|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cedevita
1.8.2007 13:23:06   
giina
Živio!

Jaz imam pa take lušte po cedeviti, ampak ne za pit jaz jo ker jem! o joj ne vem kaj naj naredim, če jo vidim jo pol kar pojem, sicer ne vsak dan - enkrat na teden me prime. NE VEM A MI KAJ PRIMANKUJE AL KAJ MI JEuser posted image ? jaz upam da ne škoduje. Sem pa zdaj v 20 tednu in imam nenormalne lušte po njej. A se še kateri to dagaja?

lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cedevita
1.8.2007 13:40:42   
pika30
Jaz sem jo v nosečnost večkrat spila,jedla sem jo včasih še v otroških letih.Ni dobro ,da jo preveč ješ,vseeno mislim da je boljši sok.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu giina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cedevita
1.8.2007 14:52:02   
muki1
Mene je Cedvita lansko poletje vedno edina odžejala...drugače pijem samo vodo in pivo user posted image .
Kaj pa Cedevita bomboni?, mislim, da so manj agresivni za jesti kot prav tista zrnca.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cedevita
1.8.2007 19:20:25   
eya
Se mi zdi, da lahko odrasel spije največ dve cedeviti na dan: se pravo toliko lahko max poješ prahu, več pa raje ne.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cedevita
1.8.2007 19:42:11   
Dejča
Haha, ne morem verjeti, da je še ena tako zm... kot jaz. Tudi med prvo nosečnostjo se mi je ful luštalo cedevite, zdaj pa spet. Seveda na žlico. Sposobna sem je bila tudi pol kar takoj pojesti. Pravzaprav ne le med nosečnostjo. Zato si je raje ne kupujem. Sem se je pa zadnjič lotila pri svakinji in jo potem vprašala, če lahko škodi otroku (oba z možem sta zdravnika) - je pogledala sestavine in rekla, da lahko kaj drugega dosti bolj škoduje, da vsebuje v glavnem le vitamine, tudi ekstrakte sicer, vendar ni panike. Tako da - če je to enkrat na teden, ti kar user posted image .
Ma, se mi je je zluštalo zdajle, sreča, da je nimam doma, haha ...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cedevita
10.9.2007 15:46:26   
Nasy
jaz jo jem že od nekdaj
user posted image user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cedevita
11.9.2007 8:13:09   
_clea_
Moja sestra je prejšnji teden pristala v bolnici-zaradi Cedevite(tako so rekli zdravniki). Sicer jo ni jedla ampak jo je pila-4 kozarce na dan. Imela je vnetje ledvic in pol še celega prebavnega trakta.Tko da ne gre pretiravat z njo!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cedevita
11.9.2007 18:07:01   
Nasy
u pišuka, a res user posted image No, sej jst jo občasno mal poližem, tko, na pokrovček jo dam..no, bomo bolj previdni


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu _clea_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cedevita
15.10.2007 15:48:22   
fragola99
Ojoj,  zdaj ste me pa res prestrašile. Sem v 17 tednu nosečnosti in že skozi pijem cedevito, ker mi najbolj paše. Tudi po 5 ali 6 kozarcev na dan! Ne jem pa nobenih vitaminskih dodatkov v obliki tablet, samo zelenjavo in sadje. Še nikjer nisem slišala, da bi lahko cedevita škodovala, prav nasprotno, da je zdrava?!

Sem škodovala otroku? Tok se čuvam, saj ne morem verjet, a zdaj me bo pa ena cedevita zafrknila??!!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cedevita
15.10.2007 18:03:48   
orka**
1 kozarec na dan je čisto dovolj, kar je več je lahko že preveliko doziranje vitaminov. Prevelik vnos vitaminov tudi škoduje telesu, prav tako kot premalo.

(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cedevita
15.10.2007 18:19:21   
mika
Prevelik vnos vitaminov tudi škoduje telesu, prav tako kot premalo.


a telo ne izloči odvečne vitamineuser posted image ...potem bi morali pazit tudi koliko sadja in zelenjave pojemo

jaz od nekdaj pijem cedevito, jem je sicer neuser posted image . tudi v nosečnosti sem je ogromno spila, potem me je pa začela ful zgaga po njej pečt. od takrat dalje sem pa pila samo DONat MG. sem vprašala G za DONAt, pa je rekla, da ga lahko pijem normalno za žejo....samo za info, ko ti bo zgaga začela nagajatuser posted image

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cedevita
16.10.2007 6:23:37   
Naja30
mika, vitamini v sadju so naravni, v cedeviti pa user posted image  Tudi jaz se strinjam, da prevelike doze škodijo. Čeprav imam tudi manijo nanjo user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cedevita
16.10.2007 6:51:53   
mika
včeraj sem vprašala moža(dela na področju, kjer so pomembni vitamini), pa mi je rekel, da ne morejo vitamini škodit, ampak jih telo samo izloči. če pa ima cedevita kakšne čudne vitamine, ne vem. kot sem napisala, mi vsi doma pijemo cedevito in ni nobenih stranskih učinkov. jaz sem jo pila tudi ko sem dojila.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?