|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuskus - kdaj?
23.3.2009 18:44:58   
simona2
Mene pa zanima ali ste svojim user posted image  pri 7,5 mesecih že dale kuskus?  Mi namreč ne jemo nobenih izdelkov, ki vsebujejo mleko in tako se mi zdi, da je potem jedilnik včasih malo enoličen. Pa tudi žit se izogibamo, razen riža in koruze (po nasvetu bioresonančne terapevtke). Kuskus je tudi neke vrste žitarica, samo mislim, da ne bi smelo biti problema.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuskus - kdaj?
23.3.2009 19:52:36   
Najaa
Pri 7,5 pa že, ja.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuskus - kdaj?
23.3.2009 20:44:10   
n.nati
Ja, lahko ji daš

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuskus - kdaj?
24.3.2009 14:22:13   
Tisana
Kolikor vem, običajni kus kus, kakršnega lahko kupiš v vseh trgovinah, vsebuje gluten. Glede na to, da praviš, da otrok jé samo koruzo in riž od žitaric, sklepam, da se po navodilih izogibate glutenu. Sicer pa v E'leclercu prodajajo tudi kamutov kus kus. Kolikor vem, kamut ne vsebuje glutena. Je pa omenjeni kus kus zelo okusen.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuskus - kdaj?
24.3.2009 15:31:17   
AnciM
Kus kus je pšenični zdrob. Torej bi jaz rekla, da mu lahko daš, ko mu lahko daš pšenične izdelke - kruh, gres...

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuskus - kdaj?
24.3.2009 18:45:03   
AAA
Ko sem tudi za svojega iskala podatek o kus kusu je pisalo, da je to žito z največ glutena.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuskus - kdaj?
24.3.2009 19:30:31   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: AAA

Ko sem tudi za svojega iskala podatek o kus kusu je pisalo, da je to žito z največ glutena.
 Razen, če gre npr. za kamutov kus kus, kot sem že omenila. Če pa gre za "navaden" kus kus, je pa to pšenica, obdelana na poseben način.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu AAA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuskus - kdaj?
25.3.2009 11:52:27   
jajula
no od vseh žitaric, ki smo jih začeli uvajat je edino kus kus povzročal vneto ritko, tko da se kar strinjam da raje počakajte, če so vam že ostale zadeve zaenkrat prepovedane. morda pa bi raje prej probali z ajdo ali prosom.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Koliko denarja za miklavževa darila za enega otroka?
Soncnica Sandra ***



10-20 € (67%)

20-50€ (24%)

50-100€ (5%)

100-150€ (2%)

150-200€ (0%)

nad 200€ (2%)


Število vseh glasov: 418

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!