|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Recepti z veliko zelenjave
3.3.2009 13:46:45   
Bojana82
Iščem kakšne dobre recepte, ki vsebujejo zelenjavo, pa ničesar ne najdemuser posted image

Sem namrečuser posted image  in jem čisto preveč nezdravo, ugotavljam da sploh nimam nobenega pametnega recepta, ki vsebuje vitamineuser posted image ..


Torej, če ima katera kakšne pametne predloge, kar na dan z njimi!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Recepti z veliko zelenjave
3.3.2009 13:59:02   
blaža
Najbolj zdrava je dušena zelenjava, ki jo lahko daš kot prilogo k mesu in krompirju, ali pa narediš zelenjavno rižoto:

- tri barve paprike, korenček, grah, lahko šampinjoni, por, in vse malo prepražiš na čebulci, soliš, zaliješ z vodo, kuhaš 10 min in dodaš riž. Dušiš dokler ni kuhan riž.

No receptov je veliko. Pred vsem glej, da bo vsega po malem. Tako, mesa, kot zelenjave, kot škroba,... in kot priloga vedno zelenjava, pa za en obrok sadja na dan.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Recepti z veliko zelenjave
3.3.2009 14:41:28   
Lsica
Bojana, zelenjava se da  pripravit na nešteto načinov... Če maš rada - potem pride v poštev surova, razne solate..., tudi kot je blaža rekla - kuhana, lahko kot priloga, v obliki solat, juh, enolončnic, rižot..., meni je najljubša pečena v pečici (minimum dela), bodisi v kombinaciji s krompirjem (npr. za to so primerni šampinjoni, bučke, paprika, por, korenček... še bolje je zelenjava narezana na rezance in hrustljavo pečena v voku, ali da ne govorim o dobrotah polnjenih paprik npr. s kuskusom, polnjenih melancan s tuno,.... Skratka, kam pa pridemo brez domišljijauser posted image user posted image user posted image .
Jaz ponavadi kupim tisto zelenjavo, ki je sezonska in ugodnejša (navadno je tudi bolj okusna kot zelenjava, ki je iz hladilnice ali ki je preživela dolgo pot, ali ki je bila posiljena pod umetnimi pogoji...). Potem pa ko mam doma to doma pa se že spomnim kaj bi, odvisno od trenutne želje. V tem času je poleg raznih solat zelo uporabno korenje, zelje, por, paprika, šampinjoni, včasih si privoščim tudi kakšen paradižnik kumarico, bučko, melancan, pa da ne poabim na stročnice (leča, fižol in meni najljubša čičerikauser posted image ), špinača se krasno kombinira tudi s skuto v štrukeljcih ali bureku,... Pa ne se bat eksperimentirat in kombinirat zelenjave s sirom, z ribami ali mesom (če nisi vegetarijankauser posted image ). Če pa še želiš kakšen recept, pa sam povej kakšno zelenjavo bi ti jedla, jaz ti ga že napišemuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Recepti z veliko zelenjave
3.3.2009 16:07:22   
mama_milchy
http://www.kulinarika.net/baze/receptirezultati.asp?kategorija=21

nekaj zelo dobrih receptov

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Recepti z veliko zelenjave
3.3.2009 16:11:10   
Lsica
Hvala mama_milchy. Tole bo pa men tud prav prišlouser posted image .

Oooo, user posted image user posted image user posted image mama_milchy, sam še osem dni!!!! Kako se počutiš?


< Sporočilo je popravil Lsica -- 3.3.2009 16:13:04 >

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Recepti z veliko zelenjave
4.3.2009 14:15:00   
nejamami
Najboljša in najbolj zdrava pa je najbrž surova zelenjava. Tako jo imam jaz najraje, sploh odkar sem user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?