|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začimbe
1.6.2011 22:45:26   
natasarobi
Kdaj ste začele vašim hrano bolj popestriti z začimbami? Jaz sem mu do sedaj hrano občasno malo posolila, ene parkrat sem meso prepražila na čebuli, ostalo pa še nič. Dvakrat al pa trikrat sem gostila z moko. Pa je sedaj star 10 m.

Naprimer: čebula, česen, rdeča paprika v prahu, paradižnikova mezga, poper, razne druge začimbe,...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začimbe
1.6.2011 22:49:04   
Sa.Ka
Pri 10 mesecih sem ponudila že vse možne čorbe, v bistvu sem dala isto hrano kot je bilo za nas. Nismo nič komplicirali, ker ni bilo nobenih težav z uvajanjem GH.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začimbe
1.6.2011 22:51:08   
m_o_i
od cetrtega do nekje sestega meseca je bilo vse natur(zelenjava, meso...), nesoljeno, ekstra kuhano.
potem pocasi dodajanje soli, od desetega meseca dalje pa vse zacimbe, razen popra in ostalih pekocin(no, ingver je v zelenjavni juhi jedel ze pri enajstih mesecihuser posted image , ker smo-pozabli. ni se nic pritozeval; samo vsral-ne samo pokakal!-se je takoj in jako obilno).
mulc pri enem letu ve ze tudi, kaj je cesen(ce pa solato gricka)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začimbe
2.6.2011 9:47:20   
Katy78
Kar kmalu. Sol po kakšnem tednu uvajanja - eno pikico, toliko da je bil boljši okus. Ostale začimbe (bazilika, šetraj, majaron, origano, mleta paprika itd.) pa tudi potem kmalu. Edino popru sem se izogibala (ga tudi sama ne maram, razen v jedeh, kjer pač mora biti), paradižnikovo mezgo itak zelo zelo redko uporabljam, isto je z moko za gostenje (je skoraj ne uporabljam, če že, gostim s škrobom).Pri 10. mesecih je že zdavnaj jedel isto hrano kot ostali.


< Sporočilo je popravil Katy78 -- 2.6.2011 9:48:13 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začimbe
2.6.2011 9:57:02   
Paštetka
pri 10 m. sta jedla že vse začimbe. S tem, da pri nas VEgeta in Začinka ne obstajata oz. začimbe z raznimi E-ji.

Prisegamo na narvne začimbe, sveže, naravno posušene.


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začimbe
2.6.2011 15:37:57   
Anonimen
Do 7.m samo kumino, janež, zdaj pri 71/2 tudi origano in baziliko. Soli ne uporabljam zanj, ker jo je itak povsod preveč. Je pa zato nor na olje. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Začimbe
2.6.2011 20:48:19   
PinkyGirl
Že skoraj takoj vse, razen popra in čilijia. Halo, kakšna pa je špinača ali pa bučke brez pikice česna!!!?? Bljak! Otrok že ve, kaj je dobro. Kar pogumno z začimbami, moja nezačinjeno sploh noče. Pa tudi pikico soli vedno dobi, pa je zdaj 9m.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Začimbe
2.6.2011 21:54:15   
malibauc
Tudi jaz že počasi uvajam malo soli in začimbe( 9 in 1/2 m), pa se mi zdi, da je začel jest z večjim veseljem.
Očitno res vedo, kaj je dobro..............user posted image

(odgovor članu PinkyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Začimbe
8.6.2011 10:35:15   
koala
Pekočim začimbam ala čili in poper se še zdaj izogima ko kuham, pač si mož ali jaz dodelava na koncu. Posebaj zanj sem kuhala samo en mesec in ker že itak ni sprejel GH je potem jedel to kar sva jedla midva.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Začimbe
8.6.2011 21:02:04   
nusi
pri 10 m je jedel vse začimbe, razen popra - malo že, kadar smo jedli zunaj in vegete, ki je jaz ne uporabljam. 

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?