|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   The Blind Side
9.1.2010 20:26:16   
mateyka
sem si ravno pogledala DVD screener in sem čist ganjena - eden najboljših filmov 2009 zame. 
narejen po resnični zgodbi (Michael Oher je eden najbolj uspešnih branilcev v NHL), in čeprav so mi filmi po resničnih zgodbah mal mim, je tale zgodba ena sam - čudež user posted image

priporočam! user posted image
a ga je kdo že videl? kako se vam zdi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: The Blind Side
9.1.2010 23:17:46   
madela
Nisem ga še pogledala,ga pa bom če praviš,da je dober user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: The Blind Side
20.1.2010 23:51:10   
rinny
jaz sem si ga že ogledala. ker dvomim, da bo našel pot v naše kinematografe, sem si ga ogledala na netu. in je res super simpatičen. za nasmejat in najokat. če pa želite nekoliko širšo sliko bo treba poseči po istoimenski knjigi, ki jo je napisal michael lewis. toplo priporočam oboje! :o) kratka informacija: v zda je film presenetljivo krepko presegel mejo 200 milijonov in trenutno velja za najuspešnejši film sandre bullock.

aja, še kratek popravek; michael oher igra v NFL, ker igra ameriški nogomet (NHL je hokejska liga).

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: The Blind Side
21.1.2010 1:18:22   
mateyka
ja rinny, res je - sem se zatipkala. skoz sem mela v mislih NFL user posted image sploh nisem opazla mojega tipkarskega bluza user posted image

ja, knjiga opisuje razvoj offence playerja v NFL (kar Ohre je - ime knjige je The Blind Side: Evolution of a Game), sem malo brala in je res zanimivo, pa nisem nek bralec športnih knjig user posted image na začetku filma tudi pokaže tist res ogaben odprti zlom, kjer jaz kar kocine dobim, ko vidim kako grdo se mu noga zlomi za 90 user posted image pa baje je to še lep posnetek, so eni koti posneti k se ful vse vidi.. user posted image

drugače pa - bi pa ja moral ta film tud sem prit, če je že toliko zaslužil..?

(odgovor članu rinny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: The Blind Side
26.1.2010 12:35:39   
rinny
jaz sem na začetku knjigo bolj preletela tam, kjer so bili vsi športni podatki, ker me je bolj zanimala zgodba michaela in njegove nove družine. moram priznat, sta sean in leigh anne zelo posrečen par! med branjem sem se pošteno nasmejala - in prav tako potočila dosti solza, se razume. za eno seanovo izjavo mi je pa res škoda, da je ni tudi v filmu: quesadilla saved my ass; ko je komentiral ponoven vzpon svojega taco bella. :o)

in ja, spodobilo bi se, da pride tudi k nam v kino! mogoče bi morali zainteresiranci malo fehtati pri blitz film & video distribution, ki skrbi za filme od warner brosa. jaz sem poiskala njihov mail in jim bom pisala.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: The Blind Side
9.3.2010 11:52:55   
ZARA
A za ta film je Bullock dobila oskarja za glavno Ž vlogo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rinny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: The Blind Side
31.3.2010 7:04:05   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A za ta film je Bullock dobila oskarja za glavno Ž vlogo?

Ja, ZARA, točno ta.


No, sem si ga pogledala in je res dober. Zadnje čase same fajn filme gledam.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?