|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   češnje, grozdje...8 mes.
26.5.2008 14:13:48   
ALJA75
Torej, drage mamice....kako naj naši 8 mes. frkli ponudim češnje in grozdje?
Prosim za vaše izkušnje.

Hvala, lep dan in obilo otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: češnje, grozdje...8 mes.
26.5.2008 14:19:08   
Volga
ja, kako...pečko vzami ven iz češnje, pa ji jo daj. Kako pa naj bi drugače? A si mislila na kompot ali kaj? Grozdja pa vsi otroci ne marajo ravno zaradi teh m,alih pešk, ki jih ima noter. Edino, če ga razrešeš na pol in ven peške pobereš, samo to se meni ni dalo. Je preživale tudi brez grozdaj, če ga ni hotel jesti. Pa tudi ne vem, če je grozdje res dobro za tako majhne, lahko drisko povzroči.

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: češnje, grozdje...8 mes.
26.5.2008 14:26:38   
Anonimen
Ja kako?! Peško sem dala ven, pa mu dala polovičko, torej samo mesnati del. Za prvič sem mu dala brez olupka, naslednjič pa z. Grozdja mu nisem še dala.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: češnje, grozdje...8 mes.
26.5.2008 14:58:31   
blue sky
Grozdje nekatere otroke tudi napenja, tako, da po mojem ni treba dosti hiteti. Imajo pa v Hoferju grozdje brez pečk, če ga boš uvajala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: češnje, grozdje...8 mes.
26.5.2008 15:31:30   
kristinaj
prereži, peške pri grozdju in koščico pri češnji ven, razreži na male koščke, da jih lahko prime in ponudi otroku...

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: češnje, grozdje...8 mes.
26.5.2008 15:47:00   
Naja30
Iz češnje daj ven peško in ji ponudi. Jaz sem moji še kašice delala, da sem mešala npr. z banano ali katerim drugim sadjem. Ali pa je same jedla.
Grozdja pa moja ni marala dolgo, tudi če sem peške ven dala, ne. Šele okoli 17m si ga je sama z mize postregla in ga začela s peškami vred jest!user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: češnje, grozdje...8 mes.
26.5.2008 17:44:53   
Paštetka
Pečke/koščice ven, pa kar tako daš. Na nobene koščke ti ni treba rezati.

ČE ne bo hotela z olupkom, pa ji daš brez. Jaz sem moji na začetku iztisnila češnjo v usta, tako, da mi je olupek ustal v roki.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: češnje, grozdje...8 mes.
27.5.2008 11:36:06   
ALJA75
Hvala za odgovore. Mala ima spodaj dva zobka in do zdaj sem ji dala samo kruh v roko.
Jooooooooj, ga lomim jaz. Še dobro da imamo forum, da malo izmenjamo izkušnje.
Me pa res zanima kako se bo obnašala.

Hvala in lep pozdrav!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z dojenčkom na plažo - 10 genialnih trikov
Preverite te genialne trike, ki vam bodo počitnice z dojenčkom na morju pošteno olajšali in vam tako pomagali ustvariti ...
Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?