|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Puding
31.1.2008 16:08:36   
ALEKSA13
Moj fantek bo čet teden dni star 6 mesecev. Nekaj GH že jeva (en obrok), večinoma sadje, pa tudi nekaj zelenjave. Zanima me, kako mu lahko skuham puding, ali se adaptirano mleko (milumil) lahko skuha in potem vmeša puding??? Kako ga vi pripravite? Hvala, lp.
Pa še to - na kak način mu naj pripravim zelenjavo, da bi jo jedel? Skuhala sem mu mešano zelenjavo, bučke... pa je skor bruhal; res nisem nič solila ali začinila. Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Puding
31.1.2008 16:33:00   
Paštetka
Puding (vanilijo) skuhaš na Aptamilu 2 na enak način, kot če bi ga kuhala v navadnem mleku. lahko mu pa daš tudi vanilijev puding od Vindije, ki ne vsebuje glutena.

Zelenjavo mu probaj dati z malo mleka. Torej, ko jo skuhaš, na približno količino vode dodaj določeno št. meric adapt. mleka. Koliko časa si pa kuhala zelenjavo? Lahko zelenjavi dodaš tudi zelenjavo, ki diši (petršilj, kolerabico, gomolj zelene...) ali pa prepražiš, korenček na malo olja in meso, pa potem zaliješ z vodo in dodaš ostalo zelenjavo, lahko mu daš kakšne kosmiče, ki ne vsebujejo glutena, lahko daš v juho malo kisle smetane in imaš smetansko juho...

x - načinov je.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Puding
31.1.2008 16:39:00   
urskas
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Puding (vanilijo) skuhaš na Aptamilu 2 na enak način, kot če bi ga kuhala v navadnem mleku. lahko mu pa daš tudi vanilijev puding od Vindije, ki ne vsebuje glutena.



Pa res ne vem v čem je štos pudinga za 6 mesečnika:
jaz bi rekla da ga skuhaj na adaptiranem (ker puding vsebuje koruzni škrob, ki je brez glutena).
Tisti od vindije pa nisem prepričana, da ni iz alpskega mleka, ki pa še ni za take otročičke.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Puding
31.1.2008 16:45:32   
Paštetka
Tisti od vindije pa nisem prepričana, da ni iz alpskega mleka, ki pa še ni za take otročičke.


Kravjega mleka naj ne bi uživali do enega leta in ne mlečnih izdelkov. Jogurti, pudingi, skute, kisle smetane, vrhnje, pa se lahko komot od 6. meseca oz. kako pač P svetuje. Ta meja pri vsakem P drugačna. Mleko in mlečni izdelki ni eno in isto, čeprav je vse iz mleka!

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Puding
31.1.2008 18:40:18   
jaša2
moja tud ni htela jest najprej zelenjave, zdaj pa jo ima ful rada. najprej sem jo mogla malo "okrog prenest". postopoma oz.nekaj žličk sem umešala med hrano, ki jo je rada jedla. bučke+banana, korenček+cvetača, ostalo zelenjavo sem malo zmešala s pirejčkom in malo kisle smetane...zdaj pa že rada je vso zelenjavo zmešano, čist malo soleno, žličko kisle smetane... eni se morjo najprej navadit na drug okus. zdaj pa res sploh ni problema več. sem bla ful presenečena, kr je kar naenkrat ful rada jedla.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Puding
31.1.2008 19:24:43   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tisti od vindije pa nisem prepričana, da ni iz alpskega mleka, ki pa še ni za take otročičke.


Kravjega mleka naj ne bi uživali do enega leta in ne mlečnih izdelkov. Jogurti, pudingi, skute, kisle smetane, vrhnje, pa se lahko komot od 6. meseca oz. kako pač P svetuje. Ta meja pri vsakem P drugačna. Mleko in mlečni izdelki ni eno in isto, čeprav je vse iz mleka!



Po moji logiki so pred enim letom dovoljeni tisti mlečni izdelki, ki so fermentirani, puding pa ni iz fermentiranega mleka, pa sladka smetana tud ne.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Puding
5.2.2008 17:22:55   
only_me
hja nam je rekla, da pire in špinačo ter riževo kašico naj delam z alpskim mlekom. Edino kot samostojni obrok naj ne bi do 1 leta, kar pa tudi ni pogoj, ker tko pač samo svetujejo. 

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Puding
5.2.2008 20:34:07   
mateyka
mi smo jedli bučke (in zdej bom dala tko tud korenje in kolerabo) s pirejem in mal rižolina. je kr lepo to jedla, tko da bomo pire in rižolino še kdaj uporabil. polento sem tud mogla z rižolinom zmešat, ker ni hotla polente same z bučkami jest. bom probala bučke in banano, sliš se fajn user posted image

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?