|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tatarski biftek!!
17.8.2006 16:37:13   
Anonimen
Medonca ej jz bi ga pa tkoooooooo rada jedla....se mi že skos lušta po njem in me moj skos zafrkava.....
mmmmmmm.komj čakam......
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tatarski biftek!!
17.8.2006 17:01:32   
A-N-J-A
Saj kuplenga,pa da je čist svež lahko.Vsaj men je G reku da lahko.Jaz sem ga v prviuser posted image enkrat jedla.Sem si čist na tank namazalauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tatarski biftek!!
18.8.2006 8:56:35   
mojcapr
Jaz ga nisem jedla, a bom sedaj ginekologinjo vprašala, če ga lahko.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tatarski biftek!!
5.9.2006 18:15:08   
Strawberrie Cherrie
Odvisn od tega ali ste že prišle v stik s tokso...Men je G rekla, da lahko jem tut biftek, ker sem že vse skup prebolela, pa zelenjavo iz vrta lohka tut jem, pa te zadevščne...

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
7.9.2006 17:18:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tatarski biftek!!
8.9.2006 19:26:49   
Anonimen
Pušenjak pravi, da tistega iz trgovine lahko, ker je tako ali tako pregledan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tatarski biftek!!
8.9.2006 20:08:35   
Marogica
Meni je ginekolog dejal, da ga smem jesti, ker ne vidi problema, zakaj ne. Še tisti dan je mož dobesedno letel v trgovino in jaz sem se ga nabutala. Njami............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tatarski biftek!!
10.9.2006 19:52:27   
lencica
Marogica ti si zakon!
Mene je pa kjub vsemu temu strah. Nebi si rada rekla, glej zaradi moje nespametnosti bo trpel otrok. Sej pretiravam, sam me je strah za user posted image .

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tatarski biftek!!
10.9.2006 20:13:32   
Marogica
lencica, ne vem, česa se bojiš. Meni je ginekolog povedal, da se nimam česa bati, ker so vse vrste mesa tako zelo kontrolirane, da je verjetnost skoraj nična. PA sem ga vprašala, kaj se zgodi, če je meso vseeno oporečno in če lahko otroku škodi? Je rekel, da bi bila možnost zastrupitve (joj, se sliši groznouser posted image ), pa greš na izpiranje želodva-v najslabšem primeru. To pa se ti lahko zgodi tudi s kakšno drugo hrano-doma ali v restavraciji. Vendar pa otrok ne nosi NOBENIH posledic.

Tako, da......v akcijo in dober tekuser posted image

(odgovor članu lencica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tatarski biftek!!
12.9.2006 18:27:42   
sonchica
jas sem ga med nosečnostjo jedla ker je lih biu božič pa novoleto pa se nisem mogla bremzat mi je preveč dišu da bi se mu uprla .... pa ni bloo nič narobe!

_____________________________



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?