtljažnik od Ibize, ki ni ravno največji avto. Pri štirikolesniku je še ta prednost, da ne potrebuješ košare dreami, pa tudi ni treba, da je malček v lupinici, ker se povsem stegne. To mi pride prav tudi sedaj, ko Mirna že sedi. Če zaspi, jo samo položim pa je. Poleg tega je prednost tudi ta, da ga lahko obrnem proti sebi, ali pa preč od sebe (pri Asahi-ju to ni možno), kar pride prav še posebej sedaj, ko je končno posijal sonček. Če sveti sonček proti nama, obrnem voziček tako, da Mirna gleda proti meni, pa je. Pa še zeeeeeeeelooooooooo veliko nakupovalno košaro ima. Jaz bi se 100% še enkrat odločila za ta voziček!

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ASAHI ALI QUINNY 4 KOLESNIK
12.6.2004 13:29:08   
viv_
Ja, tega z gibljivimi kolesi spredi. Super zavija, čist enostavno ga je vozit. Res ni nobenih problemov!

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?