|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Srbeča koža?
6.3.2007 22:22:29   
Anonimen
Hej!
Mene pa zadnje dni MUČI hudo srbeča koža po nogah (od kolen navzdol).
Imam precej suho kožo, in semoram redmo mazati s kremami.
Sem si kupila olje za telo od NIVEje prav iz tega razloga.

Pa me je kljub temu koža rahlo srbela že prejšnji teden (namazala sem se z oljem vedno po tuširanju - se pravi vsak dan)

Čez vikend pa sem se potepala, pa sem pozabila olje doma. Včeraj se mi je že prav mešalo od srbenja.
Nimam pa alergije (po moje so pri alergiji kaki flekci al pa kaj - jaz jih pa nimam).

Sem že razmišljala da je morda kriv gel za tuširanje (Fa). danes zjutraj se namerno nisem šla cela stuširat, pa je malo bolje, ampak to je verjetno tudi zaradi včerajšnjega pospešenega mazanja z oljem.

Oh... sem zakomplicirala.
A se je že zgodilo kateri kaj podobnega? Al pa če mate kak nasvet?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Srbeča koža?
6.3.2007 22:25:16   
beti 1
Namaži se z olivnim oljem in za ponoči obuj bombažne nogavice čez. Če ti navadno olivno olje preveč smrdi pa pojdi do lekarne po prečiščenega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Srbeča koža?
6.3.2007 22:28:47   
Anonimen
Olivno olje? Hm ja res mi en malčkuser posted image  smrdi. No sam bom vseen probala, ker to je pa res že preveč.
A si ap ziher da pomaga? da nem pol z zelenimi nogami okrog lavfala, pa me bo vseeno srbelouser posted image

(odgovor članu beti 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Srbeča koža?
6.3.2007 23:30:42   
Anonimen
Sem zadnjič dohtarci jamrala iz istega razloga, samo meni se to vleče že leta. Je rekla, da tuširanje s trdim milom, ker manj izsušuje, pa po tuširanju mazat z Eucerinom. Da je najboljši, samo da moraš v lekarni povedat, za kaj ga rabiš, da ti tapravega dajo.
Se pa jaz do krvi spraskam po golenih (a se sploh tako reče user posted image ), ker me od suhe kože tako srbi. No, jaz se še nisem spokala ne po trdo milo ne po Eucerin, tako da o učinkovitosti še ne morem poročat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Srbeča koža?
6.3.2007 23:37:03   
solatja
to mam js tud. tali mali mehurčki, mal posebnni se naredijo pol. srbi ko packa. men se to pojavi predvsem po depilaciji pa v zimskih mesecih. glih prejšn teden sem bla pri dermatologinji pa sem še to omenla pa je rekla, da glede na mojo kožo, nič čudnega (to je res super slišat!!user posted image ), mi pa je priporočla uporabo bepanthola (ga že uporabljam), tistga za ful suho kožo in je prav fajn (čeprav glih ta tedn noče delovat user posted image user posted image ), zna pomagat. priporočam!! (zakaj ta tedn ne deluje, nimam pojma). sem pa mela pred leti od Eucerina mleko za telo, najprej 3%, pol pa 10% urea, pa je blo tud ful dobr (eden je močnejši, pa ne vem več ker. začni z močnejšim in pol preidi na blažjea.). tud fejst pomaga, sam pr tistem se načakaš,  preden se vpije. oboje dobiš v lekarni.
in pa seveda, odsvetuje se uporaba penečih kopeli in teh zadev, čim manj gelov za tuširanje, ki še bolj izsušijo kožo, pa tud olja niso ne vem kk fajn, ker po večini ostanejo bolj na površini, ne vlažijo drugega kot povrhnjico. po bepantholu pa maš se naslednji dan mal vlažno kožo (besede dermatologinje!!).

želim ti mastne noge!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Srbeča koža?
6.3.2007 23:40:38   
kofetek2010
namesto, da kupujete in plačujete razna mleka in kreme naj vam da osebni dr. recept in v lekarni vam zmešajo Linolo in olivno olje (ista sestavina kot v kremi Linola fett, ki je priporočljiva za dermatitis), ena polkilska tuba je dovolj za par mesecev user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Srbeča koža?
6.3.2007 23:42:12   
Anonimen
Hm, men ni hotla nobenga recepta napisat, mi je kr naročila, da si Eucerin kupim.user posted image  Mogoče pa kako provizijo od lekarn dobiva?user posted image user posted image  
A brez recepta se tega ne da dobit, Jana?

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Srbeča koža?
6.3.2007 23:47:04   
kofetek2010
lej, Linola fett krema stane http://www.lekarnar.com/Linola-fett-N-krema-75-g/ tuba je bolj mala in ne zadostuje niti za 10 dni, na recept pa je zastonj user posted image  

ti ji kar zagnjavi, reči, da ti je prjatlca dala mal te kreme user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Srbeča koža?
7.3.2007 6:55:40   
srki
Mene je ravno včeraj koža pod koleni tako srbela, da sem mislila, da se mi bo zmešalo. Vsake toliko časa me tako močno srbi, sicer se namažem s kremo, pa je hitro boljše.

Verjetno se preveč umivamo oz. tuširamouser posted image .

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Srbeča koža?
7.3.2007 15:16:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Verjetno se preveč umivamo oz. tuširamouser posted image .


Sam a veš da je res!
Danes sem se stuširala, pa me že tako srbi spet, kljub mazanju z oljem.

A dohtarju moram zagnjavit? Me kmalu ne bo hotel več poznat ko bom tolikokrat pri njem.user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Srbeča koža?
7.3.2007 16:03:09   
Strawberrie Cherrie
Jaz kupujem kar Linolo -> ne gnjavim za recept, tut ko sem jaz imela probleme s kožo, nisem prosila za recept, itak so mi pa dali nekaj povsem drugega, do Linole sem pa prišla s pomočjo nasveta kolegice farmacevtke.
Pri nas tako težko dajo kaj iz rok user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Srbeča koža?
7.3.2007 21:17:12   
solatja
js sm pol dobila linolo urea na recept in je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Srbeča koža?
9.3.2007 10:14:24   
srki
Možno da ti geli za tuširanje ne odgovarjajo-imaš preobčutljivo kožo za njih. Ti kar gnjavi, saj gre za tvoje dobro, pa še plačuješ zdravstvo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Srbeča koža?
9.3.2007 10:24:46   
ZARA
Jst imam tud izredno suho kožo in se redno mažem z olivnim oljem iz lekarne.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?