|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   beljenje zob
12.2.2008 23:23:35   
* Mateja *
Se je katera že odločila za to, koliko vas je koštalo, kako ste bile zadovoljne, kje ste si belile zobe,...Skratka zbiram inf, ker res nisem zadovoljna z barvo mojih zob.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: beljenje zob
12.2.2008 23:28:37   
Lunc_a
Ščetka sonicare

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: beljenje zob
13.2.2008 8:53:57   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Ščetka sonicare


KJe pa jo kupiti??

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: beljenje zob
13.2.2008 8:56:45   
Anonimen
Meni je zobozdravnica odsvetovalo,ker baje full poškoduje sklenino.
Po moje je bolje da si kupiš to ščetkouser posted image

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: beljenje zob
13.2.2008 9:03:31   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Ščetka sonicare


Tudi jaz sem na temu, da si malo uredim zobke! user posted image  In tudi jaz slišim, da so razna beljenja zelo škodljiva in sem tudi razmišljala o nakupu te ščetke, pa me zanima kako se obnese, je res vredna tega denarja?
Lunc_a, a jo ti imaš?

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: beljenje zob
13.2.2008 10:14:55   
jakaracman
Imam ščetko, dobro čisti, a zob pa ne beli.Ne vem, kej si to slišala.Beljenje zob poškoduje sklenino zato tega zobozdravniki ne priporočajo.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: beljenje zob
13.2.2008 10:35:18   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Imam ščetko, dobro čisti, a zob pa ne beli.Ne vem, kej si to slišala.Beljenje zob poškoduje sklenino zato tega zobozdravniki ne priporočajo.


Sem slišala od prodajalke dotične zobne ščetke, pa sem bila malo skeptična.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: beljenje zob
13.2.2008 11:35:30   
jakaracman
Ne verjemi ji.To je pač električna ščetka, ki res dobro očisti zobe, beli jih pa ne.Beliš z kemičnimi preparati, ki pač sklenino poškodujejo.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: beljenje zob
13.2.2008 11:45:04   
Lunc_a
to ni pač samo zobna ščetka. malo si tukaj preberi uporabnice,ki uporabljajo že dalj časa
http://www.planet-lepote.com/forum/viewtopic.php?t=5989
zobje postanejo beli,ker odstrani vse zobne obloge,kamen,bakterije..... tako da jih naredi bele,ker odstrani vso nesnago,ki se vam je nabrala čez leta.
če je pač samo elektručna zobna ščetka potem res ne vem zakaj jo priporočajo zobozdravniki in zakaj imamo mi uporabniki te ščetke bolj bele zobe kot prej.jaz sem imela dobesedno rumene zobe no in zdaj jih več nimam zahvaljujoč sonicareuser posted image
kje se zdaj kupi ne vem. vprašaj pri zobozdravniku

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: beljenje zob
13.2.2008 11:50:02   
ninataja
Jaz sem o tem premišljevala pred leti. Ko sem omenila takratni zobozdravnici je rekla, da ona tega ne izvaja ker to tako škodi zobem in potem postanejo še bolj občutljivi in se še bolj obarvajo (sploh če piješ kavo, pravi čaj). Sedaj imam drugo zobozravnico in sem tudi njej to omenila, da malo povprašam koliko je napredovala to beljenje do sedaj, no in mi je rekla da ona tega ne izvaja in upa, da ji nikoli ne bo treba. Rekla je da taka barva zob kakor ti je dana ti je dana. Z vsakodnevnim ščetkanjem lahko nardiš največ.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: beljenje zob
13.2.2008 18:37:14   
* Mateja *
Danse sem bila pri zobarju. In smo se pogovarjale na to temo in je rekla, da je stvra predraga glede na to, da ne veš kakšen bo učinek na tvojih zobeh in koliko časa ti bo bela barva zdržala. Je rekla, da ona tega svojim zobem ne bi naredila!

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: beljenje zob
13.2.2008 18:49:06   
Lunc_a
mateja tu ti nima bela barva kaj držat to je tvoja barva,ki se skriva izpod tvojih oblog in ta ščetka ščisti svinjarije torej rumena obloga gre dol.učinek če redno uporabljaš je pa pri vseh skoraj enak. in zobem nič ne delaš

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: beljenje zob
13.2.2008 20:52:16   
jakaracman
Nimam kaj brat ker imam to ščetko in že tretjič pišem, da fino čisti zobe,zob pa ne beli, pa tudi zobnega kamna ne odstranjuje.Čisti pa bolje,, kot navadna ščetka.Zobni kamen ti kvalitetno odstrani samo zobar.Upam, da se zdaj razumemo.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: beljenje zob
13.2.2008 22:49:01   
Dadi
Jaz na vsake toliko časa naredim kuro z beljenjem-enkrat na 3 mesece ali še več. Uporabim zobno pasto Corident Pearl. Zelo dobro odstrani obloge in tudi obarvanost. Čeprav imam sama bolj bele zobe, pa se kljub temu opazi. In zobki, kot pravi zobar, so zelo lepi in zdravi. 

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: beljenje zob
14.2.2008 12:51:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dadi

Jaz na vsake toliko časa naredim kuro z beljenjem-enkrat na 3 mesece ali še več. Uporabim zobno pasto Corident Pearl. Zelo dobro odstrani obloge in tudi obarvanost. Čeprav imam sama bolj bele zobe, pa se kljub temu opazi. In zobki, kot pravi zobar, so zelo lepi in zdravi. 


Ravnam enako, vendar da si jz "kuro" delam 1x/tedensko (kljub zobnemu aparatu) . Zobje so, razen tega da so krivi, bp user posted image

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: beljenje zob
14.2.2008 21:41:49   
iva01
ena boljših variant beljenja zob je lučka ZOOM, ta zobre pobeli v seji 45 minut,beljenje izvede zobozdravnik ..cena beljenja je od 400-600€...(približno, nevem čist točn)
..ja res pa je da beljenja poškodujejo zobno sklenino ki je nekakšbna zaščita zobnih čivcem in zoba samega, tako da po beljenju zobje postanejo še bolj občutljivi na nadaljno zabarvanje in ostale dejavnike...jst osebno ne priporočam beljenja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: beljenje zob
14.2.2008 23:42:35   
* Mateja *
Jaz nimam tega sonicera, imam pa baterijsko krtačko in je tudi super. zagotovo bolj temeljito spuca zobe.  Jo imam pa od Orala b.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?