|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brezkofeinska kava
14.6.2006 10:09:20   
alenkat
Mame pozdravljene,
zanima me, če katera od vas pije brezkofeinsko kavo? In koliko skodelic na dan?
Lep sončen dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brezkofeinska kava
14.6.2006 10:46:09   
kaja11
Jaz spijem kakšno belo brezkofeinsko kavo na dan... poleg običajne. Men je kava toook dobra, da kr trpim brez njeuser posted image

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brezkofeinska kava
14.6.2006 12:10:40   
BarbaraO
Jaz spijem zjutraj v službi kofeinsko (turško) z mlekom, nato pa še okrog 12 ure brezkofeinsko (včasih le kot kavo z mlekom, včasih pa kot belo kavo). Doma si običajno naredim Nesscafe zjutraj (s kofeinom), včasih pa še opoldan turško z mlekom. Vendar ne gromozanske skodelice. Se pa zgodi, da tudi nobene.

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brezkofeinska kava
15.6.2006 4:24:00   
Anonimen
Alenkat, jz sem taprava kofetkarica, med nosečnostjo sem sploh trpela, ker ni priporočljivo popiti veliko prave kave. Prakticirala sem tako, da sem zjutraj popila pravo kavo, čez dan pa sem pila brezkofeinske. Tam okoli 3 brezkofenske in ena kofeinska na dan. Vedeti pa moraš, da ima tudi brezkofeinska kava en mali odstotek kofeina,  zato tudi s to kavo med nosečnostjo ni priporočljivo pretiravati.

(odgovor članu BarbaraO)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.6.2006 20:35:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brezkofeinska kava
1.7.2006 21:47:48   
Pobalami
Tudi brezkofeinska kava ni tako nedolžna saj za njeno izdelavo uporabijo več kemije, ki ostane v kafetu.

Jaz sem prakticirala 1-2 pravi šfoh kavi na dan in sem ter tja brezkofeinsko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brezkofeinska kava
1.7.2006 21:59:19   
Anonimen
no js sem pa dietetika zdrvnika iz jeseniške bolnišnice k nam je pršu v orodnišnico predavat vprašala kako je s to brezkofeinsko kavo a je res čist brez kofeina al ne in je reku da brezkofeinske kave so 100% brez kofeina k ga z nekim posebnim postopkom izločjo iz kavnih zrn. tako brezkofeinska kava postane navaden napitek ki ga lahko popiješ kukr ga hočeš brez posledic! če mi je to reku dohtar v porodnišnici k je to razlagov doječim materam mislm da mu je za vrjet

(odgovor članu alenkat)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
2.7.2006 21:35:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?