|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Riž za dojenčke
14.1.2008 16:23:51   
ALEKSA13
V paparici je nekaj receptov, kjer potrebuješ tudi riž za dojenčke. Pa ne vem, ali je to mišljen rižolino (kašica) ali pa prav riž (kot za odrasle), samo da je za dojenčke(verjetno brez glutena). Tega še nikjer nisem videla, da bi ga imeli, mi je pa ena kolegica rekla, da res obstaja. Če res, kje ga imajo? Hvala, lp. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Riž za dojenčke
14.1.2008 16:32:30   
nerka
jaz uporabljam riz basmati.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Riž za dojenčke
14.1.2008 16:34:11   
bodoča
koliko pa mora biti dojenček star, da lahko je riž? pa prosila bi za kakšen recept z rižem, če ga ima katera. user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Riž za dojenčke
14.1.2008 16:41:17   
nerka
jst sm zacela z 7 mesci. recept, jaz osebno skuham zelenjavo (npr bucke, cvetaco, korencek skupaj, ...) in skuham riz nato to spasiram skupaj,, in je zelo dobro.  aja seveda ce ze meso uvajas lahko tudi meso vmes.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Riž za dojenčke
14.1.2008 17:14:59   
kjava
Lahko ga daš tud med sadje. Riž se začne med prvimi živili uvajat, ker je brez glutena in na splošno ni alergen. Vendar pa rad zapira.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Riž za dojenčke
14.1.2008 17:36:59   
rose
jaz sem ji najprej nekje okoli 5/6m dodajala k sadni ali zelenjavni kašici riž od milupe. kasneje, ko pa je že jedla bolj gosto oz. manj spasirano, sem pa skuhala kar navaden riž in ji tega dala.
riž ne vsebuje glutena.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Riž za dojenčke
14.1.2008 18:17:27   
Naja30
Riž lahko daš katerikoli, saj ne vsebuje glutena.

Mi smo z njim začeli že kar kmalu po 6m. Najprej z bučko, potem pa sem dodajala vedno več zelenjave. V bistvu sem uvajala drugo zelenjavo z rižem.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?