|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povijalne in tetra plenice-Kje ste jih kupovale?
14.6.2004 14:49:27   
Pupica
Ojla RR-ovke!

Eno vprašanje, kje ste kupovale plenice, mislim oboje tetra in povijalne (sej so to tiste s štrikci)?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Povijalne in tetra plenice-Kje ste jih kupovale?
14.6.2004 15:40:55   
_Arwen_
Tetra v glavnem v DM, povijalne pa v Baby centru...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Povijalne in tetra plenice-Kje ste jih kupovale?
14.6.2004 18:19:52   
Nikica
Tetra plenice sem kupila v DM, ker so tam najcenejše, povijalne pa v Baby centru. Ja, to so tiste s trakci. Opozorili so me, da so povijalne različnih velikosti, čeprav prodajalci zatrjujejo drugače. Praktičnejše naj bi bile tiste, ki so manjše.
LP

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Povijalne in tetra plenice-Kje ste jih kupovale?
14.6.2004 18:56:29   
Seven*
Hmm. Takole je. DM-ove plenice so super, vendar so manjse. V primeru, da bos morala povijati siroko si nabavi nekaj plenic Kobacaj, ker so vecje. Z njimi lazje naredis "zmajcka". DM-ove plenice so primerne za tiste, ki bodo uporabljali izkljucno plenice za enkratno uporabo..

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Povijalne in tetra plenice-Kje ste jih kupovale?
14.6.2004 23:28:57   
Timotej
Tetra plenice sem kupila v DM, kjer so res dimenzije 70x70, ampak čisto dovolj velike tudi za široko povijanje, ki smo ga imele s hčerkico, saj ni potrebno, da ima otroček pleničke do podpazduh, še posebej sedaj, ko bo vroče. Povijalne pleničke pa sem kupila v Baby centru, enkrat pa tudi v Šparu, luštne pa so tudi od kolekcdije Kris, ki so vseh mogočih barv, fino elastične...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Povijalne in tetra plenice-Kje ste jih kupovale?
15.6.2004 11:13:06   
Pupica


Še eno dodatno vprašanje, kolk pa potlej potrebujem še povijalnih plenic???
Za tetra mi je jasno, da ogromno, ker jih rabiš še za kej prekrit,podložit, pa dokler otrok poliva, na koncu jih imamo pa tko za prah brisat in ni nobene škode?

Maruša!
A pol si tiste barvne od kolekcije Kris dobila v Šparu, ali jih lahko dobiš povsod (tudi v Baby cantru)?

Že vnaprej hvala za odgovor!

L sončen P

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Povijalne in tetra plenice-Kje ste jih kupovale?
15.6.2004 14:12:44   
_Arwen_
Barvne dobiš tudi v Baby c., od Krisa pa imajo v glavnem v Arielu se mi zdi.
Po mojem če kupiš povijalnih kakih 5 - 6 komadov, je kar dosti...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Povijalne in tetra plenice-Kje ste jih kupovale?
15.6.2004 18:53:26   
Urša
Jst sm ji imela 5, pa mi jih je kdaj kar zmanjkalo, če nisem imela dovolj belega perila za stroj, tko da sem si nabavila še 2. Je pa cena res pretirana, za en kos cunje na dveh štrikcih skor jurja. Halo???

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?