|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniški zajtrki
13.8.2005 5:18:24   
Meggi
:roza:No ja vem da je zgodaj- za tiste ki ne morete spat (predvidevam nosečnice).

Kako so se vaši zajtrki spremenili v nosečniškem stanju?

Jaz sem do sedaj pojedla margarine in marmelade najbrž več kot v zadnjih 5 letih- resno. In kruh seveda mi paše ampak samo zjutraj za zajtrk. Te imam res obilne. Drugač mi paše pa neverjetno sadje. Nektarine, kako grozdje, breskve in fajn trda jabolka.

In kaj lahko pričakujem na podlagi vsega tega ?:)-:modri: ali :roza:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nosečniški zajtrki
13.8.2005 5:21:51   
hubi
Dobra tema, jaz sem ravno po sadju, razmisljam pa se o kaksnem sendviču. Sploh ne vem, kaj mi je danes.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nosečniški zajtrki
13.8.2005 5:23:30   
hubi
Aja, pojedla sem pa ogromne količine evrokrema in marmelade (mi je usekalo na sladko).

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nosečniški zajtrki
13.8.2005 5:41:36   
Anonimen
Redkokdaj zajtrkujem in tudi prej je bilo tako. Če že, potem je to kak kos kruha s kakšnim namazom, zraven pa kozarec pomarančnega soka.
:kava:, po možnoati vanilijeva, z mlekom, je pa še vedno obvezna.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nosečniški zajtrki
13.8.2005 13:19:42   
arielca
Na začetku sem jedla kruh namazan z margarino, ker je bila to edina stvar, ki sem jo uspela prebavit. Zdej pa jem vse po vrsti, ker sem navajena zajtrkovat in mi kar nekaj manjka, če ne jem. Sicer sem pa nora na jogurte in sadje. Mnjammm...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nosečniški zajtrki
13.8.2005 14:44:45   
leah
Ko sem bila jaz noseča, sem zjutraj oboževala hrske z margarino in medom, zraven pa obvezno čajček-metin z medom(itak).Drugo mi sploh ni pasalo.Proti koncu:nosecka:,ko me je že vse tiščalo in ko sem imela full kislino v želodcu sem pa po cele dneve jedla samo(ampak res full) gres z cimetom, mlečni riž in pa čokolešnik.To sem jedla praktično cel zadnji mesec-drugo ni šlo.Ni bilo placa.
Ja pa enako kot pravi ari.elca, tudi meni je nekaj manjkalo,če nisem jedla, mi je full pasal zajtrk.Kava se mi je pa dobesedno gabila.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nosečniški zajtrki
14.8.2005 7:09:12   
tina104
Tudi meni pašejo bolj take sladke stvari - ne preveč sladke, npr. različno sadje, kruh namazan z margarino in marmelado ali medom ali kislo smetano, pa razni jogurti, kefir, kislo mleko, pa gris (ga ne sladkam, dam noter kako žličko kakava ali pa cimet ali kako suho sadje).
Pravijo, da če ti paše sladko in sadje, bo :roza: , če pa ti paše bolj meso, bo :modri: . Sporočim, ko bom izvedela. Pri meni je G bolj prepričana, da bo :modri: (51% je rekla :)-:)- ), meni pa paše sama taka hrana, ki "napoveduje" :roza: , tak da res ne vem. :)-

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nosečniški zajtrki
14.8.2005 9:21:35   
anajmad
Jst jem zjutraj :kruh,margarina in marelična marmelada.Kot že 30 let podobno.Ni sprememb.AAA spremembe so potem popoldne,ko mi postane ful slabo:zmeden:.V glavnem sladko mi ne paše preveč,jem v glavnem vse po vrsti,seveda kolikor lahko spravim v usta.Zelo veliko pa pijem vode in jem sadja.In prebava je po tej kombinaciji res brez problema.Bomo pa vidli,kaj še bo,ker sem še na začetku.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nosečniški zajtrki
14.8.2005 13:26:44   
KMALU
Jaz pa ne gledam toliko na to kaj mi pase... Ni mi prevec slabo ni zato si lahko v naprej dolocim kaj bom jedla. En dan muslije z mlekom, en dan sadje, en dan kruh in kaksen namaz, potem pecena jajcka, potem jogirt s sadjem... itd.
Zelim jest cim bolj zdravo in cim bolj raznoliko, da bo moja pikica dobila dovolj vsega...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nosečniški zajtrki
15.8.2005 10:56:08   
Kety
Meni se je povecal apetit za cokolado, pa je prej nisem kaj dosti "porajtala". Tudi sama sem v nosecnosti fuuuuul pojedla kruha z maslom in medom in raznimi marmeladami,....v glavnem ful sladko....pricakujemo pa fantka :modri:!

LP Kety

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nosečniški zajtrki
16.8.2005 11:42:14   
andrejalj
že 8 mesecev za zajtrk jem margarino in nizkoenergijsko marmelado z manj sladkorja, ker ne prenesem sladkega. Sem mislila, da samo jaz jem margarino pa tu v tem postu vidim da skoraj vse! Prej v življenju še nisem probala margarine, čez dan pa jem tudi zelo veliko svežega sadja (najboljše so trde nektarine, junija so ble pa zakon češnje) in veliko sveže zelenjave v solati.
pravijo pa, da če ti paše bolj sladko kaže na :roza:, če pa na bolj kislo pa na :modri:. Jaz pričakujem :modri: (pasalo mi je bolj kislo) vendar se še vedno pustim presenetit, do zadnjega.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nosečniški zajtrki
16.8.2005 11:56:02   
KMALU
Uh pa res vse ejste margarino.. meni se pa zelodec obrne ze ob misli nanjo..
Meni so zacele disati suhe salame :ups:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nosečniški zajtrki
16.8.2005 14:10:41   
Anonimen
hehe obetajo ti + kile :)-

lara

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nosečniški zajtrki
17.8.2005 10:31:54   
Pajaca
Jaz pa pijem kakav in vanj namakam piškote. To drgač ne delam, ker me mleko ful redi. Ampak zdej moram neki pojest pred službo in ob 6.00 gre edin to vame.

Drgač pa tko k prej. Včasih med, včasih kakšna salamca, včasih kakšen kos štrudla od včeraj, včasih nič..... ma kar mi pač zapaše, pa kar pač je v hladilniku.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Nosečniški zajtrki
1.9.2005 18:17:07   
KMALU
men je pa zdej postalo slabo.
Karkoli pojem (mleko, jogurt, kosmici, ..), moram za tem pojesti se 3 zlate prepecence, da ne bruhnem..

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Nosečniški zajtrki
2.9.2005 7:44:53   
saratanja


"KMALU" a te lahko vprašam v katerem tednu si?

Jaz sem trenutno še tako na začetku nosečnosti, da je bolje še nič omenjati.Trenutno še vedno jem vse po starem...vglavnem, kar si prinesem v službo. Od kave, jogurtov, sadja, kruha, do čokolade in piškotov. Se pa spomnim, da je tudi mene pri prvi nosečnosti zvila slabost, samo ne spomnim se več v katerih tednih.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Nosečniški zajtrki
2.9.2005 8:03:20   
cuma
Oj punce!
Dobra tema! Glih jem!
Jaz trenutno jem črn kruh obvezno z maslom (margarine ne maram), domačo marmelado in belo kavo. Še prej spijem actimel. Po pol urce pa še en velik kozarec pomarančnega soka in železovo tableto .
Drugače imam zjutraj rada bolj konkretne stvari, kosmiče pa obvezno zvečer! Rada jem tople kruhke s sirom, kruh in maslo in med, kruh in mlečni namaz, pijem pa večinoma belo kavo ali divko ali kakav. Za zajtrk se vedno pošteno najem , ker mi najbolj paše!
Kile se mi v zadnjem času malo hitreje nabirajo saj sem pričakovala, da ne bom ostala pri +4 celo nosečnost...no, zdej sem na +7.
Uživajte v zajtrku in en vašim trebuščkom!
Lp cuma

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Nosečniški zajtrki
2.9.2005 17:15:29   
KMALU
saratanja- iamm trakec spodaj.. v osmem tednu..

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Nosečniški zajtrki
3.9.2005 8:30:04   
puri
Jaz jem skoraj vsak dan za zajtrk kruh namazan z maslom in marmelado, zraven pa obvezno vroče mleko.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Nosečniški zajtrki
7.9.2005 9:43:22   
kepica81
js pa pojem najrajs zmiksano sadje in potem dopoldne se kaksno banano.

danes sem bila na pregledu in mi je G povedal tudi nekaj o prehrani. DA cim vec sadja, zelenjave, mesa, morskih jedi, pa hvalil je zeleno papriko - baje da ima 8krat vec C vitamina kot limona, je ze katera slisala za to?

aja, in koliko se ponavadi    zredi?

lep pozdravcek in ostale mamice

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?