|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo sladko
13.4.2006 20:46:28   
Aleksandrin
Smo na začetku uvajanja, od zelenjave mi je jedla špinačo in bučke, ampak odkar smo poizkusili sadje nam za zelenjavo ni mar in jokamo, kot jesiharji.
Kaj storiti?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samo sladko
13.4.2006 21:45:07   
Bubamaraa
Probaj s sladkim baby korenjem in začasno opusti špinačo... Al pa kakšno zelenjavno juhco, ki ji dodaš kolerabco, ki posladka okus... 

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samo sladko
13.4.2006 21:57:38   
žužu
koleraba, korenje, cvetača...
poskusi zelenjavo s polento
naš obožuje zeleno papriko s krompirjem.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samo sladko
13.4.2006 22:23:42   
Aleksandrin
Poizkusila sem že z: cvetačo, brokolijem, kolerabo, korenčkom, bučke, grah in to v kombinaciji z rižem, gresom, kus kusom in krompirjem.
Saj pravim, ko sem ji enkrat dala sadje ne je drugega.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samo sladko
14.4.2006 8:26:12   
Pia67
Imela sem oz. še vedno imam podobne težave. Sem že spraševala na forumu, pa ni bilo odgovora.
Mešala sem zelenjavo s sadjem, uvajala manj sladko sadje (banane pa kaki sladki frutki odpadejo), postopoma povečevala delež zelenjave in zdaj kar poje zelenjavo, no, pa meso je tudi že prišlo na vrsto. Stara je sedem mesecev. je pa res, da je njeno kosilo sestavljeno iz 2 delov. Najprej zelenjava z rižem, krompirjem ali pa testeninami, potem pa še sadni poobedek. tako je volk sit in koza cela. zdi se mi, da prav ve, da po zelenjavi pride sladko, ker štrli v skodelico s sadjem medtem ko papa prvi del obroka.
Zdi se mi, da je bil ključni moment sprejemanja zelenjave takrat, ko sem vse skupaj naredila bolj človeško: dodala sem nekaj začimb, peteršiljček, malo kisle smetane ali pa avokado. Vse skupaj ni bilo tako namlednega okusa in če se spomniš, tudi ko je bil otroček v tvojem trebuhu, je že okušal jedi posredno. Spomnim se kolcanja ob sladkih zalogajih. Sicer pa, kdo bi vedel user posted image

Upam, da vama steče zelenjava.

Pia

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samo sladko
14.4.2006 23:43:49   
Aleksandrin
Pia, hvala.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samo sladko
19.4.2006 2:29:32   
Aleksandrin
Če ima še katera te probleme: problem sem rešila, v vso zelenjavo vmešam tudi sadje. Sadni delež je večji od zelenjavnega.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?