|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Magnesol
22.9.2009 12:47:57   
NANA123
Ali mogoče katera ve kje bi se dalo dobiti magnesol tabletke sem vprašala v večjih lekarnah in podobnih trguser posted image user posted image user posted image ovinah pa ga nikjer nimajo.Imam ene druge magnezijeve tabletke pa ne pomagajo zato bi rada dobila prav magnesol.

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 23.11.2009 8:02:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAGNESOL
22.9.2009 12:51:30   
ledenaa
Magnesol je magnesol user posted image

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAGNESOL
22.9.2009 12:55:22   
Hope2
A za krče ne pomagajo? Kaj pa če bi še kak kalcij raje spila. KRČI niso posledica samo pomanjkanja magnezija, temveč lahko tudi kalcija. Jaz sem pila magnezij in kalcij od FI-DI. Pomagalo mi je zelo. Pravijo, da bi FI-DI magnezij naj bil še boljši od magnesola. 

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MAGNESOL
22.9.2009 13:07:26   
NANA123
Tega imam vendar ne pomaga.Ginekolog je rekel da to ni pomankanje kalcija da je kalcija še preveč ampak magnezija.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MAGNESOL
22.9.2009 13:13:00   
Hope2
Zanimivo. Magnesol s 150mg bi pomagal, a fi-di s 300 mg ne user posted image

Če v lekarnah ne dobiš, pejd v kak sanolabor ali kaj podobnega

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MAGNESOL
22.9.2009 13:35:55   
NANA123
TUDI V SANOLABORJU SEM BILA VENDAR GA TUDI TAM NIMAJO.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MAGNESOL
22.9.2009 15:09:48   
Čmrlika
Jaz te čisto ne razumem, user posted image  saj gre samo za magnezij...user posted image  Pod imenom magnesol ali , od fi di ja kot je že ema rekla al čisto kaka druga navadna šumeča tableta magnezija user posted image , ki sicer vsebuje še kaj druga zraven, ampak zadoščapotrebni dnevni količini ...
 
pa še najdražja varjanta od vseh je user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 22.9.2009 15:14:39 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MAGNESOL
22.9.2009 16:08:44   
tassika
Magnesol je trenutno nedobavljiv, jih nimajo tudi po bolnicah, jaz imam zdaj MG od sensilaba in mi je čisto ok pa še malo kombiniram z donatom in gre.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MAGNESOL
22.9.2009 16:22:20   
quellle
Zdravo,
jaz sem dobila Buscopan, ki ga jemljem po potrebi in pa nasvet ginekologa FIDI MED mg.
Meni pomaga in Buscopana skoraj ni več potrebno jemati. Je vredno poiskusiti.
Magnesola pa do nadaljnega ne bo ker je nedobavljiv.
lp

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.11.2009 18:53:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu quellle)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MAGNESOL
15.11.2009 17:00:17   
Fenderca
Pozdravaček, me zanima o kakšnih krčih govorite?Sem čisto nova user posted image pa me vsake toliko časa uščipne v spodnjem delu trebuha...si lahko pripravim FidiMag 300 plus C ali naj raje počakam na prvi pregled??Jem pa elevit v katerem naj bi že bilo 100mg magnezija.Hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?