|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Janša
7.9.2007 10:14:59   
m76
Upam da me ne bo doletelo kaj podobnega, kot je tisto novinarko... user posted image user posted image Pa kaj... saj je demokracija...kajneuser posted image
 
Janez Janša pride na pošto in povpraša, kako se prodajajo znamke z njegovo podobo.
Prodajalka razocarano odvrne: "Zelo slabo, zelo slabo. Deset sem jih
prodala, pa so mi jih stranke vse vrnile nazaj in se pritožile, da na
znamkah ni lepila in da jih ne morejo pritrditi na pismo!"
Janez ne more verjeti svojim ušesom in hoce preizkusiti, ali so njegove
znamke res popolnoma neuporabne. Vzame eno, mastno pljune nanjo in jo pritrdi na pismo.
Znamka drži kot pribita.
Janša pogleda prodajalko, ta pa zavzdihne:
"Vi ste pa prvi, ki je pljunil na zadnjo stran."

 
 
pa še en:
 
Leto 2008 in tujec (T) pride v mesto in vpraša kako bi lahko prišel do nekega hotela, ker je že utrujen in bi rad prespal.

Na križišču zagleda policaja (P), pristopi ter ga vpraša: Oprostite, ali mi lahko poveste, kje je najbližji dober hotel.

P: Ja ni problema, sicer pa so pri nas vsi zelo dobri, le eni so se boljši od drugih.

T: Jaz bi rad le najbližjega.

P: OK, najbližji je le 500 m daleč.

T: Kako pa pridem do tam?

P: Enostavno. Pojdite po tej Janšovi cesti in na naslednjem križišču zavijete v desno na Janšino ulico, na prvem križišču pa na desno na Janšin drevored in čez 100 m ste na Janšini ploščadi, tam pa spet na desno do Janšinega bulevarja in tam še naprej. Na desnem vogalu je Grand Hotel Janša.

T: Koliko Janš pa imate tu v tem mestu?

P: (začudeno) Enega seveda, našega ljubljenega vodjo Janeza Janšo.

T: No, malo me čudi to, da grem samo desno, da pridem do hotela, ki je kot vidim na moji levi, in to takoj zraven nas.

Policaj ga zabodeno pogleda in mu reče: No, ker ste tujec naj vam razložim, pri nas v Janšolaniji in v tem mestu Novo Janšovo, je prepovedana uporaba besede levo in tudi gibanje je strogo v desno. Zapomnite si SAMO V DESNO in vedno boste na pravi poti.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Janša
7.9.2007 10:21:18   
Felicity
ravno včeraj je bil objavljen 1.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?