|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Proseni kosmiči
19.1.2008 21:54:03   
ALEKSA13
Pozdravljene,

mi lahko povsete, kako oz. na kakšen način v hrani uporabljate prosene kosmiče?
Moj sin je star 5 mesecev in pol in počasi uvajama gh. Ali bi mu že lahko dala polento? Od kdaj naprej lahko? Hvala, lp. A.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Proseni kosmiči
19.1.2008 22:09:07   
biga
Moj sin bo star 8 mesecev in kmalu po začetku uvajanja goste hrane sem mu dala proseno kašo, ker je brez glutena. Zadnjič sem kupila tudi prosene kosmiče od Alnature. Tako kosmiče kot kašo vmešam v zelenjavno oziroma telečjo (govejo) juho, ker še ne mislim dajat jajčne rezance. Proseni kosmiči oz. kaša lepo zgostijo juhe. Pa tudi v sadne kašice vmešam kosmiče. Ravno danes je jedel banano, kosmiče in adaptirano mleko za malico. Tudi polento sem začela kmalu dajat (tisto brez glutena, ker imaš tudi polento, ki vseeno vsebuje gluten), in sicer s sadjem in v mineštre. Moj sin jo obožuje, papa jo v vseh kombinacijah, tudi samo z adaptiranim mlekom. Proso in koruza sta super za začetek uvajanja, ker sta brez glutena in dobrega okusa.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Proseni kosmiči
19.1.2008 22:46:50   
piko12
Malo trapasto vprašanje: katera polenta pa je brez glutena? Sej znam brat, samo ne bi šla glih vseh vrečk gledat, če že veste katera je to. Jaz sm sicer misla,da je koruza med prvimi žitaricami pri uvajanju GH, pa ocitno vseen treba pogledat. Pa še o prosenih kosmičih: a to sam vmešaš v zelenjavo al je treba kaj kuhat? V vrečki namreč zgledajo večji kot rižolino, piše pa tud nič gor.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Proseni kosmiči
19.1.2008 23:00:17   
januskica
polenta nima glutena, vendar meljejo na istih mlinih kot ostale žitarice ... in lahko kaj ostane.
polenta Mulinodiferro ga nima ... jo prodajajo v merkatorju. lp

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Proseni kosmiči
19.1.2008 23:08:55   
Paštetka
piko, prosene kosmiče od alnature ne rabiš nič kuhati.

Jaz jih vedno na koncu vržem v juho.Ok,mogoče se kuhajo 2-3 minute.
Lahko jih daš tudi v navadni ali sadni jogurt in počakaš par minutk, da nabreknejo. Enako v sadne ali zelenjavne kašice.

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Proseni kosmiči
19.1.2008 23:50:56   
baja*
ko govorite o polenti - a to mate v mislih instant polento, žgance?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Proseni kosmiči
20.1.2008 8:03:03   
Paštetka
baja, jaz imam v mislih tisto, ko se skuha v parih minutah. jaz semo to poznam user posted image  

Pa skuham jo na vodi, malo bolj gosto, potem pa takoj, ko je skuhana, vanjo primešam adaptirano mleko, da jo razredčim in je približno take gostote kot kakšna mlečna kašica. Potgem pa po želji dodaš zraven še kakšno sadje.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Proseni kosmiči
20.1.2008 11:20:45   
baja*
paštetka hvalauser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?