|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obupana
25.6.2005 2:42:54   
Aleksandrin
Pozdravljene,

nikoli nisem imela nevem kako uravnotežene prehrane- sem bolj pri "ta močnih" :).
Sedaj pa se mi je apetit še povečal, posebno zvečer, seveda sem bila pri G okarana in je v karton napisal DIETA. Kakšna?
Kako je z vami, kaj jeste, koliko in kdaj?
Jaz sem namrač cel dan lačna :(.
Situacia: +10 kg sem pa v 24-em tednu, lepa reč, ne :zmeden2:!!!
Mi pa ful paše sladko.

Vsak nasvet je dobrodošel,
LP, :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Obupana
25.6.2005 5:54:22   
Margareta
Kaj, če bi jedla malo več sadja, pa čisto malo sladoleda si daj zraven.:bravo::bravo:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Obupana
25.6.2005 15:03:13   
eva1
Jaz tut spadam med mal večjo kategorijo, pa sem se med nosečnosjo zredila 22 kg, pa mi ni G nič reku! Jaz sem tut sma sladko jedla, pa kaj pol! Moj :love: pravi da je Luka že odvisn od cukra tako kot jaz:)- , ker tut zdej k dojim, vsak dan obvezno neki sladkega pojem(drugač mi lahko cukr pade:)-:)- )
Ti se nč ne sekiraj-če je glukoza ok, pol ni panike!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Obupana
26.6.2005 15:32:02   
urskas
poskusi sokove in sladke pijače zamenjati z vodo ali pa jih vsaj zelo zredčiti. Pa veliko sadja in zelenjave in manj škroba.

LP

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Obupana
26.6.2005 15:38:15   
Mina1
Izkoristi tole poletje, pa vročino:

pij veliko tekočine, predvsem vodo, jej sveže sadje, svežo zelenjavo - pa to je ja zelo dobro;)

Solatko lahko nakapljaš tudi z limoninim sokom namesto kisa in olja.

Poleti je lažje kot pozimi;)

Pa predvsem res veliko pij, ampak ne sladkih sokov, temveč vodo in tako.

Pa ne sekiraj se preveč,

pa-pa Mina1

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Obupana
26.6.2005 20:41:00   
Magi*
meni je tudi ful pasalo sladko v nosečnosti (in še zdaj:zmeden:). ko me je zagrabilo najhujše, sem pojedla kak hrustljavi misli z jogurtom, kako sadje (npr zdaj lahko lubenico, melono, tudi banano, breskvo...). veliko vode pij - to je itak zdravo. magari si po stanovanju nalepi opomnike: JEM ZDRAVO, UŽIVAM V SADJU, ...

pa zapomni si, da je pomembno paziti na prehrano predvsem zaradi bejbija, nosečnosti, šele na koncu je na vrsti tudi postava.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Obupana
27.6.2005 0:28:29   
Aleksandrin
Dekleta, same lepe misli, ideje, želje...lepo od vas.
Pogruntala sem, da se mi veliko vode zadržuje v telesu, vse sem otekla. Popijem namreč veliko vode.

Pa še iskrica (malo v hecu):
(Razlaga G, ki mi je izrekel dieto in sem ga zaskrbljeno povprašala, kako naj vem ali bo dete dobilo dovolj hrane)

V taboriščih niso imeli hrane, pa so se otroci rodil zdravi :ups: :zmeden2: :zmeden: :(

LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Obupana
27.6.2005 11:32:03   
Magi*
tile ginekologi ga pa pihnejo. ja, miljone zdravih otrok se je rodilo v taboriščih:(

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Obupana
27.6.2005 15:59:30   
Mina1
Aleksandrin, ma ne se preveč sekirat in tako. Tile G jih pa znajo včasih izstreliti, neverjetno:zmeden:

Vse bo v redu, boš videla,

pa-pa Mina1

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Obupana
27.6.2005 22:19:12   
Aleksandrin
Hvala Mina1
LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?