|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zala Symphony
19.10.2007 14:22:18   
Katja 271
... oz. vode z okusi.

Mene pa zanima koliko je kaj ta voda "neoporečna" za nosečnice.
Meni se je namreč navadna voda ustavila, tako da sem zadnje dni komaj zmogla 1 litere na dan. In sedaj sem "odkrila" to Zalo in je spijem kar 3 litre na dan.

A mogoče kaj veste o tem, koliko je kaj kemičnih substanc v teh vodah?
Ste zasledile kje kakšno raziskavo?

Hvala za vaša mnenja in odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zala Symphony
19.10.2007 14:23:48   
pety78
Zala je baje največji drek. Saj imaš veliko izbire teh vod. Raje kakšno, ki je ne črpajo v središču Ljubljane. 

_____________________________



(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
19.10.2007 14:24:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katja 271)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zala Symphony
19.10.2007 14:35:00   
*alja*
Vzami kero od Radenske!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zala Symphony
19.10.2007 14:47:09   
TinkiBinki
Mislim, da te vode z okusom vsebujejo kar nekaj dodatkov, predvsem pa sladkorja. Raje si v navadno vodo stisni malo limone ali pomaranče kot da piješ te industrijske vode. Zala kot taka pa ne velja za najbolj zdravo vodo. Med boljše vode naj bi spadale Dana, Oda, Radenska...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zala Symphony
19.10.2007 15:07:39   
2 Sraki
Od Radenske imaš OAZA, jabolko-zeleni čaj je ful dobra. Sigurno tudi bolj zdrava. Raziskave pa sem zasledila samo toliko, da je voda od radenske ali ode najboljša, od zale pa najslabše ocenjena.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zala Symphony
19.10.2007 18:29:34   
Naja30
Na splošno ne pijem vode z okusom, ker je to sama kemija. Zala je pa baje med najslabšimi.
Tudi meni nekaj časa voda ni šla po grlu, tako mi je bilo slabo. Pa sem se vseeno malo potrudila ali pa čaj skuhala.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zala Symphony
19.10.2007 21:51:57   
Ulla
Kaj vse pijete vodo iz steklenice oziroma plastenke? Kaj pa iz pod pipe,seveda tam kjer je pitna? Kakšni so pa kaj vodni filtri Brita, ali katera pije to vodo prefiltrirano s filtrom Brita?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zala Symphony
20.10.2007 19:05:25   
MARTINŠČICA
Voda iz pipe je v večini SLO bistveno boljše kvalitete kot pa katerakoli ustekleničena voda v plastenkah. Plastika v vodo izloča razne škodljive snovi, pa še voda v njih je slaba, mrtva. Pij raje vodo iz pipe, lahko prekuhano z dodatkom limone ali pomaranče, kot pravi Tinki Binki.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zala Symphony
20.10.2007 19:23:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MARTINŠČICA

Voda iz pipe je v večini SLO bistveno boljše kvalitete kot pa katerakoli ustekleničena voda v plastenkah. Plastika v vodo izloča razne škodljive snovi, pa še voda v njih je slaba, mrtva. Pij raje vodo iz pipe, lahko prekuhano z dodatkom limone ali pomaranče, kot pravi Tinki Binki.


Tudi jaz sem brala enake analize....mogoče je zdaj celo kaj na netu objavljeno user posted image


(odgovor članu MARTINŠČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zala Symphony
20.10.2007 19:24:45   
Putka
Vode z okusom imajo umetne ali naravne arome in cukr. Torej sok brez barve.

Jaz uporabljam že kake pol leta Brita filter, se je treba navadit na okus. Je pa res, da je čaj boljši, pa grelnik nima več kamnauser posted image . Ker se tudi jaz vode naveličam, si kdaj limonin sok not nalijem ali sadni/metin čaj skuham, pa nesladkanega pijem.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zala Symphony
21.10.2007 19:46:04   
Katja 271
Punce, hvala za odgovore!

Sej sama prav dobro vem, da so te ustekleničene vode škodljive, nezdrave in se jim načeloma na daleč izogibam ter vsakodnevno uporabljam vodo iz pipe, prefiltrirano skozi Brito (že 2 leti ne pijem drugega).

Samo zdej v nosečnosti se mi je ta navadna voda ustavila in rabim "za presekat" kakšen 6-pack sladkorja. No, mislim, da če bi bila Zala tako hudo škodljiva za našega dojenčka, da bi nas ginekologi opozarjali nanjo, kajne ;)




(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zala Symphony
21.10.2007 20:58:54   
Ilije
Jaz ne prenašam vod z okusom najbolje, saj me po njih peče zgaga. Tako da ostajam pri cedeviti in vodi iz pipe.

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zala Symphony
22.10.2007 8:24:47   
barika
jaz tudi uporabljam Brito, in glede na to, da je okus res malo drugačen, sploh ne pijem druge vode (no, vsaj doma ne ker je naša voda user posted image user posted image , smrdi, pa v 7. nadstropju  moram čistit mrežico na pipi, ker se nabere ful peska notuser posted image )
pa nimam problemov z vodnim kamnom, ko pa menjam filter, pa shranim tisto "neuporabno" vodo za rože..in zgleda da tudi njim paše, ker ful rastejouser posted image user posted image

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zala Symphony
24.10.2007 14:47:44   
fragola
Ni priporočljivo pit te barvane vode, ker baje da so živ strup ob redni uporabi!

Navadna voda je taboljši!user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?